Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Recepcja Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Kijowska 7, Warszawa

Szkoła Tańca w Warszawie utworzona przez Agnieszkę Kaczorowską - mistrzynię świata w tańcach latynoamerykańskich, a także zwyciężczynię Tańca z Gwiazdami.

Oferta

Nauka tańca

200 zł - 2000 zł

Podczas przygotowań do ślubu Państwo Młodzi często zapominają o magicznym momencie, jakim jest pierwszy taniec.
Jak wiadomo jest on wpisany w tradycję weselną: symbolizuje początek wspólnego życia i jest początkiem zabawy weselnej. Pierwszy taniec weselny nie powinien się kojarzyć z przykrą koniecznością, ale czymś wyjątkowym co Państwo Młodzi będą wspominać z sentymentem. Forma tańca jest dowolna. Może to być walc wiedeński lub HIP-HOP – najważniejsze, aby sprawiał przyjemność.

Pięknie przygotowany taniec może stać się efektowną ozdobą każdego przyjęcia weselnego. Dlatego w szkole tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, mieszczącej się w Warszawie, organizujemy indywidualne zajęcia dla narzeczonych. Sprawimy, że Wasz występ zachwyci wszystkich Gości, a Wy podczas treningów jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie. Specjalnie dla Was najlepsi trenerzy Daceworld ułożą dedykowaną choreografię , dostosowując kroki do Waszego poziomu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Jesteśmy cierpliwi i otwarci na Państwa sugestie oraz uwagi, starając się jak najbardziej pomóc i doradzić, szanując przy tym Państwa wolę i chęci. Dzięki temu nasz kurs tańca weselnego przebiega w dobrej atmosferze dla obu stron.

W ofercie mamy również pokazy tańca jako atrakcja podczas Waszego wesela - oryginalny prezent ślubny dla gości lub od Pana Młodego / Panny Młodej, a także tematyczne kursy dla par.

Pokaz

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ex aequo na pierwszym miejscu poza tańcem jest kontakt z ludźmi. To jak dzielą się z nami swoimi endorfinami w trakcie zajęć. Czujemy również wielką radość kiedy możemy uczestniczyć w ważnych wydarzeniach w ich życiu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej magicznym momentem ślubu jest sakramentalne "TAK", natomiast wesela oczywiście, że pierwszy taniec Państwa Młodych :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To wszystko zależy od indywidualnych umiejętności uczestników kursu. Są osoby/pary, które czują taniec całym sobą, jednak nawet takie osoby potrzebują kilku godzin w celu udoskonalenia swojego talentu :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W swojej bogatej ofercie kursów tańca dla par posiadamy, również ofertę kursów solo, dla najmłodszych i młodzieży. Poza tańcem mamy w swojej ofercie buty do tańca, włoskiego producenta Dance Naturals. Wiele Panien Młodych wybiera obuwie taneczne w dniu swojego ślubu, gdyż takie buty są idealnie wyprofilowane, gwarantują maksymalną stabilność i chronią przed kontuzjami.

Jaki jest Twój styl?

Jesteśmy pasjonatami tańca a co za tym idzie perfekcjonistami, dlatego też każdy jest u nas traktowany szczególnie. Styl zależy od Pary Młodej, czyli tak jak wymarzą sobie młodzi.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzony ślub to uroczystość wypełniona szczęściem i miłością :) To jest najpiękniejsza ozdoba całej uroczystości ..

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Para ucząca się salsy do swojego Pierwszego Tańca :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej są to stwierdzenia, że mają "dwie lewe nogi " :) Wtedy im odpowiadamy: teraz warto mieć dwie lewe aby efekt finałowy był olśniewający!

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Taniec to coś więcej niż tylko zajęcia fitness. Poprzez naukę tańca można się rozwijać mentalnie. !

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Perfekcjonizm, indywidualność i bezpieczeństwo.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ jesteśmy profesjonalistami i angażujemy się w każdy projekt na 200%. Lubimy wyzwania i dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jesteśmy pewni, że Państwa pierwszy taniec zachwyci wszystkich w dniu Waszego Ślubu !

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dla nas Każdy klient jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Słuchamy naszych klientów, aby móc zmieniać się na lepsze i udoskonalać swoje umiejętności. Każdy z naszych trenerów jest Mistrzem w swoich stylach tańca! I najważniejsze w każdy projekt angażujemy się na 200%!

Wolne terminy

Kontakt

Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Kijowska 7 03-738 Warszawa

20 km od Legionowa

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Hopsia Hop - animacje dziecięce
Hopsia Hop - animacje dziecięce Warszawa
(6)
Zobacz profil
Galitsyna Art Group -  Podziękowania dla rodziców, Love Story  Malowane Piaskiem na  Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Warszawa
Zobacz profil
Słodki Stół Cukrowa Pokusa
Słodki Stół Cukrowa Pokusa Warszawa
(12)
Zobacz profil
Animacyjny Świat
Animacyjny Świat Warszawa
(5)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie