AMIGO Zespół Muzyczny

Zbyszek

AMIGO Zespół Muzyczny

Towarowa 3, Leżajsk

Zespół muzyczny AMIGO 4 osobowy z wokalistką to gwarancja profesjonalnej oprawy muzycznej wesel, poprawin zabaw, balów, imprez firmowych, festynów, plenerów, bankietów ...

Nasz kwartet zagra marsza na wyjście państwa młodych z domu, "Sto lat" na powitanie... a także biesiadę za stołami weselnymi "na żywo".
Poprowadzi zabawy taneczne na weselu, balu ... , podczas uroczystości rodzinnej lub firmowej ...
A wszystko to ze smakiem i humorem ... A wszystko to dla Ciebie ... abyś miał uśmiech na twarzy i dobre wspomnienia z imprezy ... !!!

Bardzo bogaty repertuar muzyczny obejmujący przeboje taneczne lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, muzykę biesiadną jak i młodzieżową pozwala nam dotrzeć do większości gości, którzy mają ochotę się bawić na parkiecie. Nasze atuty to duże doświadczenie, szalone zabawy, repertuar dopasowany do potrzeb klienta oraz doskonałe nagłośnienie i oświetlenie, które zapewnią wspaniałą atmosferę na każdej imprezie. Gwarantujemy super zabawę przy naszej muzyce.

3500 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 4000 zł

Zespół muzyczny AMIGO 4 osobowy z wokalistką to najwyższa jakość wykonywanych usług, która jest poparta wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem oraz umiejętnościami poszczególnych członków zespołu. Zespół AMIGO 4-osobowy z Nowej Sarzyny z wieloletnim doświadczeniem, grający na weselach, balach, festynach, studniówkach, sylwestrach i innych imprezach okolicznościowych. Biesiada za stołami. Marsze u młodych. Każde wesele traktujemy indywidualnie, wedle życzeń klienta. Repertuar do uzgodnienia. Szalona zabawa do białego rana. Mamy doświadczenie pracy na weselach w hotelach, restauracjach oraz na dużych imprezach plenerowych. Profesjonalne podejście do imprezy pozwala na niesamowite doznania. Nagłośnienie a także oświetlenie zapewnia wspaniały klimat. Muzyka, która zadowoli gust nawet najwybredniejszych słuchaczy. Disco-polo, dance, pop,rock, biesiada, italo-disco oraz najnowsze piosenki królujące na listach przebojów i przeboje z lat 70,80,90 NOWOŚCI !!!

Poprawiny

1500 zł - 1800 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

AMIGO Zespół Muzyczny

Towarowa 3 37-310 Leżajsk

Polecani z kategorii zespoły weselne

IGOR KANADA. . Wodzirej, showman, wokalista, DJ, muzyk na wesela  lub inne imprezy w ukraińsko-polskich tradycjach.
IGOR KANADA. . Wodzirej, showman, wokalista, DJ, muzyk na wesela lub inne imprezy w ukraińsko-polskich tradycjach. Gdynia
(1)
Zobacz profil
E-Events Team
E-Events Team Katowice
(14)
Zobacz profil
Zespół PRIMO
Zespół PRIMO Warszawa
Zobacz profil
Dj Band
Dj Band Lublin
(2)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź zespół weselny w Twoim województwie