Zespoły weselne Podkarpackie

Liczba ofert: 68

Liczba ofert: 68

Wyczyść

Lawa Wybór Par Młodych

Przemyśl Zespoły weselne

(14)
Karolina&Kamil - Długo jeździliśmy słuchać zespołów pod inne wesela, aż trafiliśmy na zespół Lawa, który od razu przypadł nam do gustu! Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu! Bardzo dobry kontakt przed jak i w trakcie wesela, krótkie przerwy i świetne kawałki, które porwały młodszych jak i starszych gości wesela! Wiele osób na weselu mówiło nam, że wybrany przez nas zespół jest bezkonkurencyjny i byli bardzo zadowoleni z imprezy. Do ostatniego kawałka goście bawili na parkiecie. Zespół wykazał się pełnym profesjonalizmem jeśli chodzi o przygotowanie i prowadzenie zabaw. Na nasze życzenie zespół poprowadził zabawę o nazwie "tykająca bomba" i wyszło im to perfekcyjnie! :) Z czystym sumieniem POLECAMY! We had a good time :D ;)
 • Biesiada
 • Własne oświetlenie

Terminy last minute!

23.10.2021 30.10.2021 + 12
6000 zł Ceny od
40 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Brutta Zespół Muzyczny Wybór Par Młodych

Mielec Zespoły weselne

(32)
Irmina - Graliście po prostu perfekcyjnie. Bardzo Wam za to dziękuję. Wesele mojej córki dzięki Wam było o 100 razy lepsze niż moje kiedyś.
 • Biesiada
 • Ciężki dym
1000 zł Ceny od
7 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Zespół weselny Calvados

Brzozów Zespoły weselne

(6)

Zespół CALVADOS to trójka ludzi z pasją i zamiłowaniem do muzyki i śpiewu. Nasza wokalistka Justyna oczaruje państwa swoim niepowtarzalnym głosem a dwóch instrumentalistów Kazimierz i Piotr, zapewnią niezapomnianą zabawę do białego rana.

 • Biesiada
 • Własne oświetlenie
3000 zł Ceny od
15 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Skrzypaczka na slub

Rzeszów Zespoły weselne

Profesjonalna obsługa ślubów kościelnych, cywilnych jak i innych uroczystości. Przepiekna oprawa muzyczna, która uświetni najważniejszy dzień w Państwa Życiu.

 • Oprawa muzyczna wesela
350 zł Ceny od
3 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM

Kwarta Czystey

Rzeszów Zespoły weselne

(10)
Grażyna P - Dziękujemy za super muzykę i zabawę, szkoda że nie możemy tego powtórzyć ;) Polecam wszystkim planującym wesele.
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
5500 zł Ceny od
22 zdjęcia Ilość zdjęć

Zespół Muzyczny Rekord z Pruchnika

Rzeszów Zespoły weselne

(18)
Ania - Zespół w 100% do polecenia
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
3200 zł Ceny od
8 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół Gingers

Pilzno Zespoły weselne

Nasz zespół składa się z sześciu młodych, ambitnych osób z pasją, grających muzykę disco, pop, rock oraz biesiadę. Powstaliśmy w marcu 2014 roku. Posiadamy bogaty repertuar, który stale poszerzamy o nowe, świeże piosenki. Gwarantujemy świetną zabawę! ;) Zapewniamy profesjonalną obsługę wesel, zabaw, festynów, studniówek oraz innych imprez okolicznościowych. Posiadamy : - Szerokie zaplecze instrumentalne, - Wysokiej klasy sprzęt grający, - Bogaty repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych klientów ciągle urozmaicając nasze usługi muzyczne. Gwarantujemy świetne brzmienie, rozrywkowy klimat oraz zawodowe podejście do tematu.

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne

Terminy last minute!

31.07.2021 7.08.2021 + 24
5000 zł Ceny od
20 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół Muzyczny DeMo

Brzozów Zespoły weselne

Zespół muzyczny DeMo - zespół instrumentalno-wokalny, grający muzykę na żywo. Gramy polskie i zagraniczne przeboje, przy których nogi rwą się do tańca. Zapewniamy profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Gramy w składach 2-3-osobowych jak i w dużym składzie 5-cio osobowym. W naszej ofercie znajdą Państwo również: prowadzenie imprez przez wodzireja, animator dla dzieci i młodzieży, marsze u Państwa młodych, kursy pierwszego tańca oraz przyśpiewki z gośćmi przy dźwiękach akordeonu. Serdecznie zapraszamy do współpracy! :)

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
2000 zł Ceny od
15 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół Efekt Tarnobrzeg

Tarnobrzeg Zespoły weselne Dj na wesele

(16)

Zespół muzyczny Efekt, składa się z 5 ambitnych muzyków, którzy cenią sobie profesjonalizm a przy tym dobrą zabawę. Gramy muzykę wyłącznie na żywo, a doświadczenie sceniczne które każdy z nas zdobywał przez lata zapewnia, że odnajdujemy się praktycznie w każdym gatunku muzycznym. Gramy muzykę z lat 60’, 70’, 80’, 90’, a także przeboje które obecnie królują w rozgłośniach radiowych. Zawsze staramy się sprostać Państwa wymaganiom, dlatego cały czas dopracowujemy repertuar, aby jak najlepiej zabrzmiał w naszym wykonaniu. Oferujemy również wspólną biesiadę przy stołach, oraz rozmaite zabawy dla gości w każdym wieku. Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie, oraz oświetlenie sceniczne. Doświadczenie, zapał oraz pasja do gry przyczynia się do tego, że zespół EFEKT sprawdzi się na każdej uroczystości, rozbawiając gości zarówno muzyką, jak i prowadzeniem imprezy.

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
5 zdjęć Ilość zdjęć

Agencja Artystyczna KAMA

Dębica Zespoły weselne

(2)
Aneta C - Najlepsza obsługa wesela! Zespół gra na. Ajwyzszym możliwym poziomie, grają wszystko to, co para młoda sobie zażyczy. Kontakt. Nimi jest rewelacyjny. U nas na weselu był ciężki dym - mega efekt. Oświetlenie zrobiło mega robotę - zdjęcia wyszły bajecznie. Gdybym mogła jeszcze raz - brałbym ten zespół w ciemno na każdą okazję. Cena jest adekwatna do obsługi, do kontaktu, do wszystkich ustaleń. Najlepszy zespół!
 • Disco
 • Ciężki dym
6000 zł Ceny od
23 zdjęcia Ilość zdjęć

AMIGO Zespół Muzyczny

Leżajsk Zespoły weselne

(12)

Zespół muzyczny AMIGO 4 osobowy z wokalistką to gwarancja profesjonalnej oprawy muzycznej wesel, poprawin zabaw, balów, imprez firmowych, festynów, plenerów, bankietów ... Nasz kwartet zagra marsza na wyjście państwa młodych z domu, "Sto lat" na powitanie... a także biesiadę za stołami weselnymi "na żywo". Poprowadzi zabawy taneczne na weselu, balu ... , podczas uroczystości rodzinnej lub firmowej ... A wszystko to ze smakiem i humorem ... A wszystko to dla Ciebie ... abyś miał uśmiech na twarzy i dobre wspomnienia z imprezy ... !!! Bardzo bogaty repertuar muzyczny obejmujący przeboje taneczne lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, muzykę biesiadną jak i młodzieżową pozwala nam dotrzeć do większości gości, którzy mają ochotę się bawić na parkiecie. Nasze atuty to duże doświadczenie, szalone zabawy, repertuar dopasowany do potrzeb klienta oraz doskonałe nagłośnienie i oświetlenie, które zapewnią wspaniałą atmosferę na każdej imprezie. Gwarantujemy super zabawę przy naszej muzyce.

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
3500 zł Ceny od
19 zdjęć Ilość zdjęć

Magic

Przemyśl Zespoły weselne

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę muzyczną wszelakich imprez okolicznościowych i rozrywkowych. Posiadamy wszechstronny i bogaty repertuar,począwszy od piosenek z lat 70-tych do najnowszych przebojów obecnych na światowych listach muzycznych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na doskonały dobór repertuaru do charakteru imprezy,oraz oczekiwań klientów. Jesteśmy z okolic Przemyśla (woj.podkarpackie) i w tym rejonie zazwyczaj gramy,choć bywają też zlecenia z dalszych zakątków Polski. W swojej ofercie posiadamy ciężki dym, oczywiście na życzenie Państwa Młodych, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie.

 • Biesiada
 • Ciężki dym
3800 zł Ceny od
2 zdjęcia Ilość zdjęć

ZVARIOWANI Cover Band

Rzeszów Zespoły weselne

(45)
Krysia - Dziękuje zespołowi Vario za to, że przepięknie grali i śpiewali na weselu u córki. Jesteście SUPER kapelą.
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
6000 zł Ceny od
6 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół ACCORD z Rzeszowa

Rzeszów Zespoły weselne

(1)

Wyobraź sobie teraz, że jesteś na bardzo udanej imprezie weselnej, która została przez Ciebie zorganizowana. Widzisz świetnie bawiących się i zadowolonych gości, czujesz pełne rozluźnienie. Muzyka jest dobrana do upodobań Twoich i gości, czujesz się bardzo dobrze. Wszystkie zabawy są ciekawie i z humorem poprowadzone. Wyobraź sobie że możesz teraz wybrać zespół, który o to wszystko zadba i będzie cały czas czuwał nad tym od początku aż do końca imprezy. Zespół ACCORD dopilnuje żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i poprowadzi imprezę. Myślisz być może, że jesteś w stanie znaleźć inny zespół, który część z tych rzeczy będzie próbował zaoferować na porównywalnym poziomie, w końcu nie jesteśmy jedynymi na tak wysokim poziomie, ale wybór zespołu ACCORD da Ci pewność już tu i teraz, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Twoje poszukiwania zakończą się ze świadomością, że impreza weselna zorganizowana przez Ciebie , będzie zapamiętana przez Twoich gości oraz bardzo chętnie wrócą do niej wspomnieniami. Jesteśmy pewni że podejmiesz najlepszą decyzję, gwarantujemy że impreza z nami będzie udana :) Pytania odnośnie zespołu możecie kierować pod adres e-mail: accordrzeszow@gmail.com lub pod nr telefonu: tel. 694 231 408 lub 696 695 521

 • Oprawa muzyczna wesela
 • Poprawiny
7 zdjęć Ilość zdjęć

Con amore - oprawa muzyczna uroczystości

Dębica Zespoły weselne

(1)

Czy chcą mieć Państwo uświetnioną uroczystość zaślubin? Jeżeli tak, to idealnie Państwo trafili. Oferuję Oprawę muzyczną ślubu. Chcesz mieć uświetnioną uroczystość zaślubin ? Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, więc warto go uświetnić poprzez uroczystą oprawę muzyczną. Serdecznie zapraszamy :) Przykładowe utrory: Ave Maria - J.S.Bach Ave Maria - F.Schubert Ave Maria - G. Caccini Aria na Strunie G Obój Gabriela W ofercie są również utwory wokalne: - Maryjo śliczna Pani - Hallelujah w wersji polskiej i angielskiej - Gdy się łączą ręce dwie - Prawo miłości - Panie proszę przyjdź Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Cena jest adekwatna to ilości granych lub śpiewanych utworów. Nie zawiedziemy Was, Serdecznie zapraszam!

 • Oprawa muzyczna wesela
5 zdjęć Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie