Magic Wedding Catering

Jolanta Dąbek

Magic Wedding Catering

Warszawska 63, Mińsk Mazowiecki

O nas

Przygotowania do wesela zajmują bardzo wiele Twojego czasu i energii. Czasami pojawiają się nerwy. Odpuść to. Skontaktuj się z nami a po szczegółowych ustaleniach będziemy mogli zdjąć z Ciebie 85% organizacji Twojego wesela. Zaoszczędzisz nerwy i najcenniejszy czas. Skupisz się na tym co dla Ciebie najważniejsze.
Proces współpracy z nami jest bardzo krótki i przejrzysty.
1. Kontakt
2. Telefoniczna rozmowa
3. Degustacja podczas, której ustalamy co mamy zrobić za Ciebie (winietki, zaproszenia, dekoracje miejsca i stołów, ustalenie menu, wybór dodatków)
4. Realizacja bez angażowania Ciebie
Menu na Wasze przyjęcie każdorazowo ustalamy bardzo indywidualnie. Podczas naszego spotkania rozmawiamy o preferencjach i gustach Waszej rodziny i znajomych. Szykujemy dla Was menu sezonowe lub tradycyjnej kuchni polskiej lub europejskiej.

PRZEDZIAŁ CENOWY

195 zł - 270 zł

Oferta - Magic Wedding Catering

Menu weselne - Wariant 1

195 zł - 220 zł

W tym pakiecie, jak i w każdym innym, witamy parę młodą chlebem weselnym i solą oraz kieliszkiem czystej wódki. Goście po przyjeździe na salę częstowani są lampką wina musującego.
Docelowe menu składa się z uroczystego serwowanego dwudaniowego obiadu. Na stołach lub formie bufetu naszykowane jest 7 rodzajów zimnych przystawek oraz 2 rodzaje sałat. Całości dopełniają 4 rodzaje dań gorących w podgrzewaczach na bufecie lub 3 dania gorące serwowane. W formie słodkiego stołu szykujemy wybór pięciu rodzajów domowych wypieków oraz 4 rodzajów unikatowych deserów. Całości dopełnia ekspres z aromatyczną ziarnistą kawą i wybór wyselekcjonowanych herbat.

Menu weselne - Wariant 2

210 zł - 235 zł

Powitanie gości weselnych lampką wina musującego oraz młodych chlebem i solą oraz kiliszkiem czystej wódki.
Menu składa się z serwowanego uroczystego obiadu. Na stołach lub formie bufetu naszykowane jest 9 rodzajów zimnych przystawek oraz 3 rodzaje sałat. Całości dopełniają 4 rodzaje dań gorących w podgrzewaczach na bufecie lub 3 dania gorące serwowane. W formie słodkiego stołu szykujemy wybór pięciu rodzajów domowych wypieków oraz 5 rodzajów unikatowych deserów. „Wisienką na torcie” jest przygotowana przy słodkościach fontanna czekoladowa na podświetlanym podeście oraz dojrzałe owoce. Całości dopełnia ekspres z aromatyczną ziarnistą kawą i wybór wyselekcjonowanych herbat.

Menu weselne - Wariant 3

245 zł - 270 zł

Po przyjeździe na miejsce witamy Waszych gości kromką chleba ze swojskim smalcem i kiszonym ogórkiem, każdy dostaje również lampkę wina musującego. Na Młodą Parę czekamy z chlebem weselnym z solą i kieliszkiem czystej wódki.
Menu składa się z serwowanej przystawki oraz uroczystego obiadu. Na stołach lub formie bufetu naszykowane jest 10 rodzajów zimnych przystawek oraz 3 rodzaje sałat. Całości dopełnia 5 rodzajów dań gorących w podgrzewaczach na bufecie lub 4 dania gorące serwowane. W formie słodkiego stołu szykujemy wybór sześciu rodzajów domowych wypieków oraz 6 rodzajów unikatowych deserów. „Wisienką na torcie” jest przygotowana przy słodkościach fontanna czekoladowa na podświetlanym podeście oraz dojrzałe owoce obok zorganizowany jest kącik 3 rodzajów lemoniad. Całości dopełnia ekspres z aromatyczną ziarnistą kawą i wybór wyselekcjonowanych herbat.

Opinie - Magic Wedding Catering

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi osobiście pracuję od 2013 roku. Zlecenia na organizację cateringu weselnego mamy przyjmujemy przeważnie z poleceń.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyróżników znalazłabym wiele. Na pewno zawsze staram się wyróżnić zarówno moją elastycznością jak i elastycznością menu. Podążamy za najnowszymi trendami weselnymi. Nie ograniczam się nigdy do samej organizacji cateringu ale pomagam zawsze młodym ze znalezieniem dodatkowych wykonawców dekoracji, zaproszeń, winietek itp.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Organizacja każdego przyjęcia jest dla mnie wyzwaniem. Cieszę się, że po tylu latach nie popadłam w rutynę organizacji cateringów weselnych. Wyzwaniem samym w sobie była całkowita zmiana menu przez młodych, praktycznie na ostatnią chwilę przed przyjęciem. Oczywiście cały nasz zespół stanął na wysokości zadania i przygotowaliśmy dania z nowego wyboru

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy smacznie gotujemy. To jest jedno z kluczowych i pierwszych rozmów telefonicznych. W odpowiedzi dostają zaproszenie na degustację naszych dań.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wszystko czego potrzebują moi klienci do zorganizowania wymarzonego wesela!

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

W zupełności wystarczy miesiąc przed. Oczywiście im wcześniej tym większa pewność wolnego terminu.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Najważniejsza sprawa to jak wyobrażają sobie ten dzień. Do tych wyobrażeń dopasowujemy menu. Ile zaprosili osób na swoje wesele. Jaki jest termin przyjęcia. Lokalizacja. Ja o wszystko oczywiście ze szczegółami dopytuję, jest tego znacznie więcej.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

1. Rozmowa telefoniczna 2. Degustacja z ustaleniami szczegółów organizacji przyjęcia 3. Realizacja cateringu w dniu ślubu

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Kopalnie kontaktów do fotografów, polecenia odnośnie druku zaproszeń, kontakty do dekoratorów, pomysł na wieczór panieński i kawalerski. Siedzę w tej branży już kilka lat więc właściwie w wielu kwestiach mogę pomóc.

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Pary młode chętnie miksują pakiety. Korzystają z fontanny czekoladowej z cytrusami. Każda Młoda Para jest inna i co innego jest dla nich ważne. ;)

Kontakt - Magic Wedding Catering

Magic Wedding Catering

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawska 63 05-300 Mińsk Mazowiecki

Zobacz catering w Twoim województwie:

Zobacz catering w pobliżu: