Odkupienie Win

Izabela Laskowska

Odkupienie Win

Plac Czesława Niemena 1 lok. U5, Warszawa

Odkupienie Win oferuje:
profesjonalne doradztwo w zakresie doboru win na wesele, nasi sommelierzy dokonają selekcji butelek nie tylko na podstawie weselnego menu, ale także biorąc pod uwagę wskazane preferencje i założony budżet
wybór ponad 150 win importowanych bezpośrednio od producentów, wśród nich wino ze specjalnie
zaprojektowaną weselną etykietą oraz możliwość realizacji spersonalizowanej zawieszki
możliwość przeprowadzenia bezpłatnej degustacji w naszym showroomie
możliwość przeprowadzenia degustacji w miejscu wskazanym przez klienta
możliwość zwrotu nienaruszonych butelek po weselu
bezpłatna dostawa zakupionego wina we wskazane miejsce
możliwość zorganizowania degustacji win podczas wieczoru panieńskiego i kawalerskiego
indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta

25 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy kiedy Para Młoda wychodzi z degustacji w Odkupieniu Win z uśmiechem na twarzy i przekonaniem, że wybór wina na wesele jest tak samo ważne jak menu, dekoracje oraz inne detale.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W tym wyjątkowym dniu wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik, tak aby zarówno ślub, jak i wesele były zachwycające, na długo zapadające przybyłym gościom w pamięć. Dlatego dbamy, aby Para Młoda pamiętała o wyborze wina jakościowego, które nie tylko podkreśli klasę uroczystości, ale również stanowi doskonałe dopełnienie weselnego menu i ważny element starannie zaplanowanej całości.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Oferta Odkupienie Win - Wino na wesele powstała w momencie rozpoczęcia naszej pszygody z winami, nasi sommelierzy posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w branży winiarskiej.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Degustacja Wino na Wesele w Odkupieniu Win odbywa się w odpowiednim dla Par Młodej czasie i miejscu, realizacja zamówienia wynosi 2 dni robocze.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

• profesjonalne doradztwo w zakresie doboru win na wesele, nasi sommelierzy dokonają selekcji butelek nie tylko na podstawie weselnego menu, ale także biorąc pod uwagę wskazane preferencje i założony budżet • wybór ponad 120 win importowanych bezpośrednio od producentów, wśród nich wino ze specjalnie zaprojektowaną weselną etykietą oraz możliwość realizacji spersonalizowanej zawieszki • możliwość przeprowadzenia bezpłatnej degustacji w naszym showroomie znajdującym się w Warszawie przy Placu Czesława Niemena 1 • możliwość przeprowadzenia degustacji w miejscu wskazanym przez klienta • bezpłatna dostawa zakupionego wina we wskazane miejsce • możliwość zwrotu nienaruszonych butelek po weselu • możliwość zorganizowania degustacji win podczas wieczoru panieńskiego i kawalerskiego • indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy wino jest dobrym pomysłem na wesele? Jak oszacować ilość wina do zamówienia na wesele? Czym kierować się przy wyborze rodzaju wina? Czy wybór wina zależy od pory roku? W jakiej formie podawać wino: na stołach w coolerach, rozlewane przez kelnerów, rozlane w kieliszkach na barze?

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Odkupienie Win oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru win na wesele, nasi sommelierzy dokonają selekcji butelek nie tylko na podstawie weselnego menu, ale także biorąc pod uwagę wskazane preferencje i założony budżet.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Odkupienie Win oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru win na wesele, nasi sommelierzy dokonają selekcji butelek nie tylko na podstawie weselnego menu, ale także biorąc pod uwagę wskazane preferencje i założony budżet. Oferujemy możliwość przeprowadzenia bezpłatnej degustacji w naszym showroomie znajdującym się w Warszawie przy Placu Czesława Niemena 1, a także możliwość zwrotu nienaruszonych butelek po weselu.

Wolne terminy

Kontakt

Odkupienie Win

Plac Czesława Niemena 1 lok. U5 01-748 Warszawa

Polecani z kategorii atrakcje weselne

To Tu Thai tajskie lody
To Tu Thai tajskie lody Warszawa
(15)
Zobacz profil
Kamila Malik - Wirtuoz Rozrywkowo
Kamila Malik - Wirtuoz Rozrywkowo Warszawa
(9)
Zobacz profil
Magia Owoców
Magia Owoców Warszawa
(1)
Zobacz profil
Animacyjny Świat
Animacyjny Świat Warszawa
(5)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: