- PRYWATNY KUCHARZ - private cooking

Kinga Bałazy - kucharz na wynos

- PRYWATNY KUCHARZ - private cooking

Chcesz zorganizować przyjęcie weselne we własnym domu lub ogrodzie? - a może masz na oku stodołę w stylu boho, która nie posiada zaplecza gastro?

Jeśli Twoim marzeniem jest niesztampowe wesele plenerowe, z indywidualnie dopasowanym menu i pełną obsługą to z przyjemnością pomożemy Ci je zrealizować.

Nasz zespół to grupa zawodowych kucharzy, którzy wykonują ten zawód z pasji od wielu lat. Na co dzień pracujemy w różnych restauracjach na śląsku co pozwala na ciągły rozwój umiejętności. Praca dla klientów indywidualnych czyli private cooking to nasza odpowiedź na co raz to większe zainteresowanie gości pracą prywatnego kucharza. To nowy trend, który rozwija się bardzo dynamicznie i przynosi wymierne korzyści dla każdej ze stron.

150 zł - 350 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nasza propozycja wartości to przede wszystkim pomoc w realizacji marzeń innych ludzi poprzez nasze know how oraz umiejętności. Daje nam to możliwość współpracy praktycznie z każdym, kto oczekuje niecodziennych rozwiązań w codziennym życiu :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubione zdjęcie to takie, na którym dwoje zakochanych ludzi z radością zajada się daniem, które brudzi im ręce i cieknie po brodzie :)

Wolne terminy

Kontakt

- PRYWATNY KUCHARZ - private cooking

Katowice

Inspiracje ślubne

Zobacz catering w Twoim województwie:

Zobacz catering w pobliżu: