Biliq Deliciouse

Ania Bilik

Biliq Deliciouse

Opole

(11)

O nas

Wyjątkowe artystyczne torty najwyższej światowej klasy, pyszne wypełnienia smakowe - sprawiają, że Twoi goście najpierw zachwycą się jego formą, a potem poproszą o dokładkę. Do tego śliczne i bogate Słodkie Stoły - duże i małe.
A wszystko to - również co ważne dla organizatora ślubu lub innej imprezy - w bardzo dobrych cenach gwarantowanych jeszcze na bieżący 2020 rok.

Nasze torty wykonujemy ręcznie, bez żadnych chemicznych polepszaczy czy wzmacniaczy smaku, bazujemy na prawdziwych składnikach i recepturach.
Dekorujemy i wykonujemy niebanalne wykończenia np. z jadalnym złotem, prawdziwymi kwiatami, puklami bawełny, jadalnym zamszem, oraz oczywiście tradycyjne (semi-naked, masa cukrowa itp).

Słodkie stoły (Candy Bar) dekorujemy zgodnie z najnowszymi trendami w oparciu o Twoje oczekiwania. Przyjeżdżamy, wszystko ustawiamy, przystrajamy, korzystając oczywiście z własnych naczyń i dekoracji.

Granicą jest tylko wyobraźnia.
Oczywiście przyjmujemy również zamówienia na mniejsze torty urodzinowe, komunijne czy też na imprezy firmowe duże i małe.

Oprócz tego - zupełnie gratis otrzymasz od nas profesjonalne zdjęcia swojego tortu na pamiątkę, oraz publikację na naszym blogu, w którym zobaczy go ponad 10 tyś ludzi - sprawdzisz jak podoba się innym! :)

Zerknij na naszego swobodnego, jedynego takiego bloga w Polsce, którego pokochały tysiące polaków, znajdź nas na Facebooku: Bitwa o Kuchnię - a polubisz nas naprawdę. :)

Torty Biliq Deliciouse? To TORTY ZJADANE DO KOŃCA.
Zapraszam do kontaktu!
Ania Bilik

PRZEDZIAŁ CENOWY

12 zł - 14 zł

Oferta - Biliq Deliciouse

Muffiny

8 zł - 10 zł

Wykonujemy bardzo różne babeczki i muffiny na każdą okazję, również personalizowane i stylizowane w zależności od okazji.

Tort

12 zł - 14 zł

Cena za solidną porcję tortu w zależności od stopnia skomplikowania i wybranych mas i wypełnień.

Torty artystyczne nie są sprzedawane na wagę, ponieważ nie to się liczy w ostatecznym wyglądzie i smaku tortu - a jego naturalne składniki, prawdziwe tynki, czy bogate i ciężkie masy, musy czy żelki, którymi jest wypełniany - ważą naprawdę dużo (gdyby porównać zatem wagę tortu artystycznego do tortu z cukierni - nasz wyszedłby zapewne taniej liczony na kilogramy...).

Opinie - Biliq Deliciouse

5

11 opinii

Dodaj opinię

JM

Jakob M

Wprawdzie nie raz moje ślinianki wariowały, ale polecam z całego serca ? Najlepsi i już ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

ET

Edyta T

Cóż mogę powiedzieć Pycha Pycha i jeszcze raz PYCHA ? Wszystkim polecam ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Asia W

Wszystko pyszne i pięknie zrobione. Polecam wszystkim napewno będziecie zadowoleni.

2 lata temu

Źródło: Facebook

TP

Teresa P

Wyjątkową strona ...polecam wszystkim

2 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Ania S

Strona z humorem i pysznymi smakołykami ??

3 lata temu

Źródło: Facebook

LK

Lucyna K

Zainteresowały mnie torty. Chciałabym piec takie wspaniałe

3 lata temu

Źródło: Facebook

WC

Witek C

Fantastyczni ludzie robiący z pasją niesamowite rzeczy! Polecam!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawą naszej oferty są torty na różne imprezy - od "zwykłych" urodzinowych dla dorosłych i dzieci, poprzez torty komunijne, na Chrzest Św, na dużych (nawet 5cio piętrowych) i spektakularnych tortach weselnych kończąc. Ale w ofercie mamy również piękne i bogate Słodkie Stoły wraz z dekoracją, ciasta oraz desery typu mini pavlove, francuskie ptysie z kruszonką itd. W pakiecie również otrzymujesz profesjonalne zdjęcia swojego tortu, żebyś mogła się nim pochwalić.

Kontakt - Biliq Deliciouse

Biliq Deliciouse

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: