- PRYWATNY KUCHARZ - KUCHARZ NA WYNOS

Kinga Bałazy

- PRYWATNY KUCHARZ - KUCHARZ NA WYNOS

Chcesz zorganizować przyjęcie weselne we własnym domu lub ogrodzie? - a może masz na oku stodołę w stylu boho, która nie posiada zaplecza gastro?

Jeśli Twoim marzeniem jest niesztampowe wesele plenerowe, z indywidualnie dopasowanym menu i pełną obsługą to z przyjemnością pomożemy Ci je zrealizować.

Nasz zespół to grupa zawodowych kucharzy, którzy wykonują ten zawód z pasji od wielu lat. Na co dzień pracujemy w różnych restauracjach na śląsku co pozwala na ciągły rozwój umiejętności. Praca dla klientów indywidualnych czyli private cooking to nasza odpowiedź na co raz to większe zainteresowanie gości pracą prywatnego kucharza. To nowy trend, który rozwija się bardzo dynamicznie i przynosi wymierne korzyści dla każdej ze stron.

150 zł - 250 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Menu weselne - Wariant 1

150 zł - 250 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Moment w którym moi goście do mnie wracają aby zorganizować kolejne przyjęcie :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Kilka lat temu, kiedy współpracowałam z jedną z lepszych restauracji na śląsku miałam okazję być członkiem zespołu zajmującego się przygotowaniem przyjęcia weselnego dla młodej pary.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się ok 6 lat temu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadamy sporo własnego sprzętu lecz pracujemy również na wyposażeniu kuchni naszych klientów.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Jest sporo wzruszających i wyjątkowych momentów podczas przyjęcia weselnego. Jednym z nich z punktu widzenia "backstage'u" jest to czas deseru :) Pierwsze emocje (oraz stres ;)) lekko opadają i zarówno goście jak i młoda para zaczynają się bawić :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne to są to 2-3 dni w zależności od ilości gości oraz przygotowanego menu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Jest to głównie private cooking a więc mówiąc najprościej - gotowanie u klienta w domu, ogrodzie bądź wskazanym miejscu. Przygotowujemy propozycję menu wraz z kosztorysem oraz atrakcjami dodatkowymi takimi jak np live cooking. Omawiamy wszystkie szczegóły i po akceptacji obu stron przechodzimy do realizacji zlecenia :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Przede wszystkim kredyt zaufania jakim chcą nas obdarzyć. Organizacja przyjęcia weselnego to ogromna odpowiedzialność wobec naszych klientów dlatego cieszę się, że zadają pytania, dociekają i dzwonią o każdej porze dnia i nocy :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nasza propozycja wartości to przede wszystkim pomoc w realizacji marzeń innych ludzi poprzez nasze know how oraz umiejętności. Daje nam to możliwość współpracy praktycznie z każdym, kto oczekuje niecodziennych rozwiązań w codziennym życiu :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubione zdjęcie to takie, na którym dwoje zakochanych ludzi z radością zajada się daniem, które brudzi im ręce i cieknie po brodzie :)

Kontakt

- PRYWATNY KUCHARZ - KUCHARZ NA WYNOS

Katowice

Zobacz catering w Twoim województwie:

Zobacz catering w pobliżu: