Zakład Złotniczy - Markiewicz Biżuteria

Grzegorz Pawlicki

Zakład Złotniczy - Markiewicz Biżuteria

Wodna 20, Poznań

Pokaż telefon

Zakład złotniczy Mirosław Markiewicz
jest rodzinną firmą zajmującą się świadczeniem usług złotniczych. Historia działalności naszego zakładu w Poznaniu sięga aż roku 1984. Mamy więc za sobą wiele lat doświadczenia na rynku jubilerskim. Działamy szybko i tanio, a fundamentem naszej pracy jest wyrób obrączek ślubnych – złotej, srebrnej oraz z białego złota. Istnieje rownież możliwość zamówienia specjalnych obrączek z np. odciskiem palca ukochanej osoby lub łączonych z wybranym przez klientów materiałem. Nasz zakład w Poznaniu dysponuje szeroką ofertą obrączek ślubnych, a także wykonujemy obrączki na zamówienie wedle życzeń klienta. Zachęcamy do kontaktu

99 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Biżuteria ślubna

99 zł - 9999 zł

Biżuteria ślubna to głownie obrączki. Różne wzory i materiały z jakich są wykonane. Od klasycznych po autorskie, to możecie Państwo zamówić u nas. Ale nie tylko, w naszej ofercie posiadamy również szeroki asortyment delikatnych srebrnych komplecików jaki i całych koli do sukienek ślubnych. Spinki do mankietów oraz sygnety, które są idealnym wykończeniem ślubnego garnituru.
A może macie własne pomysły na wymarzoną biżuterię? Wykonamy ją dla was na zamówienie.

Biżuteria zaręczynowa

99 zł - 9999 zł

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pierścionki proste, delikatne, klasyczne, pierścionki bogate i luksusowe, pierścionki złote oraz srebrne, z białego jak i różowego złota, pierścionki z rozmaitymi kamieniami szlachetnymi, pierścionki katalogowe jak i te wykonywane na specjalne zamówienie, a każdy z nich wyjątkowy, jak osoba, którą chcecie nim obdarować.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Specjalizujemy się w produkcji biżuterii na zamówienie, daje nam to niepowtarzalną okazję wykonywania jednostkowych, niepowtarzalnych obrączek. Nie ma dwóch identycznych obrączek, każda jest indywidualnie dopasowana. To sprawia, że każdy dzień w pracy wygląda inaczej.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od samego powstania Zakład Złotniczy Mirosław Markiewicz jest ściśle powiązany z branżą ślubną. Specjalizujemy się w produkcji pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych i biżuterii ślubnej na zamówienie. W tej branży mamy już ponad 30 lat doświadczenia.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Początki naszego Zakładu Złotniczego sięgają lat 70-tych.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Używamy narzędzi i urządzeń produkowanych dla zakładów złotniczych. Większość naszego sprzętu kupujemy u Polskich dostawców i producentów. Część oprzyrządowania jest produkowana dla nas na zamówienie przez specjalistyczne firmy. Niektóre narzędzia po prostu nie istnieją więc produkujemy je sami. Staramy się aby jak najwięcej naszych narzędzi było wyprodukowanych w Polsce.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W nagłych przypadkach wykonujemy obrączki z dnia na dzień. Część pierścionków i podstawowych modeli obrączek mamy dostępne od ręki. Standardowy czas realizacji zlecenia to 3 tygodnie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Specjalizujemy się w produkcji klasycznych pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych tradycyjnymi metodami. Przy zakupie obrączek ślubnych gwarantujemy: - wykonanie obrączek - darmowy grawer od wewnątrz - badanie i cechowanie w UP - przymiarkę - dopasowanie rozmiaru - opakowanie - certyfikat - serwis obrączek

Jaki jest Twój styl?

Zdecydowanie klasyczny.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zdecydowana większość naszych klientów poszukuje klasycznych obrączek ślubnych, wykonanych przez rzemieślnika.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Planując wizytę w naszym zakładzie warto przemyśleć jakiego produktu się szuka. Pomocny może być rysunek lub zdjęcie wyrobu.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytanie to: "Czy wykonujecie obrączki z powierzonego złota." Tak, jest to podstawa naszej pracy. Wykonujemy obrączki także wprost ze złota klienta.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wykonujemy biżuterię ręcznie, korzystając z profesjonalnych narzędzi. Stosujemy najwyższej jakości półprodukty i materiały.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jesteśmy samodzielni, nie pod zlecamy wykonywania naszych produktów. Od początku do końca wykonane są przez nas w zakładzie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jako nieliczni gwarantujemy wykonanie obrączek ślubnych wprost ze złota klienta.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Na tle konkurencji wyróżnia nas fakt, że wykonujemy nasze wyroby samodzielnie, ręcznie także z powierzonego złota.

Kontakt

Zakład Złotniczy - Markiewicz Biżuteria

website facebook

Wodna 20 61-781 Poznań

106 km od Kalisza

Poniedziałek

10:00-17:00

Wtorek

10:00-17:00

Środa

10:00-17:00

Czwartek

10:00-17:00

Piątek

10:00-17:00

Sobota

10:00-13:00

Polecani przez ten salon

Olandia
Olandia Prusim

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: