• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Vintage Bar
Vintage Bar Toruń
(3)
Zobacz profil
Drink Dream
Drink Dream Tomaszów Mazowiecki
(25)
Zobacz profil
Prosecco Van Bianca e Nera
Prosecco Van Bianca e Nera Poznań
(16)
Zobacz profil
Tomek Drink Bar
Tomek Drink Bar Tomaszów Mazowiecki
(9)
Zobacz profil
Barmani Bonanza

Dawid Duda

Barmani Bonanza

Poznań

*PREFEROWANY KONTAKT TELEFONICZNY*

Nic nie jednoczy gości obu rodzin szybciej i skuteczniej niż elegancki drinkbar i sympatyczny barman!
To nasze motto nieprzerwanie od 2014 roku.

Nasza firma w liczbach:
-2020 rok to będzie nasz siódmy sezon profesjonalnej działalności weselnej - trzymamy kciuki, że siódemka będzie wyjątkowa szczęśliwa dla naszych gości i dla nas,
-możemy obsłużyć do 1000 gości na jednej imprezie,
-używamy rocznie ok. 10 000 kg lodu w kostkach
-dysponujemy 5-oma samochodami firmowymi,
-w sezonie obsługujemy ponad 150 imprez pokonując przy tym blisko 30 000 km.

Potrafimy się odnaleźć na wielkich balach jak i na kameralnych przyjęciach. Pyszny koktajl przyrządzony przez wprawne ręce wszędzie smakuje tak samo dobrze!
To, że czytasz te słowa oznacza, że prawdopodobnie wkrótce się spotkamy!

Czy wiesz, że już ponad 70% gości weselnych korzysta z naszych usług na weselu? Zapewnij swoim najbliższym komfort zabawy i radość z ulubionych trunków!

CO NAS WYRÓŻNIA?:

Wiemy jak zorganizować od A do Z drinkbar, który będzie miał wzięcie na Waszym przyjęciu. Przez lata prób i błędów wiemy co działa, a co nie. Potrafimy dopasować ofertę do Waszego budżetu, abyście otrzymali usługę, która Was interesuje płacąc tylko za to, co się sprawdzi.
Dzięki licznym szkoleniom i obserwacjom stworzyliśmy system, który sprawia, że pracujemy wydajnie i z uśmiechem na ustach. Współpraca z nami to nie robotyka, gdzie barman tylko przyrządza koktajle. Po prostu czarujemy za barem i nie chodzi tylko o podniebienia! Zawsze chętnie porozmawiamy z gośćmi, wprowadzimy ich w miły nastrój i narobimy ochoty na jeszcze! Smak drinka może zachwycać przez 5 minut, ale sympatyczna relacja i emocje przy barze zostaną z Wami i Waszymi gośćmi jeszcze długo po imprezie!
Gdy już podejmiesz decyzję o zamówieniu nas na swoje przyjęcie czeka Cię minimum formalności, maksimum wygody przy pełnej przejrzystości naszej oferty.

Oferta

Drink Bar

1550 zł - 7000 zł

Bardzo indywidualnie podchodzimy do wyceny Waszego przyjęcia. Mamy dostępne różne pakiety i opcje dodatkowe, dzięki którym możecie skonfigurować naszą usługę zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i budżetem.

Mobilny bar

200 zł - 400 zł

Do naszych realizacji zapewniamy nasze mobilne bary. Nie przewidujemy opcji wynajmu samego baru. Wynajęcie mobilnego baru jest wliczone w cenę naszej obsługi na Waszym przyjęciu.

Obsługa barmańska

1550 zł - 7000 zł

Bardzo indywidualnie podchodzimy do wyceny Waszego przyjęcia. Mamy dostępne różne pakiety i opcje dodatkowe, dzięki którym możecie skonfigurować naszą usługę zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i budżetem.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwsze wesele w ramach marki Barmani Bonanza obsłużyliśmy w 2014 roku. Piątek, 6 czerwca 2014 roku, Koźmin Wielkopolski lokal Pod Szyszkami Hotel & Restauracja w Koźminie, Kuba i Dawid przez prawie całą noc zajmowali się gośćmi Dominiki i Jonasza. Mimo, że to już prawie 7 lat od tego wesela pamiętamy je do dziś. Było mega! Od tego czasu w naszej firmie zmieniło się prawie wszystko, ale już od samego początku dbaliśmy o to, aby goście komfortowo czuli się przy naszych barach. To wesele dodało wiatru w żagle poczuciu naszej misji, że jesteśmy na weselach potrzebni. Całą noc mieliśmy co robić, a goście bardzo chętnie do nas wracali! I tak działamy po dziś dzień szlifując warsztat i udoskonalając naszą ofertę.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

PRZEWAGI NASZEJ OFERTY: - dostarczacie tylko czystą wódkę (z zasobów imprezy) i napoje - cała reszta asortymentu jest od nas - bez limitów. Goście piją do woli, a Wy płacicie uzgodnioną sumę! Na Wasze życzenie możemy zapewnić wszystkie składniki. - dojazd mamy gratis - nie wymagamy noclegu - lodu przywozimy ze sobą tyle, że nawet największe upały nam nie straszne - nasze karty drinków bazują głównie na klasykach gatunku sporządzanych wg. receptur zatwierdzonych przez IBA i naszych własnych kompozycjach jest to gwarancja zadowolenia dla Was i Waszych gości - pracujemy na składnikach od sprawdzonych dostawców dzięki czemu ani Wy, ani my nie musimy się wstydzić asortymentu za barem - stoi za nami ponad 6 letnie doświadczenie w organizacji drinkbarów na weselach i ponad 500 zadowolonych Młodych Par - nasze barmanki i barmani służą uśmiechem, ciekawą pogawędką i kompetencjami za barem - gorsze dni zostawiamy w domu na Waszym przyjęciu tryskamy energią i humorem.

Kontakt

Barmani Bonanza

Poniedziałek

10:00 -21:00

Wtorek

10:00 -21:00

Środa

10:00 -21:00

Czwartek

10:00 -21:00

Piątek

10:00 -21:00

Niedziela

12:00 -17:00

*PREFEROWANY KONTAKT TELEFONICZNY* W sezonie ślubnym podczas weekendów możliwe utrudnienia w kontakcie.

Polecani z kategorii barman na wesele

Mobilny ROSEBAR drink na przyjęcia okolicznościowe
Mobilny ROSEBAR drink na przyjęcia okolicznościowe Kartuzy
Zobacz profil
Olshanska events
Olshanska events Zielona Góra
Zobacz profil
KoktajlBar
KoktajlBar Wrocław
Zobacz profil
Barmix Fotolustro Love
Barmix Fotolustro Love Bielsk Podlaski
Zobacz profil

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz barmanów na wesele w pobliżu: