avatar

Paulina Kosior

Santorini Catering Service

Europejska 33, Szczecin

(1)

O nas

Santorini to firma cateringowa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.
Zapewniamy catering na konferencjach, kongresach, eventach oraz spotkaniach biznesowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Klientom indywidualnym oferujemy obsługę cateringową podczas wydarzeń takich jak: wesela, komunie, chrzciny, urodziny oraz prywatne spotkania w domu czy garden party.
Od lat główny nacisk kładziemy na najwyższą jakość produktów i usług. Dzięki pracy znakomitych kucharzy i doskonałej obsłudze zabierzemy Państwa w podróż pełną smaków oraz zapewnimy niezapomniane wrażenia estetyczne.
Dysponując najwyższej jakości sprzętem i współpracując z wieloma firmami różnych branż możemy spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.
Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem, ale biorąc zawsze pod uwagę indywidualne potrzeby i sugestie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nadając mu wyjątkowy charakter.

PRZEDZIAŁ CENOWY

110 zł - 200 zł

Opinie - Santorini Catering Service

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

SF

Sonia F

Catering spisał się na medal ! Mieliśmy wesele plenerowe , obawialiśmy się o potrawy czy wszystko będzie dobre jakościowo, czy będzie ciepłe i jak będą wyglądać serwowane potrawy. Nie spodziewaliśmy się takiego efektu ! Goście podchodzili i wychwalali potrawy , sposób podania - zimnych przekąsek , słodkości - WOW! Elegancko i z klasa !!! Wybór menu - każdy dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie ! Obsługa miła i pomocna , a Pani Paulina zadbała dosłownie o każdy najdrobniejszy szczegół ! Polecamy z czystym sumieniem !

4 lata temu

Kontakt - Santorini Catering Service

Santorini Catering Service

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Europejska 33 71-017 Szczecin

Zobacz catering w Twoim województwie: