• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory

Zespoły weselne Radom

Liczba ofert: 8

Liczba ofert: 8

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

Black Jack Cover Band

Radom Zespoły weselne

• Najwyższej jakości muzykę na Waszym przyjęciu weselnym. Zespół Black Jack to 5 osób aktywnie związanych z radomską sceną muzyczną – jakość wykonania jest dla nas najważniejsza. • Gramy zawsze w tym samym składzie – jeśli z przyczyn losowych ktoś musi zostać zastąpiony, to będzie to najwyższej klasy muzyk. • Prowadzimy całe wesele od przyjazdu Pary Młodej na salę aż po koniec imprezy • Konferansjerkę możemy prowadzić w dwóch językach (polskim i angielskim). • Na przywitanie pary młodej przed lokalem, czyli tzw. marsza, gramy w składzie akustycznym: kontrabas, akordeon, gitara, tamburyn. • W czasie trwania uroczystości wykonujemy w składzie akustycznym od 2 do 3 bloków muzyki biesiadnej, śpiewanej przy stołach. • Oprócz samego zespołu/muzyki oferujemy Państwu profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
5800 zł Ceny od
11 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Zespół weselny QUEST Kozienice - Radom, Warszawa

Radom Zespoły weselne Dj na wesele

(7)
Aleksandra Ż - Najlepsza orkiestra na świecie. Goście zachwyceni, wszystko na najwyższym poziomie. ?
 • Biesiada
 • Własne oświetlenie
4000 zł Ceny od
5 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół Fair Play

Radom Zespoły weselne

Jesteśmy zespołem z Radomia gramy również w okolicach 100km od miasta. Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną wraz z prowadzeniem wszelkich imprez okolicznościowych. Wykonujemy wiele utworów róznych gatunków muzycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych zespołów i solistów. Repertuar zawsze dobieramy do wymagań gości, w zależności od ich wieku oraz charakteru imprezy. Nasz zespół powstał aby zapewnić gościom dobrą zabawę i dawać radość. Spełniamy wszystkie oczekiwania naszych zleceniodawców. Dzięki odpowiednio dobranemu repertuarowi i dużej ilości utworów jesteśmy w stanie zagrać wiele wymagających imprez. Wystawiamy również faktury VAT.

 • Oprawa muzyczna wesela
 • Poprawiny
3 zdjęcia Ilość zdjęć

Zespół Muzyczny Expert

Radom Zespoły weselne

Zespól EXPERT - Zespól powstał w 1989 roku pod nazwa KAPRYS. Tworzyli go trzej bracia : Waldek , Jarek i Sławek. Zespól największych fanów jak i rozgłos zdobył w swoim regionie swoja obecnością uświetniał wszystkie imprezy taneczne,ale największa popularność w Polsce zdobył w 1995 roku wydając trzy kasety disco-polo tytułowane nazwa zespołu EXPERT. Obecnie skład zespołu uległ zmianie i tworzy go czworo zapalonych muzyków. Zespól jest do Państwa dyspozycji w całej Polsce.

4 zdjęcia Ilość zdjęć

Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu

Radom Zespoły weselne

Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ślubu przy najpiękniejszych utworach i pieśniach. Nasz duet składa się z wokalu oraz skrzypiec. Możliwość wyboru jedynie wokalu, bądź samych skrzypiec. Od lat dzielimy się tą pasją przy uroczystości zaślubin.Repertuar jest do ustalenia, dysponuję nagraniami, które chętnie prześlę Państwu na maila. Prosimy o kontakt, dostępność w Radomiu oraz w okolicach.

W okolicy Radomia

Zespół ACTIVE

Kozienice Zespoły weselne

Dojeżdzam do Radomia

(3)
Justyna - Zespół Active to bardzo kulturalni i odpowiedzialni ludzie z wielką pasją do muzyki. W trakcie naszego wesela o nic nie musieliśmy się właściwie martwić. Muzyka oraz prowadzenie imprezy ciekawe i gustowne. Wszystko co wcześniej zostanie ustalone, będzie wykonane w 100%. Jako Para Młoda byliśmy bardzo zadowoleni i sądząc po reakcji naszych gości oni też.
3 zdjęcia Ilość zdjęć

Zespół Kazuar

Białobrzegi Zespoły weselne

Dojeżdzam do Radomia

(1)

Zaangażowanie oraz staranne przygotowanie się do każdej imprezy powoduje zadowolenie naszych klientów, a przez to wiele kolejnych ofert współpracy z zespołem. Stosownie do charakteru imprez dobieramy odpowiedni repertuar i gwarantujemy dobrą zabawę. Zapewniamy nagłośnienie i oświetlenie zarówno imprez kameralnych, jak i organizowanych na dużych halach sportowych oraz w plenerze.

 • Oprawa muzyczna wesela
2 zdjęcia Ilość zdjęć

Zespół Viper

Białobrzegi Zespoły weselne

Dojeżdzam do Radomia

(2)
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Najlepsi w Polsce z kategorii zespoły weselne

MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro

MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro

Warszawa
(25)
Zobacz profil
SOLARIS zespół muzyczny

SOLARIS zespół muzyczny

Zamość
(7)
Zobacz profil
M-art zespół muzyczny i DJ

M-art zespół muzyczny i DJ

Warszawa
(3)
Zobacz profil
Szedar Band

Szedar Band

Łódź
(3)
Zobacz profil
Zespół muzyczny MAXIM

Zespół muzyczny MAXIM

Siedlce
Zobacz profil
NAVIS - zespół muzyczny

NAVIS - zespół muzyczny

Lublin
(10)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny Led Wesselin

Zespół Muzyczny Led Wesselin

Lublin
(3)
Zobacz profil

Gwiazda regionu: Radom

Zespół Muzyczny Expert

Zespół Muzyczny Expert

Radom
Zobacz profil

Jaki był najważniejszy moment w historii Waszej kapeli?

W naszej historii mieliśmy wiele pięknych momentów, a niektóre z nich na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Jednak jeśli mielibyśmy wybrać jedno najważniejsze wydarzenie, to byłoby nim wydanie naszej pierwszej kasety w 1993 roku.

Co skłoniła trzech braci do założenia zespołu muzycznego?

Od dziecka uwielbialiśmy muzykę, która towarzyszyła nam niemalże na każdym kroku. Już w dzieciństwie wyobrażaliśmy sobie, jak to by było grać na wielkiej scenie dla publiczności. Aż w końcu postanowiliśmy spełnić swoje marzenie i założyliśmy swój własny zespół. Muzyka jest naszą pasją i to ona dodaje nam mnóstwo siły i radości w życiu.

Jakie zabawy integracyjne, animacje i konkursy organizujecie gościom weselnym?

W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele różnych zabaw i konkursów. Niezwykle ważne jest, aby dopasować je do gości. Zabawy integracyjne, jak sama nazwa wskazuje, mają na celu zintegrowanie ze sobą gości, dlatego tak ważne jest, aby były odpowiednio dobrane i aby wpasowały się w gusta uczestników przyjęcia weselnego. Staramy się, aby wszyscy chętnie w nich uczestniczyli, co najczęściej nam się udaje niemalże w 100%.

Sprawdź inne oferty: