Specjalizujemy się w wykonywaniu babeczek z mini cukrowymi rzeźbami. Oferujemy szeroki wachlarz personalizacji. Sprawdź ofertę na naszej stronie.
Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w cukiernictwie i oferujemy torty w najmodniejszych technikach wykonania. Wykonujemy zarówno torty klasyczne, w stylu angielskim, tory 3D jaki i torty "nagie" (naked), wielopiętrowe, foto-torty oraz cukrowe rzeźby.
5
Ilona D
po raz trzeci mogę przyznać pięć gwiazdek. bezproblemowy kontakt mailowy. cudowne. piękne i smaczne torty, babeczki i cake popsy. polecam serdecznie.
10 lat temu
Źródło: FacebookAgnieszka P
Słodki stół w Państwa wykonaniu był bajkowy !!!!! Wszyscy goście na naszym weselu byli zachwyceni. Muffinki, desery panna cotta, torty, lizaki, cake pops'y - pyszne !!! Pani Małgosiu dziękujemy bardzo za profesjonalną współpracę, wykonanie i nieziemski wystrój naszego słodkiego bufetu. Szczerze polecamy !!!!!!!! Młodzi małżonkowie, Aga & Kamil
11 lat temu
Źródło: FacebookMałgorzata J
Dziękuję Pani Magdo. Postaram się poprawić czas odpowiedzi na maile:).
12 lat temu
Źródło: FacebookMagda C
Drugi raz zamawiałam tort: pierwszy na chrzest, tym razem na roczek mojego synka. Za każdym razem tort wychodził świetny. Gwiazdkę odejmuję za brak odpowiedzi na maile. Tym niemniej przy kontakcie telefonicznym wszystko zostało ustalone i dopięte na ostatni guzik:-)
12 lat temu
Źródło: FacebookMałgorzata J
o
12 lat temu
Źródło: Facebook