• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory

Marcelina Kłos

Jubiler Karkosik Bydgoszcz

Oferta

Biżuteria ślubna

300 zł - 9999 zł

Z Biżuterii Ślubnej, dzięki bogatej ofercie w tym zakresie w naszym salonie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Największy wybór OBRĄCZEK ŚLUBNYCH zaczynających się już od 400 zł za parę. W naszej ofercie znajdują się obrączki gotowe "od ręki", jak również na zamówienie. Klasyczne - półokrągłe, płaskie o różnej szerokości i grubości, w dwóch próbach złota. Grawerowane, fasetowane, piaskowane, diamentowane. Różne kolory złota. Obrączki z kamieniami/cyrkoniami/brylantami z indywidualnie zaprojektowanym grawerem. Istnieje również możliwość własnego projektowania obrączek od wybranych producentów obecnych w naszej ofercie. Oprócz obrączek wykonanych ze złota, klient w naszym salonie może zamówić obrączki na zamówienie wykonane z tytanu.
Dla pań bardzo częstym dodatkiem do ubioru ślubnego i obecnym w naszym salonie w bogatej kolekcji jest biżuteria z pereł ( kolczyki, bransoletki, naszyjniki ). Przedział cenowy tego typu biżuterii to 19-100 zł. Biżuteria marki Spark występująca w naszym salonie oferuje bogate, różnorodne kolekcje bransoletek, naszyjników, kolczyków będące idealnym dopełnieniem każdej niezależnie od kroju i koloru sukni ślubnej.
Największy wybór w regionie biżuterii srebrnej i złotej ( kolczyki , naszyjniki, bransoletki, pierścionki, zawieszki ) w bardzo korzystnych cenach.
Nie zapomnieliśmy oczywiście o panach, dla których przygotowaliśmy szeroką gamę srebrnych, stalowych spinek do mankietów, jak również imponującą kolekcję męskich bransoletek takich marek jak Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Manoki, Nomonation i inne.
Nieodłącznym atrybutem każdego mężczyzny jest również zegarek ( stalowy, pozłacany, złoty, kwarcowy na baterię, mechaniczny, na pasku na bransolecie, analogowy, elektroniczny. okrągły, kwadratowy, prostokątny itd. ). Te wszystkie i wiele innych cech posiadają nasze zegarki obecne w salonie ( zakres cenowy od 300 zł do ...). Oprócz zegarków męskich na tym samym poziomie posiadamy zegarki damskie.

Biżuteria zaręczynowa

200 zł - 9999 zł

Nieodłącznym atrybutem każdych zaręczyn jest pierścionek z brylantem/ami/kamieniami naturalnymi/ cyrkoniami i innymi. Nasza bogata oferta zawiera zarówno pierścionki pr. złota 0,333 i 0,585. W białym i żółtym złocie lub bicolor. Ceny złotych pierścionków kształtują się od 500 zł wzwyż. Ponadto w ofercie brylantowej mamy pierścionki na zamówienie. Każdy pierścionek również jesteśmy w stanie nieodpłatnie dopasować na każdy palec.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Jubiler Karkosik Bydgoszcz

website

Bydgoszcz

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -21:00

Sobota

09:00 -21:00

Niedziela

09:00 -21:00

W niedzielę salon jest otwarty w c.h. Focus Bydgoszcz tylko w ostatnią niedzielę miesiąca w 2019 r. Wyjątkiem jest miesiąc grudzień, gdzie salon będzie otwarty w 3, 4 i 5 niedzielę miesiąca

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: