• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
Stachursky Production
Stachursky Production Katowice
Zobacz profil
HAPPYWED Toruń
Zobacz profil
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Warszawa
Zobacz profil
Oprawa muzyczna-Monika Szostak
Oprawa muzyczna-Monika Szostak Warszawa
(16)
Zobacz profil

Ewa Kosma

JURAND Promotion

Wawrochy 10, Szczytno

Zaskakującą i niezapomnianą atrakcją na Waszym weselu z pewnością będzie bajeczny pokaz sztucznych ogni. 17 LAT istnienia naszej firmy w branży pirotechnicznej gwarantuje Państwu wysoką JAKOŚĆ WYKONANIA, indywidualny scenariusz konsultowany z klientem, PRECYZJĘ dobieranych efektów i PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ popartą doświadczeniem i radością z wykonywanej pracy.
Posiadamy WSZYSTKIE UPRAWNIENIA obowiązujące w Polsce do wykonywania takiej działalności: Decyzję Wojewody oraz komplet szkoleń dla naszych pirotechników.
POWIADAMIAMY wszystkie służby o planowanym pokazie oraz kompletujemy dokumenty i ew. pozwolenia.
Używamy koncesjonowanych materiałów pirotechnicznych WYŁĄCZNIE od RENOMOWANYCH importerów.
Każdy pokaz układany jest pod MUZYKĘ, która klimatem komponuje się z fajerwerkami, zawsze konsultujemy tą kwestię z klientem.

Proponujemy również dodatkowe ATRAKCJE PIROTECHNICZNE takie jak: PŁONĄCE SERCA czy INICJAŁY PAŃSTWA MŁODYCH, wodospady, płomienie sceniczne, złote i srebrne fontanny, wyrzutnie serpentyn...

Wykonujemy pokazy weselne na terenie województw: warmińsko - mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego, podlaskiego oraz mazowieckiego. Serdecznie radzimy Państwu korzystać z usług firm regionalnych, koszty dojazdu firmy z drugiego końca Polski z pewnością obarczą dodatkowo Waszą kieszeń.
Koszty pokazów pirotechnicznych zaczynają się od kwoty 500 zł/ minutę. Wpływ na cenę ma poziom oczekiwanych efektów pirotechnicznych oraz warunki terenowe. Zainteresowanym przesyłamy linki do filmów z naszych pokazów z określeniem budżetu każdej prezentowanej realizacji.
Zapraszamy serdecznie PARY MŁODE, RODZICÓW, ŚWIADKÓW lub osoby pragnące ofiarować niezapomniany prezent weselny...
Pirotechnicy z Jurand Promotion: Ewa, Robert, Darek i Piotr.

Oferta

Pokaz sztucznych ogni

3000 zł - 6000 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ogromną satysfakcję czerpię z radości w oczach Państwa Młodych i z zachwyconych uśmiechów Gości weselnych. Uwielbiam pracę z ludźmi, szczególnie, że moja praca zapada im głęboko w pamięć, a filmy i zdjęcia za pokazu sztucznych ogni powodują, że wracają wspomnieniami do tak szczególnych chwil w ich życiu, w których miałam zaszczyt uczestniczyć.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Klienci sami nas wyszukiwali jeszcze parę lat temu, w ostatnich latach boom na atrakcje uświetniające imprezy weselne spowodował rozwój branży weselnej i różnych portali, które pomagają nam w pozyskiwaniu nowych klientów. Lecz nadal tzw. poczta pantoflowa odgrywa dużą rolę, bo Pary Młode polecają sobie sprawdzone firmy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od początku istnienia naszej firmy, czyli od 18 lat mam przyjemność świadczyć usługi pirotechniczne Parom Młodym.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Specjalistyczny sprzęt do odpalania ładunków pirotechnicznych firm włoskich i chińskich.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Sekunda po pokazie :) to najprzyjemniejszy moment. Stres spada do zera, pojawia się satysfakcja, wręcz duma... oklaski, radość, uśmiechy, podziękowania. To naprawdę daje kopa :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Przygotowania do pokazu to zazwyczaj od 1 do 3 dni fizycznych przygotowań plus dość intensywny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami, tak by ustalić wszystkie szczegóły zgodnie z oczekiwaniami.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Realizuję zwykle pokaz sztucznych ogni o czasie od 3 do 7 minut oraz jeśli klienci sobie życzą płonące inicjały, wodospady, płonące serca, wystrzały serpentyn, napisy pirotechniczne np. Kocham Cię, całe imiona płonące srebrnym lub czerwonym blaskiem itp.

Jaki jest Twój styl?

Lubię wykonywać pokazy bardzo dynamiczne, z dużą intensywnością eksplozji, używając przepięknych wyrzutni kątowych w postaci wachlarzy i z finałem z bomb rozpryskujących się złotymi wierzbami na całym niebie. Ma być dużo, bogato, głośno i z przytupem ;)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszyscy kochają fajerwerki !

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Najpiękniej prezentują się pokazy realizowane z platform na tafli jeziora. Im większy budżet pokazu tym bardziej wymyślne i widowiskowe materiały pirotechniczne mogę użyć do scenariusza pokazu. A więc sceneria nad jeziorem plus możliwość użycia pirotechniki klasy premium, na poziomie pokazów miejskich. Ideał ...

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Były to osoby niepełnosprawne, które świadkowie w pocie czoła pchali na wózkach na plażę nad jeziorem... to było bardzo wzruszające... ...pamiętam też doskonale jednego senatora z czasów Samoobrony :), który nie dotrwał do pokazu :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Nie mam problemów z komunikacją z ludźmi, staram się każdego wysłuchać i swoją pracą odzwierciedlić ich oczekiwania. Ponieważ klienci przeważnie wiedzą czego chcą po zapoznaniu się z moją ofertą, dochodzi już tylko do uszczegóławiania kwestii związanych z efektami, muzyką, godziną, warunkami terenowymi i sprawami kontaktu już na weselu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Pierwsze pokazy dawno, dawno temu...całkiem inna epoka i wiele zaproszeń po realizacji pokazów na wspólne biesiadowanie na weselu..:) niestety, nie korzystałam nigdy, bo dzieci w domu na mamusię czekały... poza tym albo praca, albo przyjemność ...

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Wiele jest takich pytań, ale na wszystkie cierpliwie i chętnie odpowiadam

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

jest jak kobieta.... piękna i niebezpieczna :) ....wymaga skupienia, dyscypliny, dokładności, precyzji, odpowiedzialności, pracy fizycznej czasem w trudnych warunkach ( deszcz, wiatr), umiejętności przewidywania, szybkich decyzji, kreatywności, otwartości, umiejętności słuchania... dużo tego...

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wg mnie ważne są dotychczasowe dokonania, doświadczenie, opinie, pierwszy kontakt telefoniczny lub mailowy, czy usługodawca potrafi słuchać i odpowiadać na pytania w sposób zwięzły, jasny i konkretny, czy wzbudza zaufanie swoją osobą, tym co mówi i jak się prezentuje.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Wieloletnie doświadczenie w pracy z Parami Młodych oraz otwartość, komunikatywność i.... ponad tysiąc (!!!) wykonanych pokazów

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Serdecznie zapraszam do współpracy, gwarantuję 101% zadowolenia

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Niewątpliwie jest konkurencyjna cenowo w stosunku do firm stołecznych, koszty realizowanych przez nas pokazów w stosunku do efektów na niebie to przyjemne zaskoczenie dla klientów. Nasze pokazy, nieskromnie napiszę są bajecznie piękne, dynamiczne i nie rozciągnięte w czasie. Ma być MOC i jest!

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Niezmiennie Hallelujah Alexandry Burke, chyba mi się nigdy nie znudzi :)

Kontakt

JURAND Promotion

website

Wawrochy 10 12-100 Szczytno

69 km od Ostrołęki

74 km od Giżycka

94 km od Iławy

42 km od Olsztyna

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Biuro Podróży CARTER
Biuro Podróży CARTER Warszawa
Zobacz profil
Alan Tańczy
Alan Tańczy Stalowa Wola
(3)
Zobacz profil
The Grain Bar
The Grain Bar Tomaszów Mazowiecki
(4)
Zobacz profil
KacBar-Usługi barmańskie Opoczno
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Szczytno: