Sala weselna Bydgoszcz

Liczba ofert: 0

Liczba ofert: 0

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Opss.. Brak usługodawców spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

Zwiększ obszar poszukiwań.

🕵️‍♀️
Szukaj w całej Polsce

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Bydgoszcz

Karczma pod Gołębiem

Karczma pod Gołębiem

Zławieś Wielka
(7)
Zobacz profil

Kiedy narodził się pomysł na Karczmę Pod Gołębiem i jaka idea przyświeca jej od samego początku?

Całe życie marzyliśmy o prowadzeniu własnej restauracji a, że jesteśmy ze Śląska - lubimy dobrze zjeść i dobrze się bawić. W 2007 roku pojawiła się okazja zakupu Restauracji, którą w 2010 r. rozbudowaliśmy o salę bankietową oraz pokoje hotelowe. Idea jest taka, aby w naszej Sali odbywały się wesela, o których później wszyscy mówią, oczywiście pod względem smakowym i wizualnym. Dokładamy największych starań, aby ten dzień był najpiękniejszym dniem dla Młodej Pary, reszta zależy od Gości i Zespołu.

Wielu Gości twierdzi, że żadna sala weselna w Bydgoszczy czy Toruniu nie może dorównać Waszej. Czym zasłużyliście sobie na taką opinię?

Nasza załoga kuchenna nie zmieniła się od 14 lat, co gwarantuje ten sam smak. Jesteśmy też firmą rodzinną, nie ma stałych reguł, jesteśmy bardzo elastyczni, do każdego Gościa podchodzimy indywidualnie. Nasze Młode Pary to czują, zawsze dogadujemy się na każdej płaszczyźnie. Kolejnym atutem jest lokalizacja obiektu, znajdujemy się pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą i jeżeli ktoś pragnie Wesela poza miastem, z możliwością spaceru w na łonie natury - to tylko u nas.

Jak opisalibyście kuchnię serwowaną gościom weselnym?

Nasza kuchnia jest typową polską kuchnią, nie ukrywam, że z roku na rok zmieniamy i odświeżamy naszą ofertę o nutę nowoczesności. Lata doświadczenia organizacji różnych uroczystości pokazują, że to co polskie i smaczne, zawsze musi znaleźć na stołach.

Piszecie, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w organizacji przyjęcia weselnego jesteście bezkonkurencyjni. Na czym polega Wasza przewaga?

Ta praca to nasza pasja, wkładamy w nią całe serce. Nasz personel to stały Zespół od lat, jesteśmy taką „małą rodziną” co myślę, że w bardzo dużym stopniu przekłada się na talerz i całą atmosferę. Staramy się spełniać każde marzenia naszych Młodych Par w tym wyjątkowych dla Nich dniu.

Sprawdź inne oferty:

Sala weselna Bydgoszcz: wszystko, co warto wiedzieć przed rezerwacją!

Niejedna sala weselna Bydgoszcz z przyjemnością zorganizuje dla Was wesele. Jak więc pośród nich wszystkich znaleźć tę, która Wam będzie najbardziej odpowiadać? W tym pomoże Ci nasza lista ofert sal weselnych. 😃 Tutaj znajdziesz wszystko w jednym miejscu!

Samych ofert jest jednak naprawdę dużo. Jak więc ułatwić sobie wybór i w prosty oraz szybki sposób znaleźć te, które naprawdę są w stanie Was zainteresować?

Przede wszystkim określcie swój budżet oraz wstępną liczbę gości. Dzięki temu będziecie wiedzieli, które sale możecie brać pod uwagę, a które są dla Was zdecydowanie za drogie, za małe lub za duże. Zastanówcie się też, czy są potrzebujecie noclegów 🛏 dla gości oraz czy istotne są dla Was inne udogodnienia jak klimatyzacja, parking czy sejf.

Wszystkie oferty sal weselnych możecie też przefiltrować sobie pod kątem rodzaju obiektu czy wystroju. I tak, jeżeli interesują Was wyłącznie sale w stylu 🌿 rustykalnym albo glamour możecie to zaznaczcie to, a pojawią Wam się tylko te sale, które odpowiadają Waszym wymaganiom.

Gdy już przejrzycie interesujące Wam oferty, wybierzcie kilka sal, które chcielibyście obejrzeć. Umówcie się na spotkania z menadżerami lub właścicielami sal i wybierzcie tę, która najbardziej Wam odpowiada.

 • Jakie oferty dla sala weselna Bydgoszcz znajdziemy?

  Wsród sal weselnych w Bydgoszczy przede wszystkim znajdziecie 🏨 hotele, sale bankietowe oraz restauracje. W mniejszej ilości spotkacie się z ofertami domów weselnych i karczm.

 • Co zawiera cena sali weselnej w Bydgoszczy, a co jest płatne dodatkowo?

  Standardowo w ofercie sal znajduje się przede wszystkim obiad, ciepłe posiłki, zimny bufet i ciasta 🍰 lub desery. Czasami oprócz tego, niektóre warianty zawierają szampana na powitanie Pary Młodej, dekoracje sali czy napoje. Przeważnie dodatkowo płatne są atrakcje weselne takie jak wiejski stół, candy bar, stół rybny, pokazy live cooking, płonąca szynka, drink bar czy fontanna czekoladowa.

 • Czy każda weselna Bydgoszcz posiada miejsce dla zespołu lub DJ'a?

  Niektóre sale weselne mają specjalnie wyznaczoną przestrzeń dla zespołu weselnego lub DJ'a i wtedy przeważnie jest ona odpowiednio przygotowana. Na innych salach natomiast przestrzeń trzeba stworzyć każdorazowo samemu. Zazwyczaj wynika to z faktu, że przestrzeń dla zespołu zależy od ustawienia stołów i tego, w którym miejscu będzie dla nich dostępna odpowiednia ilość przestrzeni.

 • Jak duży jest parkiet do tańca posiadają sale weselne?

  Niektóre sale weselne posiadają dość sporą i wygodną przestrzeń do tańczenia. Są jednak miejsca, gdzie parkiet jest budowany na każdy przyjęcie osobno. Jest tak np. w przypadku hoteli, których sala bankietowa jest wyłożona dywanem. Wtedy wielkość parkietu zależy od ilości i ustawienia Waszych stołów. Wielkość parkietu warto wziąć też pod uwagę w kontekście 💃🕺 pierwszego tańca.

 • Jakie atrakcje znajdziemy wśród ofert sal weselnych w Bydgoszczy?

  Wśród atrakcji dodatkowych możecie znaleźć te wymienione wcześniej. Czyli wiejski stół, candy bar, stół rybny, pokazy live cooking, 👨‍🍳 płonąca szynka, drink bar czy fontanna czekoladowa. Oprócz tego czasami znajdziecie też możliwość organizacji grilla, animatora czy atrakcji dla dzieci czy pokazu sztucznych ogni.

 • Jakie menu oferuje sala weselna Bydgoszcz?

  Każda sala weselna ma swoje własne propozycje, jednak w przeważającej większości znajdziecie propozycje kuchni polskiej. Czasami w swojej nowoczesnej odsłonie. A jak powinno wyglądać menu weselne i ile posiłków jest wystarczające? Sprawdźcie w naszym poradniku o menu weselnym!