Biżuteria Ślubna Catherine

Marzena Figura

Biżuteria Ślubna Catherine

Staroopatowska, 20, Radom

Pokaż telefon

Nasza firma "Catherine" od ponad 20 lat uszczęśliwia Panny Młode biżuterią ślubną oraz biżuterią wieczorową. Zamiłowanie do pięknej i oryginalnej biżuterii stało się inspiracją do założenia w 1998 r naszej firmy. Stawiamy na ponadczasowe wzory i nutkę nowoczesnego szaleństwa, kreując tym samym oryginalne trendy dla pewnych siebie kobiet. W "Catherine" doskonale wiemy, że biżuteria ślubna jest bardzo ważnym elementem ślubnej stylizacji. Są
to przede wszystkim kolczyki ślubne, naszyjniki ślubne, bransolety ślubne jak i modne grzebyki ślubne oraz ozdoby do włosów dla Panien Młodych, które lubią biżuterię również we włosach. Przez wszystkie lata działalności nasza biżuteria towarzyszyła w najważniejszych chwilach
w życiu tysięcy naszych wspaniałych klientek. Znajdziesz u nas pełne komplety biżuterii ślubnej idealne do twojej stylizacji ślubnej, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo w dniu swojego ślubu.

39 zł - 149 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Biżuteria ślubna

39 zł - 149 zł

Naszą firma Catherine oferuje biżuterię ślubną wykonaną z najwyższej jakości stopów jubilerskich z kryształami z szlifowaniem chaton i cyrkoniami. Kryształy chaton charakteryzują się pięknym i niepowtarzalnym blaskiem. W swojej kolekcji mamy naszyjniki, bransolety i kolczyki. Biżuteria Catherine została tak stworzona, że można ją łączyć w dowolne zestawy, w zależności od naszych potrzeb i upodobań. Dla Pań lubiących biżuterię również we włosach posiadamy szeroki wybór grzebieni i opasek z kryształami

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Dla firmy Catherine najważniejsze jest to, aby nasza biżuteria była wyjątkowym i przepięknym dopełnieniem kreacji ślubnej, wymarzonej przez każdą Pannę Młodą.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasza firma "Catherine" od ponad 20 lat uszczęśliwia Panny Młode biżuterią ślubną oraz biżuterią wieczorową. Zamiłowanie do pięknej i oryginalnej biżuterii stało się inspiracją do założenia w 1998 r naszej firmy. Stawiamy na ponadczasowe wzory i nutkę nowoczesnego szaleństwa, kreując tym samym oryginalne trendy dla pewnych siebie kobiet.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasza firma "Catherine" od ponad 20 lat uszczęśliwia Panny Młode biżuterią ślubną oraz biżuterią wieczorową.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Biżuteria Catherine wykonana jest z najwyższej klasy stopów jubilerskich, kryształów i cyrkonii.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Nasza biżuteria w znacznej mierze dostępna jest w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W "Catherine" doskonale wiemy, że biżuteria ślubna jest bardzo ważnym elementem ślubnej stylizacji. Są to przede wszystkim kolczyki ślubne, naszyjniki ślubne, bransolety ślubne jak i modne grzebyki ślubne oraz ozdoby do włosów dla Panien Młodych, które lubią biżuterię również we włosach. Przez wszystkie lata działalności nasza biżuteria towarzyszyła w najważniejszych chwilach w życiu tysięcy naszych wspaniałych klientek. Znajdziesz u nas pełne komplety biżuterii ślubnej idealne do twojej stylizacji ślubnej, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo w dniu swojego ślubu.

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl to ponadczasowa elegancja, podążamy również za modowymi trendami.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Klientki naszej firmy Catherine, którymi współpracujemy od ponad 20 lat, przede wszystkim oczekują od nas fachowego doradztwa. Nie mniej jednak bardzo ważne jest wsłuchanie się w oczekiwania klientki. Tylko wzajemne zrozumienie, może skutkować wyborem takiej biżuterii, w której Panna Młoda poczuje się piękna i wyjątkowa.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jaki czas temu nasza firmę odwiedziła przyszła Panna Młoda. Mieszkała w znacznej miejscowości od naszej siedziby. Tak zachwyciła się naszą biżuterią, iż nie mogła się zdecydować, którą chce kupić. W rezultacie zakupiła 5 kompletów biżuterii. Nie chcąc narażać jej na zbędny wydatek nasz doradca zaproponował, aby przymierzyła biżuterię na spokojnie do sukni , a resztę oddała. Po kilku dniach klientka zadzwoniła i stwierdziła, ze w dalszym ciągu wszystkie komplety ślubne tak się jej podobają, że nie będzie oddawała żadnego z nich. Tak więc nasza klintka stała się Panna Młodą w 5 kompletach biżuterii ślubnej. Do dziś jest naszą ulubioną Panną Młodą, choć teraz najcześciej kupuje spineczki i gumeczki dla swojej córeczki.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Nasza firma każdą klientkę traktuje w sposób indywidualny. Każda Pani Młoda jest wyjątkowa i zasługuje na specjalne traktowanie. Nie ma klientek, z którymi pracuje się lepiej lub gorzej. To od naszych doradców zależy, aby z wszystkimi klientkami współpracowało się najlepiej.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Naszą firma Catherine oferuje biżuterię ślubną wykonaną z najwyższej jakości stopów jubilerskich z kryształami z szlifowaniem chaton i cyrkoniami. Kryształy chaton charakteryzują się pięknym i niepowtarzalnym blaskiem. W swojej kolekcji mamy naszyjniki, bransolety i kolczyki. Biżuteria Catherine została tak stworzona, że można ją łączyć w dowolne zestawy, w zależności od naszych potrzeb i upodobań.

Wolne terminy

Kontakt

Biżuteria Ślubna Catherine

website facebook

Staroopatowska, 20 26-600 Radom

294 km od Wrocławia

94 km od Warszawy

368 km od Gdańska

311 km od Poznania

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

Sobota

09:00-17:00

Niedziela

09:00-17:00

Sklep internetowy https://bizuteria-catherine.pl otwarty 08-20 oprócz soboty i niedzieli

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: