Wybieramwino.pl

Małgorzata Kaczmarek

Wybieramwino.pl

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wybieramwino.pl to sklep z winami, z całego świata, który pomoże Wam uświetnić każdy wyjątkowy dzień. Selekcję wina, które zachwyci gości, ułatwi Wam opieka profesjonalnego sommeliera. Nie tylko pomoże Wam idealnie dopasować wino do menu, ale także do charakteru uroczystości i Waszych preferencji.

Szerokie portfolio win pozwoli Wam wybierać spośród znanych marek, jak i niszowych winnic. Dlatego znajdziecie u nas zarówno wysokiej jakości klasyczne wina, jak i oryginalne smaki, którymi przyjemnie zaskoczycie gości.

Z łatwością też dobierzecie alkohol do swojego budżetu. Mamy w ofercie wina od 9,9 do 150zł, a dodatkowo Młodej Parze proponujemy specjalne rabaty.

Jeśli chcecie podziękować gościom za świętowanie z Wami tej wspaniałej okazji, przygotujemy także estetyczne upominki dla gości. Miłym akcentem będzie artystyczna personalizacja etykiet.

Doskonale rozumiemy, że podczas weselnych przygotowań nie potrzebujecie więcej stresu, dlatego gwarantujemy terminowość i brak stłuczeń.

PRZEDZIAŁ CENOWY

9.9 zł - 150 zł

Oferta - Wybieramwino.pl

Pokaz

2500 zł - 5000 zł

Opiekę sommeliera podczas imprezy.

Opinie - Wybieramwino.pl

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubimy poznawać kolejne odcienie, aromaty, niuanse win. Sprawia nam ogromną radość eksploracja kolejnych winnic w poszukiwaniu doskonałych win ale przede wszystkim poznawanie ludzi, którzy je tworzą, bowiem to oni tworzą historię każdego wina. Zawsze szukamy win, które są świetnymi trunkami ale przede wszystkimi sprawiają radość, nie rujnując portfela klienta. Dlatego cieszy nas każdy powracający klient - to oni są wizytówką jakości naszych win.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Gdy wybieraliśmy wino na własne wesele :-)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Wybieramwino.pl od początku działalności przygotowuje specjalną selekcję win na przyjęcia weselne.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczywiście toast szampanem lub prosecco.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Realizujemy zlecenia w ciągu 24h. Jeśli klient potrzebuje konsultacji, podpowiedzi -wówczas w 48h dostarczymy wina.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta to selekcja win we wszystkich odcieniach wytrawności. Mamy także rożne pojemności - zarówno te duże (idealne do karafek) jak i te małe, które są świetnymi prezentami dla gości weselnych.

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl jest taki jak nasze wina - wyrazisty, wielobarwny, kalejdoskopowy. W zależności po jakie wino sięgniesz taki poznasz nasz odcień. Wybierz wino - Wybierz radość!

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Chęć do dopracowania przyjęcia weselnego do perfekcji i pełnej satysfakcji gości - a my właśnie w tym pomagamy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Oczywiście w winnicy ;-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile wina powinniśmy zakupić na swoje wesele? Na każde takie pytanie odpowiadamy indywidualnie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Z dotychczasowych realizacji, klienci komplementowali przede wszystkim relacje z nami i szybka realizację oraz dostępność win. My natomiast cieszymy się, że mamy najszersze portfolio w kategorii do 35zł - czyli oferty, którą najczęściej wybierają młode pary.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy liderem wśród sklepów internetowych w kategorii win do 35zł - czyli kategorii, najczęściej wybieranej przez pary młode. W naszym portfolio jest bardzo wiele znanych i rozpoznawalnych marek ale jednocześnie można znaleźć u nas "perełki" z niewielkich, niszowych winnic. Przy komponowaniu naszej oferty najważniejszym elementem jest najlepsza relacja ceny do jakości.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Może nie jest to utwór z ostatniego sezonu ślubnego, ale dla nas jest on znamienny...Miłość jak wino...w wykonaniu Eleni

Kontakt - Wybieramwino.pl

Wybieramwino.pl

facebook website

Kraków

240 km od Wrocławia

486 km od Gdańska

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: