Sala weselna wedding.pl

Sala weselna Iława

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie
Sala weselna Karczma Łabędź

Karczma Łabędź

Sala weselna: Iława

Domy weselne

(3)
  • Dekoracje
250 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Mazurskie Centrum Aktywnego Wypoczynku Gerczak

Mazurskie Centrum Aktywnego Wypoczynku Gerczak

Sala weselna: Iława

(6)
  • Dekoracje
200 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Stary Tartak

Stary Tartak

Sala weselna: Iława

Hotele na wesele

(1)
Sala weselna Hotel Iława - Karczma Łabędz

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Iława

Karczma Łabędź

Karczma Łabędź

Iława
(3)
Zobacz profil

Dysponujecie dwiema salami: złotą i diamentową. Czym się one charakteryzują?

Tak, nasz obiekt dysponuje dwiema salami. Sala Złota, na której możemy zorganizować przyjęcie do 150 osób posiada możliwość połączenia z częścią restauracyjną i wówczas staje się salą z możliwością zorganizowania uroczystości nawet do 230 osób. Sala Diamentowa jest w stanie pomieścić do 130 osób. Sale różnią się od siebie, choć obie są piękne. Sala Złota, nazywana jest często przez gości salą "cieplejszą". Goszczące na niej elementy dekoracji są w tonacjach, beżu i koloru ecru. Sala diamentowa jest salą nowocześniejszą, więcej w niej bieli, pojawia się oświetlenie led z możliwością wyboru koloru, białe dodatki. Wszystko to sprawia, że staje się salą bardzo elegancką, to chyba najlepsze określenie. Trzeba dodać, że obie sale posiadają przepiękny widok na jezioro.

Co jest Waszym największym atutem?

Naszym największym atutem z pewnością jest położenie. Nasi goście bardzo często podkreślają, że mamy piękny widok na jezioro Łabędź. Na uwagę zasługuje również to, że jesteśmy Karczmą w stylu góralskim, a mieścimy się na Warmii i Mazurach. Oczywiście możemy się również pochwalić smacznym jedzeniem i sprawną obsługą kelnerską.

Stół wiejski, stół rybny, candy bar czy może czekoladowe fondue? Jakie dodatki cieszą się największym zainteresowaniem?

Największą popularnością wśród usług, które oferujemy dodatkowo, cieszy się bardzo bogaty wiejski stół oraz pieczone prosię, które wręcz majestatycznie wjeżdża na salę weselną w trakcie trwania uroczystości.

Organizacja przyjęcia weselnego to duża odpowiedzialność. W jaki sposób dbacie, aby wszyscy goście weselni byli zadowoleni?

Tak to prawda, organizacja przyjęcia weselnego to duże wyzwanie oraz ogromna odpowiedzialność. Dbamy o każdy szczegół, każdy detal, stawiamy głównie na jakość naszych potraw oraz sprawną obsługę kelnerską wesel, bo jak wiadomo na to goście zwracają szczególną uwagę.

Jakie są najtrudniejsze wyzwania podczas organizacji przyjęcia weselnego?

Każde wesele to wyzwanie, każde jest inne, ale jeżeli słucha się uważnie Pary Młodej i pozna jej potrzeby to cała organizacja uroczystości przebiega bez problemów i wtedy wszystko nawet z pozoru trudne staje się łatwiejsze.

W Karczmie Łabędź jest możliwość zorganizowania ślubu w plenerze. Jak dużo Par Młodych decyduje się na tą usługę?

Ślub w plenerze cieszy się dużą popularnością, wiele par pyta o niego. Jednak nie organizuje się ich więcej niż kilka rocznie. Główną przeszkodą jest to, iż ślubu w plenerze nie udzielają księża. Gdyby nie ten fakt, to z pewnością dużo więcej par decydowałoby się na taką formę zaślubin.