Rejsy statkami po Wiśle w Krakowie - Wieczory

Adam Barski

Rejsy statkami po Wiśle w Krakowie - Wieczory

Powiśle Bulwar Czerwieński, Kraków

O nas

Zapraszamy Państwa na pełne atrakcji wieczorki panieńskie i kawalerskie 12 osobowym Katamaranem George na wyłączność i na dowolną ilość godzin. Podczas godzinnej podróży zobaczymy z perspektywy rzeki Wisły Klasztor Norbertanek na Salwatorze, monumentalną sylwetkę Wzgórza Wawelskiego z legendarnym „Smokiem Wawelskim”, barokowy klasztor ojców Paulinów na Skałce oraz Kazimierz – dzielnicę żydowską która odzyskuje swoją świetność i jest godna odwiedzenia. Organizujemy konferencje, szkolenia, zjazdy, kongresy, oraz panele dyskusyjne które mogą być zorganizowane na statku Sobieski do 100 osób lub w restauracji Wiślany-Ogród również do 100 osób.. Zapewniamy kompleksową obsługę aranżację miejsca, zapewniamy wyposażenie i obsługę techniczną oraz własny catering. Nasze statki oraz luksusowy katamaran zacumowane są przy przystani „Wiślany Ogród” – obok Mostu Dębnickiego, vis a vis Hotelu Sheraton i Hotelu Kossak. Nocleg w hostelu na Wiśle „Marta” to oryginalna forma spędzenia nocy i czasu u stóp Wzgórza Wawelskiego, majestatycznego zamku królów polskich. Hostel nasz zacumowany jest przy prawym brzegu Wisły na bulwarze Wołyńskim, poniżej mostu Grunwaldzkiego. Na pokładzie widokowym Hostelu można mile spędzić czas przy kawce lub piwku delektując się widokiem na Wzgórze Wawelskie oraz Klasztor na Skałce. Zapraszamy do współpracy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 2500 zł

Oferta - Rejsy statkami po Wiśle w Krakowie - Wieczory

Drink Bar

500 zł - 600 zł

Pokaz barmański

Obsługa barmańska

400 zł - 500 zł

Pokaz sztucznych ogni

500 zł - 2500 zł

Mobilny bar

300 zł - 500 zł

Bar kawowy

200 zł - 300 zł

Bańki mydlane

60 zł - 100 zł

Lampiony szczęścia

60 zł - 100 zł

Animator dla dzieci

100 zł - 200 zł

Opinie - Rejsy statkami po Wiśle w Krakowie - Wieczory

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2001 roku organizując przyjęcia ślubne na statku Sobieski który posiada pokład górny słoneczny,pokład górny zadaszony oraz pokład dolny klimatyzowany.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wieczorki panieńskie i kawalerskie podczas rejsku Luksusowym Katamaranem George ,statkiem Piotruś Pan oraz przyjęcia ślubne na statku "Sobieski".

Kontakt - Rejsy statkami po Wiśle w Krakowie - Wieczory

Rejsy statkami po Wiśle w Krakowie - Wieczory

Powiśle Bulwar Czerwieński Kraków

Poniedziałek

10:00 -22:00

Wtorek

10:00 -22:00

Środa

10:00 -22:00

Czwartek

10:00 -22:00

Piątek

10:00 -22:00

Sobota

10:00 -22:00

Niedziela

10:00 -22:00

Restauracja „Wiślany Ogród” znajduje się na platformie przy której cumują nasze jednostki wypływające w rejs. Czekając na rejs można skorzystać z dobrodziejstw jakie serwuje szef kuchni, czyli potrawy kuchni tradycyjnej oraz śródziemnomorskiej, przekąski zimne i gorące oraz desery, bar tradycyjnie poleca pyszną kawę, herbaty świata oraz napoje zimne, alkohole i piwo. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne zestawy menu, które zostały skomponowane dla organizatorów wesel, przyjęć komunijnych, spotkań integracyjnych czy też biznesowych. Na życzenie naszych klientów oferujemy również opracowanie indywidualnych zestawów menu, dostosowanych do charakteru organizowanego u nas spotkania. W Restauracji "Wiślany-Ogród" w weekendy Disco-teka od godz 20.00 do 2.00 , muzyka lat 70,80,90 prowadzi Dj Olo.. W rejsy wypływamy codziennie od godz.10.00. vis a vis Hotelu Sheraton i Hotelu Kossak

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: