• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Arenart Forever

Celina Czuba

Arenart Forever

Złote Tarasy, Warszawa

(4)
Pokaż telefon

To jest ARENART FOREVER Tworzymy polską, rodzinną markę jubilerską, którą założyliśmy razem w 2007 roku. Kierowaliśmy się chęcią stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego. Przez ten czas nauczyliśmy się słuchać naszych klientów i zdobyliśmy ich zaufanie.

Projektując biżuterię najwyższej jakości, niespotykaną i w limitowanych kolekcjach, staliśmy się jubilerem rozpoznawanym z wyjątkowych wzorów... Małych dzieł sztuki. Pasją naszego życia są podróże, które inspirują nas ciągle do tworzenia. Z każdego wyjazdu przywozimy inspiracje, które pobudzają do twórczego działania.

Słowo, które najlepiej nas opisuje to FOREVER. Jest ono zarówno częścią nazwy naszej firmy, jak i filozofii. Na zawsze, bo nasza biżuteria jest na zawsze. Towarzyszymy naszym klientom w najpiękniejszych momentach życia, podczas zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości. Pragniemy, aby te chwile radości zostały z Wami na zawsze... Zamknięte w małej brylantowej pamiątce FOREVER.

Oferta

Biżuteria ślubna

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

MM

Martyna M

Polecam salon w Arkadii. Bardzo miła i profesjonalna obsugla. Pani Alfreda mistrz! Bardzo dziękujemy za pomoc i miłe zaskoczenie. Polecam wszystkim!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

KB

Katarzyna B

Panie z salonu w GM w Warszawie zrobiły wszystko, aby przyspieszyć realizację mojego zamówienia! Bardzo dziękuję!!! Będę wracać!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KD

Kasia D

W piątek odwiedziliśmy salon Arenart w Galerii Mokotów � chcieliśmy serdecznie podziękować i jednocześnie pogratulować Panstwu tak profesjonalnej obsługi!!! Pani Ewelina wykazała się ponadprzeciętnym podejściem do klienta!!! Brawo! Nigdy nie spotkałam się z takim wyjściem na przeciw klientowi � będziemy wracać !!! Pozdrawiamy

2 lata temu

Źródło: Facebook

PB

Paulina B

Z mężem podczas szukania obrączek przeszliśmy chyba większość konkurencji arenartu. Niestety obsługa była fatalna. Los chciał, że natrafiliśmy na Panią Kamilę w arenart arkadia. Pani Kamila na prawdę jest fachowym doradcą. Podeszła do nas indywidualnie, przedstawiła nam różne kształty, materiały wykonania obrączek. Widać, że Pani Kamila wkłada w to dużo serca. Bardzo rzadko trafia się na takie osoby. Byliśmy jako klienci na prawdę bardzo dopieszczeni. Serdecznie polecam.

2 lata temu

Źródło: Facebook

Wolne terminy

Kontakt

Arenart Forever

facebook website instagram

Złote Tarasy 00-120 Warszawa

Poniedziałek

10:00 -22:00

Wtorek

10:00 -22:00

Środa

10:00 -22:00

Czwartek

10:00 -22:00

Piątek

10:00 -22:00

Sobota

10:00 -22:00

Niedziela

10:00 -21:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: