NARCYZ pracownia florystyczna

Ewa Malepszy

NARCYZ pracownia florystyczna

Ul. Przebendowskich 49a, Gdynia

(1)

O nas

Pracownia florystyczna NARCYZ jest firmą rodzinną. Została otwarta w 1969 roku i działa do dnia dzisiejszego. Mamy wielu stałych klientów, którzy przyjeżdżają do nas z najodleglejszych dzielnic Trójmiasta. Z przyjemnością obserwujemy, że grono stałych klientów powiększa się. Otworzyliśmy również filię w CH Klif oraz Tesco w Gdyni, a niedawno naszą centralną pracownię w Gdyni Orłowie.

Niezależnie od charakteru uroczystości, czy będzie to kameralna impreza czy wystawne przyjęcie dla dużej liczby gości, nasz zespół florystów zadba, aby kwiaty stanowiły jej wspaniałą oprawę.

Zapraszamy na konsultacje do naszej pracowni, gdzie przy filiżance herbaty lub kawy omówimy wszystkie aspekty tego najważniejszego dnia i dobierzemy odpowiednie kwiaty i dekoracje. Wykonujemy pełen asortyment wyrobów ślubnych, od bukietów ślubnych, wianków, butonierek po dekoracje samochodów, kościołów i sal weselnych.

Oferta - NARCYZ pracownia florystyczna

Wiązanka ślubna + Butonierka

Dekoracja auta

Wystrój sali

Dekoracja kościoła

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla gości

Zlecenia specjalne

Dekoracja świetlna

Dekorowanie samochodu

Dekorowanie sali

Dekorowanie kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Opinie - NARCYZ pracownia florystyczna

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AO

Agata O

Najlepsza kwiaciarnia w Gdyni. Pani Ewa i Pani Danusia wiedzą co robią. Mówicie jakie kwiaty najbardziej wam się podobają, jakie kolory, co trzeba przystroić, a resztą zajmie się Narcyz. Nie tylko kwiatami, ale też świecami. Nasze weselne dekoracje były przecudowne, a kwiaty z dekoracji zostały odświeżone i ubrane w bukiety na nowo, dzięki czemu cieszyliśmy się nimi jeszcze przez wiele kolejnych dni. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam i dziękuję.

3 lata temu

Kontakt - NARCYZ pracownia florystyczna

NARCYZ pracownia florystyczna

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Przebendowskich 49a 81-526 Gdynia Gdynia