Lawa

Tomasz

Lawa

(72)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Oferujemy profesjonalną obsługę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych i rozrywkowych. Wykonujemy wszechstronny i bogaty repertuar,począwszy od piosenek z lat 60-tych do najnowszych przebojów obecnych na światowych listach muzycznych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na doskonały dobór repertuaru do charakteru imprezy,oraz oczekiwań klientów. Jesteśmy z okolic Przemyśla (woj.podkarpackie) i w tym rejonie zazwyczaj gramy,choć bywają też zlecenia z dalszych zakątków Polski.

PRZEDZIAŁ CENOWY

7000 zł - 12000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - Lawa

Oprawa muzyczna wesela

7000 zł - 9999 zł

Cena zależy od rejonu Polski, w jaki mamy się udać.
W cenie zawarty jest transport, nagłośnienie oraz usługa konferansjersko - muzyczna do godziny 3.00 z możliwością przedłużenia (godzina ślubu nie ma znaczenia). W cenie zawarta jest również biesiada między stołami.
Wykonujemy wszechstronny i bogaty repertuar,począwszy od piosenek z lat 60-tych do najnowszych przebojów obecnych na światowych listach muzycznych.

Poprawiny

3000 zł - 6000 zł

Cena zależy od rejonu Polski, w jaki mamy się udać.
W cenie zawarty jest transport, nagłośnienie i usługa konferansjersko - muzyczna przez 7h. Godziny są uzgadniane z parą młodą.

Opinie - Lawa

5

72 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AP

Andrzej P

Zespól rewelacyjny, fantastyczni ludzie. Repertuar dobrany do wszystkich gości, starszych i młodszych. Super prowadzenie zabaw, a utwór z choreografią to bomba :-). Goście weselni są zachwyceni. Ja mam tylko nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy i zagramy razem Smells Like Teen Spirit Nirvany ;-). Polecam gorąco ten zespół. Lawa jesteście THE BEST!

1 rok temu

M

Marysia

Bardzo fajny zespół. Do tańca i pośpiewania przebojów rodzinnie.

1 rok temu

MM

Marcin M

Polecam serdecznie wszystkim parom młodym i ich rodzinom. Wspaniały repertuar przy którym bawią się i starsi i młodsi weselnicy.

1 rok temu

KI

Klaudia I

Lepiej trafić nie mogliśmy! Wesele mieliśmy cudowne dzięki Wam! Nadal przy rozmowach jak schodzi na temat wesela to każdy jednogłośnie powtarza 'ale zespół to mieliście SUUUPER' Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję że będzie jeszcze okazja do wspólnej zabawy!

1 rok temu

M

Michał

Cześć. Piszę z pozycji gościa weselnego. Przyznam szczerze, że sam chciałbym mieć taki zespół jako oprawę weselna na własnym wesu i będę się o to starać. Pozdrawiam.

1 rok temu

I

Irena

Zespół Kala jest fenomenalny!! Bierzcie go na wesela i inne imprezy.

2 lata temu

BD

Bartek D

Najlepszy zespół jaki można sobie wymarzyć. Kontakt bardzo miły i uprzejmy przed weselem jak i w trakcie. Zespół z głową i głosem do muzyki, naprawdę porywa do tańca ludzi młodych jak i w starszym wieku. Goście bardzo zadowoleni. Dużo by wymieniac zalet tego zespołu, naprawdę godny polecenia zespół. Nam się bardzo podobało i polecam z czystego serca.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jesteśmy w tej branży od 20 lat, dzięki temu mamy duże doświadczenie i jesteśmy dobrze znani na rynku usług weselnych. W ciągu tak długiego okresu mieliśmy okazję zagrać na wielu różnych weselach, nawiązać kontakt z różnymi parami młodymi i zyskać bogate doświadczenie w prowadzeniu imprez weselnych. Długoletnia działalność na rynku może również oznaczać, że mamy dobre relacje z innymi podmiotami z branży, takimi jak np. sale weselne, dekoratorzy, fotografowie czy catering. Może to przyczynić się do łatwiejszego i bardziej sprawnego organizowania wesela, a także do zaoferowania klientom korzystnych warunków współpracy z innymi usługodawcami.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz przywiązujemy dużą wagę do wskazówek naszych klientów. Staramy się zapewnić szeroki repertuar muzyczny, który obejmuje różne gatunki i style muzyczne. Może to zadowolić różnorodne gusta muzyczne gości weselnych, a także zapewnić odpowiednią atmosferę na różnych etapach wesela - od uroczystości zaślubin, poprzez wesele, aż do afterparty. Poza tym posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, które przyczyni się do lepszego odbioru muzyki przez gości weselnych i stworzenia odpowiedniego klimatu na parkiecie. Po trzecie, zapewniamy również dodatkowe usługi, takie jak np. konferansjerkę czy prowadzenie zabaw i konkursów dla gości weselnych. To może przyczynić się do lepszego zaangażowania gości weselnych w zabawę i zapewnienia im niezapomnianych wrażeń.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie mieliśmy jeszcze wystarczająco ciężkiego wyzwania, z którym nie dalibyśmy rady :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

"Czy gramy po całej Polsce?" Oczywiście. Oprócz tego zapytania o oświetlenie (które mamy), czy skład jest stały ( oczywiście) :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W ofercie zawarte sa: transport, nagłośnienie, obgrywki pod domem Państwa Młodych oraz obsługa konferansjersko- muzyczna do godziny podanej na umowie.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Jeśli Para Młoda planuje swoje wesele w sezonie letnim (czyli w miesiącach czerwiec-wrzesień), to warto zarezerwować termin z około 2-letnim wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o popularne daty, takie jak soboty w lipcu czy sierpniu. Jednakże, w innych miesiącach roku, takich jak np. maj czy październik, terminy mogą być dostępne nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Niestety, nie oferujemy takiej możliwości. W tym wypadku warto skorzystać z naszego doświadczenia i wskazówek dotyczących doboru muzyki, tak aby stworzyć niezapomnianą atmosferę na weselu.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Rzeczywiście, jako zespół weselny, zwykle stawiamy wymagania techniczne co do miejsca, w którym będziemy się występować. Przede wszystkim, ważne jest, aby miejsce, w którym odbywa się wesele, zapewniało stabilne zasilanie elektryczne, ponieważ nasz sprzęt muzyczny i nagłośnienie muszą być podłączone do źródła zasilania przez całą noc. Dodatkowo, musimy mieć odpowiednio duże miejsce na scenie, aby zespół i nasz sprzęt mógł zmieścić się bezpiecznie i wygodnie. W przypadku mniejszych sal weselnych, może to wymagać nieco bardziej kreatywnego podejścia i dostosowania naszego sprzętu i sceny do danego miejsca.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak, oprócz gry i śpiewania, staramy się zapewnić dodatkowe zabawy weselne, które z pewnością zintegrują nasz zespół z gośćmi weselnymi i dodadzą im dodatkowych emocji i radości.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Przeważnie gramy do godziny 3, ale jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować do potrzeb i wymagań naszych klientów. Jeśli Para Młoda chce, abyśmy zagrali dłużej, jesteśmy otwarci na taką możliwość i można się z nami dogadać w tej kwestii. Warto jednak pamiętać, że godzina zakończenia wesela często jest uzależniona od przepisów i wymagań obowiązujących w danym miejscu, więc przedłużenie czasu gry może być uzależnione od możliwości technicznych, zezwoleń i zgód odpowiednich władz czy właścicieli obiektu.

Kontakt - Lawa

Lawa

facebook youtube instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7952511510

Przemyśl

203 km od Krakowa

273 km od Katowic

164 km od Lublina

73 km od Krosna

62 km od Rzeszowa

48 km od Sanoka

Lawa poleca

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: