Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!

Małgorzata Idzikowska

Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Galitsyna ArtGroup pragnie zaprezentować Państwu, na ten najważniejszy dzień w życiu, pokazy które zachwycają ludzi na całym świecie. Animacja Piaskowa to unikalny, przepiękny i wzruszający sposób na uatrakcyjnienie Państwa wesela. Dzięki mistrzom tej niezwykłej techniki, malowane na żywo podziękowania dla rodziców lub historia miłosna Państwa Młodych, staje się zupełnie nową formą przekazu.
Specjalnie na potrzeby Państwa wesela, stworzymy dedykowany, malowany na żywo, pokaz malowania piaskiem.
Proponujemy również szeroki zakres atrakcji weselnych, które na długo pozostaną w pamięci gości weselnych:
• Show Malowania Światłem;
• Speed Painting / Tańczący Malarz;
• Gwiezdne Show;
• Ekskluzywny portret Państwa Młodych lub rodziców malowany piaskiem;
• Wyjątkowy film historii miłości Państwa Młodych lub podziękowania dla rodziców malowane piaskiem
Grupa Artystyczna Galitsyna Art. Group powstała w 2009roku. Jej założycielką jest TetianaGalitsyna – zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent” oraz prekursorkę sztuki Malowania Piaskiem w Polsce. Artyści naszej grupy wystąpili już w 32 krajach na 5 kontynentach, zwyciężyli w 26 międzynarodowych i krajowych konkurach, wzięli udział w 38 projektach TV.
Zaproście Państwo mistrzów na swoje wesele. Gwarantujemy niesamowity efekt.
Zapraszamy do kontaktu, w celu sprawdzenia dostępnych terminów.
Kontakt: E-mail : [email protected]
Tel. mob. : +48 537 661 566
www.galitsyna-show.com

Oferta - Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!

Pokaz

1900 zł

Szukacie pomysłu na podziękowania dla rodziców? Mamy dla Was dedykowane show sztuk wizualnych.Wzruszające i zaskakujące pokazy tworzymy według indywidualnych życzeń klienta. Proponujemy szeroki zakres atrakcji weselnych, które pozostaną w pamięci gości na długie lata. Gwarantujemy niesamowite efekty.

Opinie - Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W Galitsyna Art Group pracujemy nie z tytułami, a z ludźmi. Nasi klienci i kontakt z nimi jest dla nas najważniejszy. Uwielbiamy różnorodność zgłoszeń, ponieważ każdy ślub, każde wesele, każda Para Młoda, jest inna od pozostałych. Dzięki temu w naszej pracy każdy dzień jest nowym wyzwaniem, pełnym pozytywnej energii. Najbardziej w swojej pracy lubimy to, że możemy być częścią najważniejszego dnia w życiu Pary Młodej i że możemy dzielić z nimi ich radość i szczęście.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Weselne pokazy artystyczne były jedną z głównych przyczyn założenia firmy. Branża ślubna, która prężnie się rozwijała, zaczęła wykazywać zapotrzebowanie na nowe atrakcje. Chcieliśmy zaproponować naszym przyszłym klientom coś innego, oryginalnego, a jednocześnie poruszającego i wzruszającego. To doprowadziło do powstania Grupy i szerokiego wachlarza wizualnych atrakcji artystycznych na wesela.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pracę z Parami Młodymi zaczęliśmy w 2009 roku, od samego początku istnienia firmy. Był to jeden z powodów, dla których powstała Galitsyna Art Group.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Sprzęt, na którym pracujemy, jest różny, zależnie od rodzaju atrakcji artystycznej. Na przykład do Animacji Piaskowej używamy specjalnego stołu piaskowego, statywu z kamerą, ekranu i rzutnika, do Malowania Światłem potrzebujemy ekrany światłoczułe i latarki, natomiast podczas Pokazu Speed Paintingu nasi artyści używają sztalug lub obrotowych statywów, płócien, farb i pędzli. Do niektórych atrakcji wykorzystujemy też coś, co jest na każdej sali weselnej, a czego nie zabieramy ze sobą, a mianowicie: ciemność. Wyłączenie świateł na sali powoduje lepszą widzialność niektórych pokazów, np.: Malowania Światłem, czy Malowania Piaskiem.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najpiękniejszy jest dla nas moment podczas składania przysięgi małżeńskiej. Państwo Młodzi głośno wyznają sobie miłość, ich oczy błyszczą blaskiem miłości, która ogarnia wszystkich wokół. To piękne móc być tego świadkiem.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od Państwa Młodych, ilości zgłaszanych poprawek, czasu, jaki mamy na wykonanie zlecenia. Czas realizacji jest tak różny, jak różni są nasi klienci.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie znajdują się następujące atrakcje: - Piaskowe Show - pokaz malowania piaskiem; - Show Malowania Światłem; - Speed Painting Show / Tańczący Malarz; - Gwiezdne Show; - Ekskluzywny portret Państwa Młodych lub Rodziców - Wyjątkowy film historii miłości Państwa Młodych lub podziękowania dla rodziców Malowanie Piaskiem.

Jaki jest Twój styl?

Dziedzina, do jakiej zaliczamy nasze pokazy, to Visual Art Show.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszyscy nasi klienci są bardzo otwarci, chętni do współpracy, ale jednocześnie wymagający. Za każdym razem dajemy z siebie wszystko, by sprostać ich wymaganiom.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest dla nas wyjątkowy i wymarzony.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie pary są szczególne, każda inna, ale łączy je też to, że dzięki nim wiemy, dlaczego to robimy. Dzięki nim chcemy się rozwijać i proponować ludziom nowy format atrakcji.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje się nam z osobami kontaktowymi, dysponującymi choć odrobiną czasu na weryfikację zamówienia, podanie korekt do ostatecznej formy pokazu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Na jednym z wesel, na których mieliśmy pokaz Tańczącego Malarza, jedna z dziewczynek (około 3 latek), widząc, że nasz artysta tańczy samotnie przed obracającym się obrazem, podbiegła do niego i zaczęła tańczyć razem z nim. Spytana później, dlaczego to zrobiła, odpowiedziała, że zrobiło się jej smutno, że "ten pan" nie miał z kim tańczyć, więc postanowiła zostać jego partnerką.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytanie to: "Kiedy będziemy mogli zobaczyć efekt końcowy?" Odpowiadamy zgodnie z prawdą, że wgląd w szkice i zgłaszanie poprawek mają na każdym etapie tworzenia, natomiast efekt końcowy będzie dopiero na weselu. Dzięki temu, mimo że wiedzą, jak co będzie wyglądać, Państwo Młodzi również mają niespodziankę.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Nasze pokazy odbywają się na żywo oraz według indywidualnego scenariusza. Nigdy nie ma dwóch takich samych pokazów. Dzięki temu nasi klienci mają pewność oryginalności i niepowtarzalności naszego show na ich weselu

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przede wszystkim jest to możliwość łatwego i szybkiego skontaktowania się z usługodawcą, ale również dobra komunikacja, szybkie odpowiadanie na pytania klientów, czy też tworzenie miłej atmosfery.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie poparte latami praktyki oraz profesjonalizm.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nasze atrakcje to oryginalność i profesjonalizm. Tworzymy dedykowane i niezapomniane pokazy. Dzięki indywidualnemu podejściu, zawsze jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom, doradzić, gdy tego potrzebują.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Naszą ofertę wyróżniają niestandardowe atrakcje. Proponujemy nowy format wizualnej rozrywki, zaskakujemy widzów niecodziennym wykorzystaniem materiałów, bo gdzie na co dzień można pomalować piaskiem lub zobaczyć powstający z brokatu portret?

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Takich zdjęć jest bardzo dużo, ale chyba najmilej wspominamy zdjęcie Państwa Młodych, którym rodzice postanowili zrobić niespodziankę z naszym udziałem. Zamówili u nas portret Pary Młodej w wykonaniu Tańczącego Malarza. Malował on nie dość, że przezroczystą farbą, to jeszcze na obracającym się statywie, więc nic nie mogli zobaczyć. W pewnym momencie wziął do ręki miseczkę z brokatem i sypnął nim na płótno, odsłaniając portret. Zdziwienie i radość to dwie emocje, bijące z tego zdjęcia.

Wolne terminy

Kontakt - Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!

Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!

website facebook youtube

Wrocław

59 km od Wałbrzycha

240 km od Krakowa

171 km od Katowic

89 km od Jeleniej Góry

81 km od Opola

481 km od Białegostoku

381 km od Gdańska

374 km od Rzeszowa

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: