Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Recepcja Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Kijowska 7, Warszawa

Szkoła Tańca w Warszawie utworzona przez Agnieszkę Kaczorowską - mistrzynię świata w tańcach latynoamerykańskich, a także zwyciężczynię Tańca z Gwiazdami.

Oferta

Nauka tańca

200 zł - 2000 zł

Podczas przygotowań do ślubu Państwo Młodzi często zapominają o magicznym momencie, jakim jest pierwszy taniec.
Jak wiadomo jest on wpisany w tradycję weselną: symbolizuje początek wspólnego życia i jest początkiem zabawy weselnej. Pierwszy taniec weselny nie powinien się kojarzyć z przykrą koniecznością, ale czymś wyjątkowym co Państwo Młodzi będą wspominać z sentymentem. Forma tańca jest dowolna. Może to być walc wiedeński lub HIP-HOP – najważniejsze, aby sprawiał przyjemność.

Pięknie przygotowany taniec może stać się efektowną ozdobą każdego przyjęcia weselnego. Dlatego w szkole tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, mieszczącej się w Warszawie, organizujemy indywidualne zajęcia dla narzeczonych. Sprawimy, że Wasz występ zachwyci wszystkich Gości, a Wy podczas treningów jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie. Specjalnie dla Was najlepsi trenerzy Daceworld ułożą dedykowaną choreografię , dostosowując kroki do Waszego poziomu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Jesteśmy cierpliwi i otwarci na Państwa sugestie oraz uwagi, starając się jak najbardziej pomóc i doradzić, szanując przy tym Państwa wolę i chęci. Dzięki temu nasz kurs tańca weselnego przebiega w dobrej atmosferze dla obu stron.

W ofercie mamy również pokazy tańca jako atrakcja podczas Waszego wesela - oryginalny prezent ślubny dla gości lub od Pana Młodego / Panny Młodej, a także tematyczne kursy dla par.

Pokaz

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ex aequo na pierwszym miejscu poza tańcem jest kontakt z ludźmi. To jak dzielą się z nami swoimi endorfinami w trakcie zajęć. Czujemy również wielką radość kiedy możemy uczestniczyć w ważnych wydarzeniach w ich życiu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej magicznym momentem ślubu jest sakramentalne "TAK", natomiast wesela oczywiście, że pierwszy taniec Państwa Młodych :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To wszystko zależy od indywidualnych umiejętności uczestników kursu. Są osoby/pary, które czują taniec całym sobą, jednak nawet takie osoby potrzebują kilku godzin w celu udoskonalenia swojego talentu :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W swojej bogatej ofercie kursów tańca dla par posiadamy, również ofertę kursów solo, dla najmłodszych i młodzieży. Poza tańcem mamy w swojej ofercie buty do tańca, włoskiego producenta Dance Naturals. Wiele Panien Młodych wybiera obuwie taneczne w dniu swojego ślubu, gdyż takie buty są idealnie wyprofilowane, gwarantują maksymalną stabilność i chronią przed kontuzjami.

Jaki jest Twój styl?

Jesteśmy pasjonatami tańca a co za tym idzie perfekcjonistami, dlatego też każdy jest u nas traktowany szczególnie. Styl zależy od Pary Młodej, czyli tak jak wymarzą sobie młodzi.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzony ślub to uroczystość wypełniona szczęściem i miłością :) To jest najpiękniejsza ozdoba całej uroczystości ..

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Para ucząca się salsy do swojego Pierwszego Tańca :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej są to stwierdzenia, że mają "dwie lewe nogi " :) Wtedy im odpowiadamy: teraz warto mieć dwie lewe aby efekt finałowy był olśniewający!

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Taniec to coś więcej niż tylko zajęcia fitness. Poprzez naukę tańca można się rozwijać mentalnie. !

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Perfekcjonizm, indywidualność i bezpieczeństwo.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ jesteśmy profesjonalistami i angażujemy się w każdy projekt na 200%. Lubimy wyzwania i dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jesteśmy pewni, że Państwa pierwszy taniec zachwyci wszystkich w dniu Waszego Ślubu !

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dla nas Każdy klient jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Słuchamy naszych klientów, aby móc zmieniać się na lepsze i udoskonalać swoje umiejętności. Każdy z naszych trenerów jest Mistrzem w swoich stylach tańca! I najważniejsze w każdy projekt angażujemy się na 200%!

Wolne terminy

Kontakt

Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Kijowska 7 03-738 Warszawa

20 km od Legionowa

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Galitsyna Art Group -  Podziękowania dla rodziców, Love Story  Malowane Piaskiem na  Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Warszawa
Zobacz profil
Drink & Movement
Drink & Movement Warszawa
(1)
Zobacz profil
Magia Owoców
Magia Owoców Warszawa
(1)
Zobacz profil
Iluzjonista Vasili Trunov
Iluzjonista Vasili Trunov Warszawa
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: