Getting Married
Getting Married Warszawa
Zobacz profil
Paczka Events
Paczka Events Warszawa
(5)
Zobacz profil
Thai Ice - Lody Tajskie
Thai Ice - Lody Tajskie Warszawa
Zobacz profil
Pierwszy Taniec - Oktawian Kopczyński
Pierwszy Taniec - Oktawian Kopczyński Warszawa
(18)
Zobacz profil
Flair Play Entertainment

Kamil Majewski

Flair Play Entertainment

(1)

Barmani reprezentujący naszą markę to wielokrotni zwycięzcy największych polskich i zagranicznych konkursów barmańskich, których serwis koktajlowy wyróżniają ewolucję flair oraz efektowny styl pracy. Nasz zgrany zespół zapewni Państwu w pełni spersonalizowaną i wyjątkowo smakowitą rozrywkę.

1500 zł - 9999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

1500 zł - 6000 zł

Szczegółowa oferta oferowanych przez Nas pokazów znajduje się w linku powyżej w ofercie PDF.

Bar kawowy

1500 zł - 6000 zł

Nasi bariści to świetnie wyszkoleni, młodzi i pełni pasji ludzie, którzy w zwykłej filiżance kawy, rysując na jej powierzchni mlekiem wyczarują magiczny i niepowtarzalny świat!

Podczas trwania przyjęcia weselnego nasi bariści chętnie wprowadzą zainteresowanych w tajniki świata kawy, oraz nauczą obsługiwania ekspresu ciśnieniowego . Bardziej odważni goście będą mogli sami zaparzyć swoją ulubioną kawę i wykonać na niej wzór latte art. !

Drink Bar

2500 zł - 9999 zł

Oferta składa się z czterech pakietów produktowych - od najprostszego pakietu, gdzie koktajle bazują na wódce, po pakiet najbogatszy w różnego rodzaju przyprawione alkohole.
Przy każdym z pakietów podane są przykładowe koktajle, które na bazie składników z pakietu przygotowujemy. W ramce znajduje się gotowe menu - 8 koktajli alkoholowych, shoty i lemoniady owocowe dla dzieci i kierowców. Jesteśmy otwarci na sugestie a propos ulubionych smaków Państwa Młodych :)

Najważniejsze informację a propos obsługi całonocnej
• Na obsługę Gości przyjeżdża zawsze dwóch profesjonalnych barmanów - nie chcemy, aby Goście czekali długo na koktajl.
• Dysponujemy szerokim i kompleksowym wyposażeniem cocktail-cateringowym. Przyjeżdżamy z ergonomicznymi barami, które dzięki swojej wydajności pozwalają nam na obsługę niemalże dowolnej ilość osób. Jesteśmy zaopatrzeni w szkło oraz wszelkie elementy niezbędne do profesjonalnego serwisu.
• Jesteśmy jedyną agencją na rynku, która we własnym zakresie przygotowuje receptury na różnego rodzaju syropy, alkohole smakowe, kordiale, maceraty owocowe, wody smakowe. Pozbawiając nasze kompozycje konserwantów i sztucznych barwników gwarantujemy najwyższą jakość konsumowanych przez naszych Gości kompozycji.
• Korzystamy z najnowszych możliwości towarzyszących sztuce barowej. Wykorzystujemy pistolety typu [Smoking Gun] służące do wędzenia koktajli. Bawimy się formą, każdy smak i koktajl jesteśmy w stanie przedstawić w niespotykany sposób np. w formie puszystej pianki czy kawioru. Oszałamiający efekt tworzy zarówno cała otoczka towarzysząca temu procesowi jak i sam smak koktajlu.
• Obsługa trwa od ustalonej godziny (np. po pierwszym posiłku/ tańcu), do ostatniego chętnego na koktajl Gościa.
• Jeżeli wesele oddalone jest od Warszawy ponad 100km potrzebujemy nocleg oraz miejsce przy stole wraz z orkiestrą

Mobilny bar

500 zł - 1500 zł

Posiadamy szereg różnych barów które na pewno idealnie dopasują się do stylu Waszego wesela ! Każdy z nich jest ergonomiczną sekcją która posiada podłączenie do wody. Praca na naszych sekcjach pozwala nam na obsługę niemalże dowolnej ilość osób.

Obsługa barmańska

1000 zł - 9999 zł

Barmani reprezentujący naszą markę to wielokrotni zwycięzcy największych polskich i zagranicznych konkursów barmańskich, których serwis koktajlowy wyróżniają ewolucję flair oraz efektowny styl pracy. Nasz zgrany zespół zapewni Państwu w pełni spersonalizowaną i wyjątkowo smakowitą rozrywkę.

Pokaz barmański

1500 zł - 6000 zł

Nasza agencja specjalizuję się w indywidualnych i niebanalnych programach artystycznych, które swym charakterem i tematyką na długo pozostają w pamięci gości weselnych. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wiele lat obecności w branży,wiemy jak dostosować nasze występy do wszelkich niestandardowych warunków i potrzeb konkretnego wesela.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KW

Katarzyna W

Długo zastanawialam się czym mogłabym zaskoczyć gości podczas wesela by ten wyjątkowy dzień zapadł im na długo w pamięci... I powiem szczerze są niesamowici! Pokaz flairowy oryginalny, emocjonujący i pełen profesjonalizmu! Mega pozytywni ! Polecam :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uśmiechy zadowolonych gości przy barze którzy wracają do Nas nad ranem "na ostatni" koktajl ;)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasza przygoda z branżą ślubną zaczęła się od współpracy z organizatorami targów ślubnych "Wedding Show" organizowanych w Warszawie w 2010 r

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W tym roku obchodzimy X jubileusz :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dysponujemy szerokim i kompleksowym wyposażeniem cocktail-cateringowym. Przyjeżdżamy z ergonomicznymi barami, które dzięki swojej wydajności pozwalają nam na obsługę niemalże dowolnej ilość osób. Jesteśmy zaopatrzeni w szkło oraz wszelkie elementy niezbędne do profesjonalnego serwisu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment w którym widzimy uśmiechy na twarzach naszych gości i ich niesamowitą pozytywną energię podczas naszego pokazu :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wiemy ile spraw mają do załatwienia Państwo Młodzi, dlatego wystarczy jeden telefon do naszej Agencji a my zajmiemy się całą resztą !

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa Oferta składa się z czterech pakietów produktowych - od najprostszego pakietu, gdzie koktajle bazują na wódce, po pakiet najbogatszy w różnego rodzaju przyprawione alkohole.

Jaki jest Twój styl?

Klasyczna elegancja ;)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zaufanie do naszego doświadczenia i pracy jaką wykonujemy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy jest wyjątkowy i na swój sposób wymarzony :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Co działo się przy barze, pozostaje w tajemnicy ;)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każdą ! Jesteśmy pozytywnie nastawieni do każdego klienta.Cenimy sobie pomysły i sugestie,dzięki czemu potrafimy trafić w gust i smak najbardziej wymagających smakoszy !

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Uwielbiamy sprawiać niespodzianki. Często Para Młoda dostaje Nas w prezencie od swoich najbliższych. Ich zaskoczenie radość i wzruszenie powoduje uśmiech na naszych twarzach przez długi, długi czas...

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

-Czy potrzebujemy noclegu oraz miejsca przy stole ? -Jeżeli wesele oddalone jest od Warszawy ponad 100km potrzebujemy nocleg oraz miejsce przy stole wraz z orkiestrą :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jesteśmy jedyną agencją na rynku, która we własnym zakresie przygotowuje receptury na różnego rodzaju syropy, alkohole smakowe, kordiale, maceraty owocowe, wody smakowe. Pozbawiając nasze kompozycje konserwantów i sztucznych barwników gwarantujemy najwyższą jakość konsumowanych przez naszych Gości kompozycji.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Profesjonalizm Rzetelność Doświadczenie Dobra energia

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Korzystamy z najnowszych możliwości towarzyszących sztuce barowej. Wykorzystujemy pistolety typu [Smoking Gun] służące do wędzenia koktajli. Bawimy się formą, każdy smak i koktajl jesteśmy w stanie przedstawić w niespotykany sposób np. w formie puszystej pianki czy kawioru. Oszałamiający efekt tworzy zarówno cała otoczka towarzysząca temu procesowi jak i sam smak koktajlu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeżeli stawiają na profesjonalizm w każdym calu i oczekują pysznych koktajli podanych w efektownym stylu flair to nie powinny mieć wątpliwości.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Obsługa trwa od ustalonej godziny (np. po pierwszym posiłku/ tańcu), do ostatniego chętnego na koktajl Gościa.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Z uwagi na fakt iż serwujemy najlepsze koktajle lubimy przyśpiewkę "a teraz idziemy na jednego" :)

Wolne terminy

Kontakt

Flair Play Entertainment

Warszawa

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Balloon Duo - Balonowy Cyrk
Balloon Duo - Balonowy Cyrk Warszawa
Zobacz profil
WIELGOMAS JAROSŁAW USŁUGI BARMAŃSKIE PYK ŁYK
WIELGOMAS JAROSŁAW USŁUGI BARMAŃSKIE PYK ŁYK Warszawa
(16)
Zobacz profil
Prosecco van Pietro Kieliszki Warszawa
Zobacz profil
TU SIĘ TAŃCZY Akademia Tańca Moniki Sołowiej-Sulewskiej
TU SIĘ TAŃCZY Akademia Tańca Moniki Sołowiej-Sulewskiej Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: