Sala weselna wedding.pl

Sala weselna Giżycko

Liczba ofert: 12

Liczba ofert: 12

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Styl sali

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie
Sala weselna Port Bogaczewo

Port Bogaczewo

Sala weselna: Giżycko

Hotel na wesele Wesele w stylu boho

(16)
 • Dekoracje
 • Grill
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Ogród

Terminy last minute!

16.12.2023 30.12.2023 + 22
250 zł Ceny od
160 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Gwarek Mazury

Gwarek Mazury

Sala weselna: Giżycko

Hotel na wesele Wesele w stylu glamour

(4)
 • Grill
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Nocleg
 • Parking
250 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Hotel St. Bruno

Hotel St. Bruno

Sala weselna: Giżycko

Hotele na wesele

 • Menu weselne - Wariant 1
Sala weselna Hotel Europa Giżycko

Hotel Europa Giżycko

Sala weselna: Giżycko

Hotel na wesele

 • Grill
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Miejsca noclegowe
 • Parking
175 zł Ceny od
130 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Resort Niegocin

Resort Niegocin

Sala weselna: Giżycko

Hotel na wesele

(1)
 • Dekoracje
 • Grill
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Miejsca noclegowe
220 osób Maksymalna ilość gości
Sala weselna Dzika Kaczka Sala Bankietowa & Restauracja
Sala weselna Folwark Łękuk

Folwark Łękuk

Sala weselna: Giżycko

Sala weselna Hotel Masovia

Hotel Masovia

Sala weselna: Giżycko

Sala weselna Mazurskie siedlisko Kruklin

Mazurskie siedlisko Kruklin

Sala weselna: Giżycko

Sala weselna Royal Klub

Royal Klub

Sala weselna: Giżycko

Sala weselna Hotel Jabłoń Lake Resort

Hotel Jabłoń Lake Resort

Sala weselna: Giżycko

Sala weselna Sala Bankietowa Biłas i Synowie

Sala Bankietowa Biłas i Synowie

Sala weselna: Giżycko

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Giżycko

Gwarek Mazury

Gwarek Mazury

Giżycko
(4)
Zobacz profil

Od jak dawna zajmujecie się organizacją przyjęć weselnych i jakie były Wasze początki?

Ponad 10 lat obecności naszego ośrodka na rynku to bogate źródło doświadczeń oraz obserwacji weselnych trendów. Jak wynika ze statystyki rekordowym rokiem pod względem zawartych małżeństw był w Polsce rok 2008, kiedy to również u nas liczba organizowanych wesel była imponująca. Konsekwentne zmiany w strukturze demograficznej w kolejnych latach przełożyły się na dynamiczną walkę rynkową, co w kontekście pojawiających się kolejnych obiektów weselnych motywowało właścicieli do ciągłego rozwoju i wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Aktualnie – jak wynika z badań – ponad połowa obiektów weselnych należy do hoteli i obiektów hotelowych, niecałe 20% stanowią pałace, dworki i zamki, a 10% rynku to osobne sale/domy weselne. Konkurencja jest więc ogromna, a Młode Pary mają w czym wybierać. Porównując nasz ośrodek i naszą salę 10 lat temu ze stanem aktualnym - sami nie możemy wyjść z podziwu jak ogromny krok naprzód został poczyniony. A co najważniejsze – nie mówimy ostatniego słowa. Od początku istnienia ośrodka konsekwentnie realizowany jest plan inwestycyjny mający na celu zwiększenie funkcjonalności oraz atrakcyjności naszego obiektu. Połączenie efektów modernizacyjnych z naturalną scenerią pojezierza mazurskiego, w które wtopiony jest nasz ośrodek tworzy klimat, który sprzyja organizacji niezapomnianych wesel. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na to, co w naszym ośrodku najważniejsze, czyli atmosferę. Od początku istnienia ośrodka Właściciele sami czuwają, aby Młode Pary oraz ich Goście czuli się komfortowo i bezpiecznie. Jesteśmy dumni gdy czytamy pozytywne opinie po każdym weselu, ale również zmotywowani do dalszej pracy nad utrzymaniem takiej jakości naszych usług, aby każda Para Młoda czuła się u nas wyjątkowo. Podsumowując – 10 lat obecności na rynku weselnym to dla nas doskonała lekcja, z której ciągle wyciągamy wnioski i przekładamy w konkretne działania. Dzięki temu możemy poszczycić się rekordową ilością wesel – w sezonie: w każdy piątek i w każdą sobotę.

W jaki sposób staracie się uwzględniać diety żywieniowe poszczególnych gości weselnych?

Serwowane dania to kluczowy element perfekcyjnego wesela. Dlatego z dużą starannością czuwamy nad kartą naszych dań, z której sami Państwo Młodzi wybierają te, które zaskarbią ich podniebienia. W celu właściwego wyboru, od dwóch lat organizujemy Dzień Otwarty dla Nowożeńców z degustacją weselnych potraw, aby samodzielnie spróbować i wybrać najlepszy smak. Dzięki temu nasze Młode Pary dokładnie wiedzą jak wygląda i jak smakuje dana potrawa. W każdym z naszych pakietów oferujemy 5 posiłków na gorąco oraz 9 przystawek na zimno, które Młodzi sami dobierają pod siebie i swoich Gości. Wśród potraw znajdują się również posiłki wegetariańskie i wegańskie. Na specjalne życzenie jesteśmy też w stanie przygotować spersonalizowany posiłek uwzględniający konkretną dietę. Wszystkie te kwestie spisane są na wspomnianej wyżej ankiecie weselnej, w której zaznaczone są nie tylko preferencje dietetyczne, ale również miejsce, które zajmie dana osoba. Ustalenie wszystkich niezbędnych szczegółów pozwala na sprawne wydawanie posiłków, nawet przy dietetycznych odstępstwach Gości.

Czy Państwo Młodzi często organizują poprawiny, czy raczej w Waszym regionie nie ma już takiej mody?

Poprawiny, czyli staropolski zwyczaj przypominający czasy, kiedy zaślubiny trwały kilka dni to nadal praktykowana tradycja, choć w nieco zmodyfikowanym kształcie. W sumie około 90% naszych wesel kończy się poprawinami, które stanowią nie tylko dopełnienie uroczystości, ale co ważniejsze – pozwalają na rozmowy z Gośćmi, na które zabrakło czasu w trakcie samego wesela. Dzisiejsze poprawiny nie przypominają już zatem „drugiego wesela”, ale raczej „czas dla rodziny”. Nie oznacza to jednak, że nie przywiązujemy do nich uwagi. Poprawiny – tak samo jak uroczystość weselna – ma ściśle określony scenariusz, często z dodatkowymi atrakcjami takimi jak obiad na statku czy wspólne grillowanie. Warto podkreślić, że nasza bogata baza noclegowa z ponad 100 pokojami pozwala pomieścić wszystkich Gości weselnych, co stanowi istotny atut dla przyjezdnych i ułatwia logistykę poprawin. Weselni Goście od początku wiedzą czego się spodziewać, o której i gdzie odbędzie się impreza poprawinowa.

Bufet szwedzki czy jedzenie w stole? Które Waszym zdaniem rozwiązanie jest lepsze?

Bufet szwedzki, doskonale znany na weselach w Europie – w Polsce nie jest jeszcze zbyt często praktykowany. Korzystanie z bufetu szwedzkiego rekomendujemy jednak przy okrągłych stołach, gdzie ważną rolę odgrywa dekoracja. W przypadku wesel tradycyjnych zdecydowanie częściej wygrywa jedzenie podawane do stołu. Dużym plusem takiego rozwiązania jest fakt, iż Goście mają bezpośrednio pod ręką zimne przekąski, a ciepłe dania podają kelnerzy. Każde z rozwiązań ma oczywiście swoje zalety i wady, dlatego decyzja o wyborze bufetu lub jedzenia podawanego do stołu podejmowana jest wspólnie z Młodymi, po wstępnym rozeznaniu oczekiwań oraz analizie struktury Gości. Wypracowane w ten sposób standardy pozwalają nam na organizację wesela dostosowanego do potrzeb Młodej Pary i jej Gości.