Namiot "gwiazda" - strefa relaksu

Krzysztof Krupczak

Namiot "gwiazda" - strefa relaksu

Dominikowice 136, Gorlice

(1)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Namiot typu gwiazda nada się idealnie jako strefa chillout dla Twoich gości. Trzymając zimne piwko czy wymyślnego drinka od Twojego barmana, będą mogli swobodnie wyłożyć się na leżaczku, nabierając sił na kolejny set muzyczny.

Sprawdzi się zarówno podczas wesela w plenerze jak i w domu weselnym.

Z naszej strony zapewniamy transport, rozłożenie i złożenie namiotu, oświetlenie nocne, 20 leżaków, 5 skrzynek-stolików, a wszystko w nowoczesnym stylu opalanego drewna.

Jeśli zatem czeka Cię ważne wydarzenie i chcesz aby nie było ono banalne to zapraszam do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 1300 zł

Oferta - Namiot "gwiazda" - strefa relaksu

Leżaki

20 opalanych, drewnianych leżaków pod wynajem.

Skrzynki-stoliki

5 opalanych, drewnianych skrzynek służących jako stoliki.

Przenośny namiot "GWIAZDA"

Namiot który osłoni przed nadmiernymi promieniami słońca i zapewni nietuzinkowy widok.

Oświetlenie nocne

2 duże halogeny ledowe o zmiennej barwie do wyboru.

Opinie - Namiot "gwiazda" - strefa relaksu

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Ania P

Strefa relaksu pod gwiazdą to był świetny wybór. Nasi goście byli zachwycenie. Mogli spokojnie odpoczywać ( po jedzeniu :P czy tańcu), pójść na papieroska, albo przy piwku obgadać stare historie :D. Przyznam szczerze, ze sama spędziłam tam sporo czasu. Naprawdę pomysłowa usługa. Polecam z całego serca.

2 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię moment rozkładania "gwiazdy". Zachwyt jaki widać w oczach u przyszłych małżonków i zadowolenie z dokonanego wyboru, wynagradza niemalże wszystko. Cieszę się, że moją usługą jestem w stanie przyczynić się do tego, aby ten wyjątkowy dzień, stał się jeszcze bardziej niezapomniany.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wszystko zaczęło się od mojego wesela. 18 sierpień 2019 r, piękne wesele w plenerze. Wynajęliśmy od zaprzyjaźnionej firmy cateringowej dodatkowy namiot "gwiazdę" z leżakami, tak dokładnie taki sam, jaki obecnie oferuje :D. Chcieliśmy zapewnić strefę relaksu naszym gościom. Piękna pogoda i zimne piwo na leżaku - wszyscy byli zachwyceni. Tak powstał pomysł kupna namiotu pod wynajem aby goście przyszłych Par Młodych byli równie zadowoleni z owego wesela jak moi 2 lata temu.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W zasadzie od nie dawna. Kupiłem namiot przed sezonem weselnym rok temu i obecnie będzie kończył się drugi sezon współpracy z Parami Młodymi.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Namiot zakupiłem od firmy Iventini sp. z o. o. a leżaki i skrzynki zrobiłem własnoręcznie. Są wykonane z drewna, opalane i pomalowanie bezbarwnym lakierem aby wpasować się w styl boho

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ulubiony moment ślubu to oczywiście przysięga małżeńska. A wesele... w zasadzie w każdym momencie jest świetne :D

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od odległości od bazy. Samo rozłożenie gwiazdy, podpięcie oświetlenia i ułożenie leżaków to około 1h czasu, nieco krócej zajmuje składanie jej po weselu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W mojej podstawowej ofercie zawiera się: rozłożenie i złożenie namiotu, 20 leżaków, 5 skrzynek-stolików, oświetlenie nocne. Zmienny jest jedynie koszt transportu, oczywiście w zależności od odległości.

Jaki jest Twój styl?

Zdecydowanie boho. Zarówno leżaki jak i skrzynki zrobione są w stylu opalanego drewna.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każda para niezależnie jak zestresowana przed ich najważniejszym dniem, zawsze po rozłożeniu gwiazdy idzie w stronę leżaków, siada i spędza tam koło 5 min. W 99% wyglądają, jakby na chwilę o wszystkim zapomnieli ;)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mam kryteriów wymarzonego ślubu. Każdy jeden na swój sposób jest piękny i niepowtarzalny. W tym dniu powinni liczyć się małżonkowie i miłość która ich tu przywiodła a nie cała otoczka.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Owszem. Była to para młodych ludzi, bo mieli po 23 lata. Ich dzień był bardzo nietypowy. Zaczynał się ślubem na szlaku pielgrzymkowym o godz. 6:30 RANO.... Czegoś takiego w życiu nie widziałem, nie kłamiąc około 4 tyś całkowicie obcych ludzi im wiwatowało. Jednak w tym wszystkim najpiękniejsze były uczucia jakie sobie okazywali. Nie znając ich wiedziałem, że była to naprawdę wielka i szczera miłość.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z pozytywnymi i uśmiechniętymi. Sam jestem optymistą życiowym więc nie przepadam za ponurymi ludźmi, wiecznie z czegoś niezadowolonymi. Na szczęście, w mojej branży Para Młoda w przed dzień ślubu jest w takim amoku szczęścia, że ciężko wtedy o pesymistów :D

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kocham psy. Jedna Para Młoda przyjechał ze swoim szczeniaczkiem owczarka w momencie, gdy zaczynałem rozkładać gwiazdę. Nie zapomnę tego do dziś :D. Nigdy wcześniej rozkładanie gwiazdy nie zajęło mi tyle czasu co wtedy. Szczeniak Hugo, bo tak go nazwali, upodobał sobie moje kostki ;). W akcie obrony rzucałem mu patyka do aportu i tak w kółko. Nawet nie pamiętam w którym momencie skończyłem rozkładać namiot, w każdym razie zajęło mi to trochę czasu :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy możemy zostawić namiot jeszcze na poprawiny? Moja odpowiedź uzależniona jest od kalendarza oczywiście, ale zazwyczaj się udaje i to z dodatkową zniżką za wynajem dwudniowy :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

W zasadzie to nic.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Gdy ja wybierałem usługodawców ważne było dla mnie to, jaki mam z nimi kontakt. Do tej pory wydaje mi się, że najważniejsze jest, aby była to osoba z którą chętnie rozmawiasz, której możesz powiedzieć wszystkie swoje uwagi, a ona je wysłucha i chętnie poprawi.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją najmocniejszą stroną jest umiejętność logicznego myślenia. Mam za sobą bardzo intensywny sezon i połączyć wszystkie wynajmy tak, aby każda Para była zadowolona i miała to czego chce (łącznie z nagłymi poprawinami), wymagało ode mnie nieraz nie lada wysiłku logistycznego. Z każdym razem sezon był udany i wszyscy zadowoleni.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dlatego, że sam jestem młodym mężem :D Mam 25 lat, brałem ślub 2 lata temu i wiem czego mogą wymagać obecne pary młode. Poza tym, cały czas jest przy mnie żona, która zdecydowanie bardziej umie odgadnąć pragnienia przyszłych małżonków. Sam nieraz się zastanawiam jak ona to robi, ale wszyscy po kontakcie z nią są odprężeni i wiedzą czego chcą :D

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się tym, iż jest niszowa. Strefa relaksu pod gwiazdą jest jeszcze mało znana, przez co w pozytywny sposób można zaskoczyć swoich gości.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Kochana Para Młoda z pieskiem uchwyciła moment podgryzania moich kostek :D

Wolne terminy

Kontakt - Namiot "gwiazda" - strefa relaksu

Namiot "gwiazda" - strefa relaksu

facebook

Dominikowice 136 38-300 Gorlice

94 km od Krakowa

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: