Jego Wina Prosecco Van

Rafał, Asia

Jego Wina Prosecco Van

(1)

Wierzymy, że niezapomniane momenty powstają przy udziale małych pomocników. Jednym z nich może być nasz uroczy, włoski skuter Piaggio Ape 50, który wypełniliśmy Prosecco, winem, drinkami i piwem.

Alkohol zawsze serwujemy w naszych szklanych kieliszkach i kuflach, a dzieci i niepijący alkoholu goście mogą liczyć na domową lemoniadę, którą przygotowujemy w ramach każdego pakietu. Latem, wokół skutera, tworzymy strefę relaksu, gdzie pod parasolem można zasiąść na leżakach i delektować się podanymi napojami. Natomiast w zimie zmieniamy menu na grzane wino i gorącą czekoladę z bitą śmietaną i piankami.

Kochamy celebrować ważne chwile, a z taką oprawą każde wesele czy poprawiny nabiorą wyjątkowego charakteru. Działamy głównie na terenie Szczecina i jego okolic, ale lubimy wyzwania i chętnie dotrzemy wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie.

1200 zł - 2600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Drink Bar

1200 zł - 2600 zł

Prosecco, wino, drinki i piwo lane z włoskiego skutera Piaggio Ape 50 do szklanych kieliszków i kufli. Wśród drinków mamy popularny Aperol Spritz, ale znajdziecie też Hugo, Kir Royale czy Bellini. Domowa lemoniada jest naszym ukłonem wobec dzieci i osób niepijących alkoholu, przygotowujemy ją w ramach każdego pakietu. Po szczegółowy wykaz cen za dany pakiet zapraszamy na naszą stronę internetową - w zakładce "Oferta".

Mobilny bar

1200 zł - 2600 zł

Nasz skuter jest w pełni mobilny, w obrębie Szczecina jeździmy nim po mieście, możecie nas zobaczyć przy okazji większych lokalnych imprez plenerowych.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AG

Agnieszka G

Panie i Panowie, Panowie i Panie! To ekipa na schwał na każdy moment każdej uroczystości i imprezy. Można powierzyć im spokojnie swoich gości, obsługa i "magiczne preparaty" na najwyższym poziomie.

2 dni temu

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasz Prosecco Van ruszył w świat w kwietniu 2018 r. i od tego czasu zdążyliśmy obsłużyć szeroki przekrój imprez: od wesel i poprawin, festynów, po jarmarki czy garden party:) Jednak to wesela i poprawiny przynoszą najwięcej satysfakcji, ponieważ możemy przyczynić się do tego, by najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej stał się jeszcze lepszy:)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wino i Prosecco zawsze mamy na stanie, więc myślę, że 24 h w nagłych przypadkach w zupełności wystarczy;)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Wino, Prosecco, piwo i lemoniada

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Strefa lounge i własne szkło. Te dwie sprawy wyróżniają nas na tle konkurencji.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oprócz serwowania drinków, staramy się stworzyć przyjemną strefę dla gości weselnych. Rozkładamy leżaki, parasol, stolik barowy i czekamy z Prosecco wśród lampionów i kurtyny świetlnej. Poza tym mamy własne kieliszki, szklanki i kufle, co sprawia, że jesteśmy niezależni od domu weselnego, no i nie produkujemy plastikowych śmieci:)

Wolne terminy

Kontakt

Jego Wina Prosecco Van

Szczecin

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Kamila Malik - Wirtuoz Rozrywkowo
Kamila Malik - Wirtuoz Rozrywkowo Warszawa
(9)
Zobacz profil
Adam Tomaszewski - Oprawa Muzyczna Ceremonii Szczecin
Zobacz profil
Karykaturzysta na imprezę M.Jakubowska
Karykaturzysta na imprezę M.Jakubowska Szczecin
Zobacz profil
Mario Mythos Pietrzykowski
Mario Mythos Pietrzykowski Zielona Góra
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: