Lemon Stand Bar

Piotr

Lemon Stand Bar

Pokaż telefon

"Lemon Stand Bar" powstała jako wynik pasji, kreatywności oraz wieloletniego doświadczenia w branży gastronomicznej. Zdobywając międzynarodowe kwalifikacje i troszcząc się o gości w różnych barach, restauracjach i hotelach zyskaliśmy wiele cennych doświadczeń, które postanowiliśmy przekazywać wszystkim tym, którzy chcą zapewnić swoim gościom usługi najwyższej jakości oraz niezapomniane wrażenia.

Każdy event to dla nas wspaniała okazja, żeby dzielić się naszą pasją oraz zachwycającymi koktajlami, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie tak, by zapewnić Wam najwyższy poziom obsługi i zadowolenia!

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta

Drink Bar

900 zł - 2500 zł

Jeśli lubisz koktajle i poszukujesz nietuzinkowej atrakcji podczas swojego wesela lub poprawin, ta oferta trafi w Twoje gusta!
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie gastronomii specjalnie przygotowujemy koktajle i butelkujemy je po to abyście mogli cieszyć się ich smakiem jeszcze dłużej!

Koktajl w butelce to nie tylko wspaniały smak, którym można cieszyć się podczas poprawin w domowym zaciszu ale też wspaniała forma pamiątki i drobnego podarku dla Waszych gości!

Wszystkie koktajle przygotowujemy i butelkujemy własnoręcznie, według autorskich receptur dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość smaku naszych koktajli!

Mobilny bar

Obsługa barmańska

1200 zł - 5000 zł

W naszej ofercie znajdziecie również profesjonalną obsługę barmańską.

W ofercie zapewniamy przygotowanie spersonalizowanego menu na przyjęcie składającego się z koktajli bazujących na składnikach własnej produkcji. Dzięki temu kontrolujemy jakość każdego składnika, który wchodzi w skład naszych koktajli, zapewniając tym samym najwyższą jakość serwowanych drinków.

Wspólnie z państwem przygotowujemy spersonalizowane menu, dobierając dodatki oraz alkohol tak aby spełniało wymagania Waszych gości!

W dniu przyjęcia barman wraz z w pełni wyposażonym barem będzie przyjmował gości przy barze serwują koktajle z wcześniej przygotowanej karty menu.

Dla maksymalnej satysfakcji i komfortu Waszych gości każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie dlatego też cena usługi może różnić się w zależności od wybranego menu oraz ilości gości na Waszym przyjęciu weselnym.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Naljepszym elementem naszej pracy jest zaskakiwanie gości przy naszym barze nietuzinkowymi koktajlami!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pierwszy kontakt z branżą ślubną zaczęliśmy w trakcie pracy w czterogwiazdkowym hotelu zapewniając pełną obsługę gastronomiczną gości weselnych.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Mamy szereg barów w różnym stylu dzięki czemu z łatwością jesteśmy w stanie dopasować bar do wystroju Waszego wesela

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie zawiera się bar weselny wraz z barmanem, który specjalnie dla Was przygotuje spersonalizowane menu i umili czas Waszym gościom

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Dbałość o szczegóły i przygotowanie przyjęcia na najwyższym poziomie

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Praca barmana to nie tylko umiejętność przygotowania wyśmienitych koktajli z wykorzystaniem różnorodnych technik, to przede wszystkim sztuka gościnności i umiejętność spełnienia oczekiwać Waszych gości!

Kontakt

Lemon Stand Bar

Katowice

71 km od Krakowa

38 km od Olkusza

62 km od Częstochowy

43 km od Rybnika

28 km od Tarnowskich Gór

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: