• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Barmani Bonanza

Dawid Duda

Barmani Bonanza

Poznań

Pokaż telefon

*PREFEROWANY KONTAKT TELEFONICZNY*

Nic nie jednoczy gości obu rodzin szybciej i skuteczniej niż elegancki drinkbar i sympatyczny barman!
To nasze motto nieprzerwanie od 2014 roku.

Nasza firma w liczbach:
-2020 rok to będzie nasz siódmy sezon profesjonalnej działalności weselnej - trzymamy kciuki, że siódemka będzie wyjątkowa szczęśliwa dla naszych gości i dla nas,
-możemy obsłużyć do 1000 gości na jednej imprezie,
-używamy rocznie ok. 10 000 kg lodu w kostkach
-dysponujemy 5-oma samochodami firmowymi,
-w sezonie obsługujemy ponad 150 imprez pokonując przy tym blisko 30 000 km.

Potrafimy się odnaleźć na wielkich balach jak i na kameralnych przyjęciach. Pyszny koktajl przyrządzony przez wprawne ręce wszędzie smakuje tak samo dobrze!
To, że czytasz te słowa oznacza, że prawdopodobnie wkrótce się spotkamy!

Czy wiesz, że już ponad 70% gości weselnych korzysta z naszych usług na weselu? Zapewnij swoim najbliższym komfort zabawy i radość z ulubionych trunków!

CO NAS WYRÓŻNIA?:

Wiemy jak zorganizować od A do Z drinkbar, który będzie miał wzięcie na Waszym przyjęciu. Przez lata prób i błędów wiemy co działa, a co nie. Potrafimy dopasować ofertę do Waszego budżetu, abyście otrzymali usługę, która Was interesuje płacąc tylko za to, co się sprawdzi.
Dzięki licznym szkoleniom i obserwacjom stworzyliśmy system, który sprawia, że pracujemy wydajnie i z uśmiechem na ustach. Współpraca z nami to nie robotyka, gdzie barman tylko przyrządza koktajle. Po prostu czarujemy za barem i nie chodzi tylko o podniebienia! Zawsze chętnie porozmawiamy z gośćmi, wprowadzimy ich w miły nastrój i narobimy ochoty na jeszcze! Smak drinka może zachwycać przez 5 minut, ale sympatyczna relacja i emocje przy barze zostaną z Wami i Waszymi gośćmi jeszcze długo po imprezie!
Gdy już podejmiesz decyzję o zamówieniu nas na swoje przyjęcie czeka Cię minimum formalności, maksimum wygody przy pełnej przejrzystości naszej oferty.

Oferta

Drink Bar

1550 zł - 7000 zł

Bardzo indywidualnie podchodzimy do wyceny Waszego przyjęcia. Mamy dostępne różne pakiety i opcje dodatkowe, dzięki którym możecie skonfigurować naszą usługę zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i budżetem.

Mobilny bar

200 zł - 400 zł

Do naszych realizacji zapewniamy nasze mobilne bary. Nie przewidujemy opcji wynajmu samego baru. Wynajęcie mobilnego baru jest wliczone w cenę naszej obsługi na Waszym przyjęciu.

Obsługa barmańska

1550 zł - 7000 zł

Bardzo indywidualnie podchodzimy do wyceny Waszego przyjęcia. Mamy dostępne różne pakiety i opcje dodatkowe, dzięki którym możecie skonfigurować naszą usługę zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i budżetem.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwsze wesele w ramach marki Barmani Bonanza obsłużyliśmy w 2014 roku. Piątek, 6 czerwca 2014 roku, Koźmin Wielkopolski lokal Pod Szyszkami Hotel & Restauracja w Koźminie, Kuba i Dawid przez prawie całą noc zajmowali się gośćmi Dominiki i Jonasza. Mimo, że to już prawie 7 lat od tego wesela pamiętamy je do dziś. Było mega! Od tego czasu w naszej firmie zmieniło się prawie wszystko, ale już od samego początku dbaliśmy o to, aby goście komfortowo czuli się przy naszych barach. To wesele dodało wiatru w żagle poczuciu naszej misji, że jesteśmy na weselach potrzebni. Całą noc mieliśmy co robić, a goście bardzo chętnie do nas wracali! I tak działamy po dziś dzień szlifując warsztat i udoskonalając naszą ofertę.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

PRZEWAGI NASZEJ OFERTY: - dostarczacie tylko czystą wódkę (z zasobów imprezy) i napoje - cała reszta asortymentu jest od nas - bez limitów. Goście piją do woli, a Wy płacicie uzgodnioną sumę! Na Wasze życzenie możemy zapewnić wszystkie składniki. - dojazd mamy gratis - nie wymagamy noclegu - lodu przywozimy ze sobą tyle, że nawet największe upały nam nie straszne - nasze karty drinków bazują głównie na klasykach gatunku sporządzanych wg. receptur zatwierdzonych przez IBA i naszych własnych kompozycjach jest to gwarancja zadowolenia dla Was i Waszych gości - pracujemy na składnikach od sprawdzonych dostawców dzięki czemu ani Wy, ani my nie musimy się wstydzić asortymentu za barem - stoi za nami ponad 6 letnie doświadczenie w organizacji drinkbarów na weselach i ponad 500 zadowolonych Młodych Par - nasze barmanki i barmani służą uśmiechem, ciekawą pogawędką i kompetencjami za barem - gorsze dni zostawiamy w domu na Waszym przyjęciu tryskamy energią i humorem.

Wolne terminy

Kontakt

Barmani Bonanza

facebook website instagram youtube

Poniedziałek

10:00 -21:00

Wtorek

10:00 -21:00

Środa

10:00 -21:00

Czwartek

10:00 -21:00

Piątek

10:00 -21:00

Niedziela

12:00 -17:00

*PREFEROWANY KONTAKT TELEFONICZNY* W sezonie ślubnym podczas weekendów możliwe utrudnienia w kontakcie.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: