Zespół muzyczny ATA-SHE

Adam Małecki

Zespół muzyczny ATA-SHE

11-go Listopada 2/2, Wałbrzych

(1)

O nas

Zespół Ata-She istnieje od ponad dwudziestu lat. Niepowtarzalne brzmienie zespołu uzyskiwane jest na najwyższej klasy sprzęcie. Wszystkie podkłady przygotowane są przez członków zespołu, a nie przez firmy produkujące "gotowce".
Świetne wokale, "żywe gitary", doskonałe nagłośnienie, nowoczesne oświetlenie, wieloletnie doświadczenie i wyjątkowy repertuar, dają gwarancję znakomitej, niezapomnianej zabawy.
Całość imprezy prowadzona jest na bardzo wysokim poziomie. Konkursy, zabawy dla gości, biesiada itp.Wszystko to rzecz jasna,w porozumieniu z Państwem. Wszystkie Państwa sugestie i pomysły,co do repertuaru, jak i doboru zabaw,będą uwzględnione i zrealizowane.
Gramy głównie na Dolnym Śląsku, ale dosyć często zdarzają się nam dalsze "wycieczki" (Kraków,Poznań,Katowice itd.).
Jeżeli nie chcą Państwo popsuć sobie tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, dzwońcie lub piszcie, a potem już tylko wystarczy dobra kondycja i gotowość na całą noc zabawy, przy akompaniamencie naszego zespołu! ZAPRASZAMY !!!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000.00 zł - 4500.00 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - Zespół muzyczny ATA-SHE

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 3500 zł

Powitanie na sali,toasty,zabawy i konkursy dla gości (po uzgodnieniu z Parą Młodą),podziękowanie dla rodziców,oczepiny,biesiada przy stołach,zabawy i tańce integracyjne,bloki muzyczne minimum 5 piosenek,bardzo krótkie przerwy między blokami,konferansjerka,wodzirej,karaoke,na życzenie Młodych przygotujemy bloki DJ-kie według playlisty Państwa Młodych,pełne oświetlenie sali.Na salę przyjeżdżamy odpowiednio wcześniej,żeby właściwie przygotować nagłośnienie i oświetlenie.Bardzo bogaty i różnorodny repertuar.

Poprawiny

900 zł - 1500 zł

To samo co na weselu,tylko w czasie ok. 5 godzin.

Opinie - Zespół muzyczny ATA-SHE

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

A

Anna

Polecamy

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Około 30 lat...aż się wierzyć nie chce.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Mnóstwo różnorodnej i profesjonalnie wykonanej muzyki,oświetlenie,minimalne przerwy między blokami muzycznymi,prowadzenie całego wesela,toasty,zabawy i konkursy dla gości,karaoke,biesiada przy stołach,oczepiny. Wszystko oczywiście zgodnie z pomysłami i sugestiami Pary Młodej.

Kontakt - Zespół muzyczny ATA-SHE

Zespół muzyczny ATA-SHE

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

11-go Listopada 2/2 58-302 Wałbrzych

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: