• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Catering Migdałek

Piotr Migdałek

Catering Migdałek

Nasza propozycja to starannie wyselekcjonowane dania w przepięknej oprawie, które przypadną do gustu gości weselnych. Zaproponujemy Ci menu na przyjęcie lub pomożemy je ułożyć spośród bogatej oferty dań głównych, przystawek, sałatek i deserów. Dania wegańskie czy wegetariańskie dla wybranych osób są u nas w standardowej ofercie.

Ślub to wyjątkowy dzień, dlatego nasze dania serwowane są również w nietuzinkowej oprawie. Oferujemy nowoczesną zastawę stołową oraz niepowtarzalne dekoracje.Organizujemy przyjęcia weselne w wynajętych salach, prywatnych ogrodach oraz kompleksach weselnych nie posiadających własnego zaplecza gastronomicznego. Zapewniamy kompleksową organizację – hale namiotowe, stoły i krzesła dla gości, stoły bufetowe, sprzęt cateringowy i gastronomiczny, a także profesjonalną obsługę kelnerską oraz kucharską.

140 zł - 220 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w mojej pracy co lubię jest odkrywanie nowych smaków, nie boję się ciekawych połączeń jak np. mango z bazylią. Lubię również samo gotowanie bo to sprawia mi największą frajdę bo robię to z wielką pasją od 16 roku życia. Gastronomia jest dla mnie całym światem. :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie gastronomicznym firmy stalgast. Jeszcze zanim otworzyłem własną firmę cateringową gdy pracowałem jako kucharz czy później szef kuchni to zawsze prosiłem szefa o sprzęt z tej firmy. :)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

hmmm... Trudne pytanie. :) Ale chyba najbardziej gdy wesele się kończy i widzę uśmiech na twarzach pary młodej że wszystko wyszło tak jak planowali. :) Cieszy mnie gdy przychodzą do mnie na koniec i mówią że wszystko było naprawdę super. :) A tak miałem zawsze. :) I to powodowało że byłem jeszcze bardziej zmotywowany do tego żeby dać z siebie zawsze 200%.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl... Zapewne chodzi o styl gotowania. :D Lubię wydawać tradycyjne dania w nowoczesnym stylu. :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zdecydowanie jest to zadowolenie z wykonanej przeze mnie usługi. :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najbardziej lubię pracować z osobami które są otwarte i uśmiechnięte. :) Sam jestem optymistą więc chyba dlatego. :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Powinni wiedzieć że robię to z pasją. A faktem jest że jeśli ktoś robi coś z pasją to istnieje mała szansa że coś może pójść nie tak. Dlatego właśnie tak wiele osób mi zaufało nie tylko przy organizacji wesel, ale również innych imprez okolicznościowych

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wydaje mi się że to co on tak naprawdę sobą reprezentuje.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją najmocniejszą stroną przy organizacji wesela jest wyrafinowany smak oraz ręka artysty przy dekorowaniu potraw.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przyszłe pary młode powinny mnie wybrać może tylko z tego względu że przez ciężką pracę w 2017 roku otrzymałem certyfikat:"Przedsiębiorstwo Godne Zaufania" od Instytutu Badań Konsumenckich . Jako jedyna firma w Małopolsce w branży gastronomicznej mam nieposzlakowaną opinię klientów. To dla mnie wielkie wyróżnienie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyróżnia się na pewno tym że jest ona bardzo elastyczna żeby sprostać upodobaniom wszystkich klientów. Jestem w stanie stworzyć każdej przyszłej parze młodej niepowtarzalne menu które żadna inna para młoda nigdy nie miała. :)

Kontakt

Catering Migdałek

Zobacz catering w Twoim województwie:

Zobacz catering w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Andrychów: