Dream Dance Natalia Wojdak

Natalia Wojdak-Gryszun

Dream Dance Natalia Wojdak

Grunwaldzka 355, Gdańsk

(31)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dream Dance to szkoła tańca opierająca się na lekcjach indywidualnych.
Po latach praktyki, wiem już, że nie ma lepszej i bardziej skutecznej formy nauki, niż spotkania para-instruktor.
Już w ciągu 3 lekcji może powstać niezapomniana choreografia pierwszego tańca, ułożona pod wybrany przez Młodych utwór i uwzgędniająca Ich taneczne preferencje.
To oszczędoność czasu i portfela.
Dream Dance to również agencja artystyczna, posiadająca w swojej ofercie pokazy taneczne par zawodowych tańca towarzyskiego i żeńskich występów tanecznych oraz animacji tanecznych, mających na celu zapewnienie Gościom integracji i świetnej zabawy.
Nasze wieloletnie doświadczenie i zadowolenie klientów, to gwarancja wspólnego sukcesu!

PRZEDZIAŁ CENOWY

170 zł - 3000 zł

Oferta - Dream Dance

Pokaz

1000 zł - 5000 zł

Pokazy tańca towarzyskiego jak i pokazów żeńskiego trio to koszt od 1000zł w zwyż w zależności od ilości wyjść, tancerzy zaangażowanych do projektu, miejsca docelowego imprezy, itp.
Z przyjemnością stworzę dla Państwa indywidualną wycenę pożądanego wydarzenia.

Nauka tańca

130 zł - 130 zł

Koszt 60min.lekcji indywidualnej to 130zł
Koszt 60min. lekcji grupowej to 300zł
(np. Sexy Dance on Chairs w ramach wieczoru panieńskiego)

Taniec z ogniem

1000 zł - 3000 zł

Opinie - Dream Dance

5

31 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Monika

Dziękujemy pięknie 😊 kawał dobrej roboty. Nauczyłaś tańczyć dwie osoby które nie potrafią się ruszać. Dziękujemy jeszcze raz :)

1 rok temu

WP

Weronika P

Natalia jest przemiłą osobą, a do tego profesjonalistką. Miło spędziliśmy czas, a do tego stworzyliśmy piękną choreografię na pierwszy taniec. Serdecznie polecam!

1 rok temu

I

Iwona

Z całego serca polecamy Natalię. Pomimo krótkiego czasu do wesela podjęła się nauczenia nas pierwszego tańca ;) bardzo wesoła i przyjazna atmosfera, choreografia dobierana do możliwości pary młodej, bez jakiegokolwiek narzucania 😊

1 rok temu

A

Ania&Dominik

Współpraca z Natalią była czystą przyjemnością. Poziom umiejętności tanecznych Natalii to zdecydowanie poziom mistrzowski. Nas jednak oczarowała przede wszystkim swoją otwartością, ciepłem i absolutnie wielkim serduchem do nas i do tego czym się zajmuje. Na lekcjach zawsze mieliśmy szerokie uśmiechy i świetnie się bawiliśmy. Co ważne, Natalia potrafi dostosować układ do umiejętności pary i uwzględnia wszystkie jej sugestie i prośby. W 100% polecamy Natalię i z chęcią powtórzylibyśmy tą krótką taneczną przygodę jeszcze raz :)

1 rok temu

N

Natalia

Jak nauka pierwszego tańca to tylko z Natalią! Cudowna, wyrozumiała, bardzo utalentowana instruktorka z niesamowitą energią ⚡️ Głowa pełna pomysłow na fantastyczne choreografie, idealnie dobrane pod umiejętności pary. Z całego serca polecamy! 🤍

1 rok temu

KW

Klaudia W

Lepszej osoby do nauko pierwszego tańca, po prostu nie mogliśmy sobie wymarzyć! Natalia stworzyła cudowną atmosferę podczas każdych zajęć, układ profesjonalny, zachwycił wszystkich!

1 rok temu

J

Julia

atalio, dziękujemy za pomoc w nauce pierwszego tańca. Nie mogliśmy lepiej trafić 🙂 Zajęcia na najwyższym poziomie! Lekcje tańca oraz czas spędzony z Tobą były dla nas wielką przyjemnością. Dziękujemy za piękną choreografię dopracowaną w każdym szczególe. Naukę pierwszego tańca będziemy wspominać z wielkim uśmiechem na twarzy i bardzo cieszymy się, że byłaś częścią naszego dnia :)

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

12 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Szkoła tańca: -lekcje indywidualne "pierwszego tańca" -lekcje indywidualne tańca -lekcje grupowe w ramach wieczorów panieńskich Agencja artystyczna: -pokazy tańca towarzyskiego -pokazy żeńskie -animacje taneczne -konferansjerkę

Wolne terminy

Kontakt - Dream Dance

Dream Dance Natalia Wojdak

website facebook youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5842632565

Grunwaldzka 355 Gdańsk

19 km od Gdyni

Poniedziałek

09:00 -20:30

Wtorek

09:00 -20:30

Środa

09:00 -20:30

Czwartek

09:00 -20:30

Piątek

09:00 -20:30

Sobota

09:00 -20:30

Niedziela

09:00 -20:30

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: