Sala weselna Szczytno

Liczba ofert: 6

Liczba ofert: 6

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Typ sali

Styl sali

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Targowski Dwór

Sala weselna: Szczytno

(15)
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Miejsca noclegowe
 • Ogród
 • Parking
200 zł Ceny od
200 osób Maksymalna ilość gości

Dom weselny Oczko

Sala weselna: Szczytno

Dom weselny Wesele w stylu romantycznym

 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Nocleg
 • Ogród
 • Parking
200 zł Ceny od
180 osób Maksymalna ilość gości

Albizja Hotel i Sala Balowa

Sala weselna: Szczytno

Wesele w stylu glamour

(29)
 • Dekoracje
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Nocleg
 • Ogród
300 osób Maksymalna ilość gości

Hotel Krystyna

Sala weselna: Szczytno

Hotel Leśna Szczytno

Sala weselna: Szczytno

Restauracja Mazuriana

Sala weselna: Szczytno

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Szczytno

Targowski Dwór

Targowski Dwór

Szczytno
(15)
Zobacz profil

Jaka historia wpisana jest w mury Targowskiego Dworu?

Targowski Dwór Mazury to obiekt mieszczący się w urokliwej, mazurskiej miejscowości. Malownicze gospodarstwo, zostało w pełni zrewitalizowane z myślą o organizacji niepowtarzalnych przyjęć okolicznościowych. Wybierając Targowski Dwór na organizację wesela goście, otrzymują ciszę i spokój, z dala od miejskiego zgiełku, jednak z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z pobliskimi miastami. Obiekt łączy w sobie klasyczną elegancję z wygodą i komfortem, gwarantując gościom niezapomniane wrażenia. To, co nas wyróżnia to przestronna, duża sala weselna ulokowana w samym sercu Mazur, wśród urzekającej przyrody. Sala jest dwupoziomowa i może pomieścić do 200 gości. Jej elementem charakterystycznym jest gwiaździsty sufit wprowadzający bajkową atmosferę na każdym organizowanym wydarzeniu. Dodatkowego charakteru sali nadają kolumny oraz bar utrzymane w stylu pałacowym.

Jaki rodzaj kuchni króluje na Waszych stołach?

Na naszych stołach króluje polska, tradycyjna kuchnia oparta na zdrowych i lokalnych produktach. Pracujemy w regionie, który słynie z pysznych ryb i grzybów, więc staramy się, by te produkty były wyraźnie zaznaczone w naszej kuchni. Korzystamy z dobrodziejstw natury i w kuchni wykorzystujemy warzywa i owoce z naszych ogrodów i sadów. Sami zajmujemy się wędzeniem mięs, pieczemy ciasta, robimy przetwory, które są później wykorzystywane na naszych stołach. Oczywiście menu ustalamy z każdą Parą Młodą indywidualnie, opierając się na ich preferencjach. Jesteśmy także otwarci na kulinarne propozycje Młodych.

Jesteście odpowiedzialni za organizację najważniejszego przyjęcia w życiu Młodej Pary. Jakie emocje towarzyszą Wam w dniu wesela?

Zawsze jesteśmy niezwykle przejęci zarówno przygotowaniami jak i całą oprawą weselną. Mamy świadomość, że to od nas w dużej mierze zależy jak ten wyjątkowy dzień zostanie zapamiętany. Razem z Parą Młodą i ich gośćmi budujemy wspomnienia, które towarzyszą przez lata. Dopiero po zakończeniu przyjęcia jesteśmy w stanie odetchnąć. Mamy poczucie spełniania, kiedy jesteśmy pewni, że zrobiliśmy wszystko, by na twarzach Państwa Młodych i ich gości jeszcze długo gościł uśmiech na samo wspomnienie zabawy weselnej. Pracujemy na wysokich obrotach, ale mamy to szczęście, że zregenerować możemy się w pięknych mazurskich okolicznościach, korzystając z uroków tutejszych lasów i jezior.

Klienci są coraz bardziej wymagający, co robicie aby nadążyć za rynkowymi zmianami?

Branża weselna to wymagający obszar działalności. Jest to rynek bardzo dynamiczny, zmienny i stale rozwijający się. Staramy się do naszego warsztatu pracy wprowadzać nowinki, które pozytywnie wpłyną na komfort naszych gości. Mamy to szczęście, że nasza sala jest urządzona w oryginalnym, pałacowym stylu i nie potrzebuje zbyt wielu ozdób, by podkreślić jej wyjątkowy i podniosły charakter. Najważniejsza jednak jest rozmowa z Młodymi. Poznanie ich marzeń i oczekiwań to klucz do sukcesu. Z każdą Parą Młodą spotykamy się kilkukrotnie, by jak najlepiej ich poznać ich preferencje. Zdarza się, że zmiany lub ulepszenia wprowadzamy jeszcze kilka godzin przed przyjęciem, tak aby najdrobniejszy szczegół nie zaburzył odbioru tego wyjątkowego dnia. Potwierdzeniem naszych starań i dążeń do perfekcji jest fakt, że tym roku świadczone przez nas usługi zostały docenione przez kapitułę konkursu Teraz Polska, bowiem zostaliśmy nominowani do tejże nagrody za całokształt naszej działalności, już w drugim roku istnienia na rynku.

Jakie było najpiękniejsze wesele jakie zorganizowaliście?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Każde wesele jest inne. Młodzi mają różne oczekiwania, potrzeby, a przede wszystkim różne gusta, co wypływa na to, że mimo organizacji w tej samej sali każde wesele jest wyjątkowe. Za każdym razem tak samo cieszy nas uśmiech i zadowolenie na twarzach Pary Młodej i ich gości. Praca w branży weselnej sprawia nam wiele satysfakcji. Każdy z nas spełnia się w tej pracy. Jesteśmy z Parą Młodą od momentu podjęcia decyzji, że to u nas pragną zorganizować swój wymarzony dzień, aż do dopięcia ostatecznych detali związanych z organizacją przyjęcia. Dla naszych Par Młodych to pierwsze i najważniejsze przyjęcie w życiu, wiąże się z tym ogrom emocji jak i stresu, a naszym zadaniem jest zniwelowanie go, tak by nic nie było w stanie odebrać radości płynącej z tego dnia.

Czy zdarza się, że Młoda Para potrafi zaskoczyć Was swoimi szalonymi pomysłami?

Oczywiście, że to się zdarza! Branża weselna staje się w ostatnich czasach bardzo popularna. Duży w tym udział mają programy o tematyce ślubnej i weselnej. Każda Para Młoda chce by ich wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne, stąd pojawiają się naprawdę różnorodne pomysły. My się nadal cały czas uczymy i bardzo chętnie wykorzystujemy innowacyjne pomysły naszych Par Młodych – od oryginalnego ustawiania stołów, zastosowania przeróżnych ozdób, a nawet całkowitych zmian klimatu – z glamour na rustykalny. Oczywiście, wprowadzając wszelkie zmiany najważniejsze jest dla nas zachowanie komfortu naszych gości.

Sprawdź inne oferty: