Deco Event Rental

Katarzyna i Michalina

Deco Event Rental

Chojnicka 4, Lębork

(14)

O nas

Jesteśmy bardzo kreatywną grupą spełniającą marzenia i wymagania klientów ?
Doradzamy, pomagamy w załatwianiu spraw związanych z organizacją ślubów, wesel jak i imprez okolicznościowych oraz firmowych.
Eventy to nasza specjalność ?
Posiadany namioty, stoły, krzesła, sprzęt gastronomiczny, sprawdzony catering oraz oprawę muzyczną na wysokim poziomie? Współpracujemy z profesionalistami w tych dziedzinach. Załatwiamy nagłośnienia, sceny jak i artystów ;)
Cały czas się rozwijamy i podążamy za nowymi trendami. Nasze dekoracje są inne i nietuzinkowe . Nie powielamy ani nie oglądamy się na konkurencję ? Nasz zespół to burza mózgów pełnych pomysłów.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Aby dokonać wstępnej wyceny prosimy o spotkanie bądź kontakt telefoniczny by wysłuchać życzeń , ustalić szczegóły i wspólnie dojść do złotego środka.?
Zapraszamy i Pozdrawiamy ???

Oferta - Deco Event Rental

Dekoracja auta

100 zł - 250 zł

Wszystko zależy od ilości dekoracji jaka ma się znaleźć i czy używamy żywych kwiatów czy sztucznych :) Ceny nie wygórowane

Dekoracja kościoła

1000 zł - 1500 zł

Do każdej realizacji oraz pragnień młodej pary podchodzimy indywidualnie

Dekoracja pleneru do sesji

100 zł - 500 zł

Do każdej realizacji oraz pragnień młodej pary podchodzimy indywidualnie i staramy się stanąć na wysokości zadania :) kwota ustalana na spotkaniu

Wystrój sali

1500 zł - 6500 zł

Cena wypożyczenia dekoracji ustalana indywidualnie w zależności potrzeb :)

Dekoracja balonowa

5 zł - 500 zł

Możliwość różnych kombinacji balonowych ( w ofercie również posiadamy hel)

Dekoracja świetlna

100 zł - 1000 zł

Dekorowanie kościoła

1000 zł - 1500 zł

Dekorowanie sali

1000 zł - 4500 zł

Pragniemy aby ten dzień był dla Was wyjątkowy i niezapomniany w naszych dekoracjach stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania jak i dopasowany styl do potrzeb młodej pary. Uważamy ,że nie ma rzeczy nie do zrealizowania.
Jeżeli decydujemy się na całościowy wystrój kościół plus sala dekorowanie samochodu gratis :) jak również numerki na stół, plan stołów, winietki

Dekorowanie samochodu

100 zł - 250 zł

Napisy na stół

10 zł - 100 zł

Numery na stoły

10 zł - 100 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

50 zł - 200 zł

Zlecenia specjalne

100 zł - 1000 zł

W naszej ofercie posiadamy maszynę do dymu . Wyjątkowo gęsty co przekłada się na niesamowity efekt końcowy . Stawiamy czoła każdemu wyzwaniu :) ! To nasza specjalność .Do każdej realizacji oraz pragnień młodej pary podchodzimy indywidualnie i staramy się stanąć na wysokości zadania :) kwota ustalana na spotkaniu

Winietki

10 zł - 100 zł

Etykiety i naklejki na alkohol

10 zł - 100 zł

Karty menu

10 zł - 50 zł

Plan stołów

10 zł - 100 zł

Naklejki na buty

10 zł - 50 zł

Opinie - Deco Event Rental

5

14 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MS

Magdalena S

Trudno wyrazić naszą wdzięczność za tak wiele troski, zaangażowania i uwagi o szczegóły ze strony pracowników firmy. Dzięki temu mimo dużego stresu i krótkiego czasu wszystko się świetnie, rewelacyjnie, bajecznie wręcz udało, dekoracje były przepiękne, przebiły moje najpiękniejsze marzenia, oświetlenie zrobiło cudowny nastrój, aż dech zapierał (ja się popłakałam a mąż powiedział, że to najpiękniejszy ślub na jakim kiedykolwiek był). Kościół wyglądał bardzo elegancko, bajkowo, jak z marzeń!!! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia!!! Do tego bukiet ślubny był pasującym elementem. Polecam wszystkim z całego serca całą ekipę Deco Event!

5 lat temu

P

Paweł

Gorąco polecam zespół DECO EVENT. Korzystaliśmy z ich usług dwukrotnie na ślub cywilny w 2017 i kościelnym 2018 roku. Ci wspaniali i kreatywni ludzie dbają o każdy szczegół wystroju oraz aranżacji wnętrza sali weselnej. Przy ślubie cywilnym organizowanym w plenerze świetnie uporali się z wystrojem jachtu na którym braliśmy ślub. Z czystym sumieniem mogę polecić DECO EVENT aby powierzyć im wystrój na ten wyjątkowy dzień. POLECAM

5 lat temu

ET

Ewelina T

Pani Kasia to cudowna kobieta!!! Polecamy z całego serca!!! Z Panią Kasią wszystko jest możliwe ❤️❤️❤️❤️ wypożyczała nam kilka perełek , cena bezkonkurencyjna ❤️❤️❤️ pozdrawiamy i do zobaczenia ??? Dziękujemy ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Maria S

Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa . Spełniają wszystkie wymagania klienta

4 lata temu

Źródło: Facebook

HP

Harmoza P

Profesjonalizm. ?Na Pani Katarzynie można polegać.?

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Magda M

Piękny i staranny wystrój, Pani Kasia wkłada w to całe serce i pasję. Polecam.

4 lata temu

Źródło: Facebook

AM

Anna M

Wystrój, profesjonalizm , nie tuzinkowe aranżacje , które zapieraja dech w piersiach . Pani Katarzyna do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i potrafi spełnić każde marzenie dotyczące wystroju . Bezkonkurencyjna firma godna dalszego polecania , gdyż ma się pewność, że nic nie zostanie tanią kopią innego projektu . Mialam zaszczyt skorzystać z wystroju sali wykonanego przez Panią Katarzynę i resztę załogi i wiem że to był najlepszy wybór. Dziękujemy bardzo . I mam nadzieję że jeszcze nie raz będę miała okazję do współpracy z Deco Event .

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oprawa imprez od A do Z oraz wypożyczalnia dekoracji jak i namiotów , stołów , krzeseł itp

Kontakt - Deco Event Rental

Deco Event Rental

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Chojnicka 4 84-300 Lębork

Zobacz innych usługodawców w mieście Lębork: