Cukiernia Delicja

Paulina Bratuszewska

Cukiernia Delicja

Brzezińska 230B, Łódź

(3)

O nas

Zakład Cukierniczy Delicja powstał dzięki ogromnej determinacji, pracowitości oraz wiedzy obejmującej najściślej strzeżone arkana sztuki cukierniczej – technologa i mistrza cukiernictwa w jednym, czyli Annie Bratuszewskiej, dziś właściciela prężnie rozwijającego się Zakładu Cukierniczego, którego początki datuje się na rok 1997. Właśnie wtedy, w małym zakładzie produkcyjnym mieszczącym się w kamienicy przy ul. Rewolucji w Łodzi, dzisiejszy mistrz poznawała tajniki i kunszt cukiernictwa pod okiem ówczesnego szefa Bolesława Kosmalskiego, liczącej się postaci w branży cukierniczej tamtych lat. Tam też zrodziła się myśl stworzenia własnej linii produkcyjnej.

01 stycznia 2000 roku Anna Bratuszewska uruchomiła własny, samodzielnie prosperujący zakład cukierniczy pod nazwą Delicja, w którym zgromadziła ogromne doświadczenie procentujące do dziś.

W lutym 2003 roku Anna Bratuszewska zdobyła tytuł (dyplom) Mistrza Cukiernictwa, a dwa lata później w 2005 roku otworzyła nową linie produkcyjną, gdzie wytwarzane są ciasta deserowe. Dziś można stwierdzić że, to właśnie one stały się wizytówką firmy.

Cukiernia od 3 grudnia 2012r. przeniosła swoją siedzibę do nowo wybudowanego zakładu przy ulicy Brzezińskiej 230B na obrzeżach łodzi.

Obecnie zakład zaopatruje w swoje wyroby około 200 odbiorców na terenie Łodzi, województwa i kraju. Nasze słodkości dostarczamy zarówno do małych, rodzinnych sklepów jaki i sieci handlowych: Polomarket, Fresmarket, Primus, Stokrotka. Dzięki współpracy z hurtowniami mogą się również nimi cieszyć klienci w Anglii i Belgii.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2 zł - 50 zł

Oferta - Cukiernia Delicja

Muffiny

2 zł - 3 zł

Wykonujemy muffinki i cupcaki na zamówienie dla klienta. Z nadzieniami, polewami, posypkami - dostosujemy się do Twoich potrzeb. Cena za sztukę.

Słodki stół

2 zł - 26 zł

W naszej ofercie posiadamy różnorakie produkty na słodki stół. Oferujemy ciastka na wagę: gniazdka z bitą śmietaną, śnieżynki z kremem budyniowym, rożki z kremem alkoholowym, łódeczki z owocami i wiele więcej. Ceny zaczynają się już od 18 zł/kg.

Oprócz tego oferujemy ciastka sztukowe w różnych wariantach: kopce kreta, ciastka cherry, karmelowe, w-z, serniczki, cake-popsy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Tort

35 zł - 45 zł

Torty wykonywane z naturalnych i świeżych składników. Używamy owoców sezonowych, jajek, prawdziwej śmietany, co nadaje naszym tortom niepowtarzalnego smaku.

Możemy udekorować Twój tort żywymi kwiatami, położyć opłatek lub oblać go czekoladą - powiedz nam, czego szukasz, a pomożemy Ci w wyborze :)

Cena za kg tortu. Przyjmuje się 150 gr/osobę.

Opinie - Cukiernia Delicja

5

3 opinie

Dodaj opinię

AD

Anna D

Pyszny i pięknie udekorowany tort. Dziękuję!

3 lata temu

Źródło: Facebook

EM

Edyta M

Polecam wszystkim!

8 lat temu

Źródło: Facebook

GL

Gloria L

Negocio familiar con excelentes profesionales y con unos productos de priméra calidad y mejor sabor, teneis que probarlos.

9 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza podstawowa oferta zawiera torty ślubne, słodki stół i ciasta deserowe, chociaż wykonujemy większość rzeczy, jakie można sobie wyobrazić, jeśli chodzi o cukiernictwo :)

Kontakt - Cukiernia Delicja

Cukiernia Delicja

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Brzezińska 230B 92-703 Łódź

Poniedziałek

06:00 -15:00

Wtorek

06:00 -15:00

Środa

06:00 -15:00

Czwartek

06:00 -15:00

Piątek

06:00 -15:00

Sobota

09:00 -14:30

To nasze oficjalne godziny otwarcia, ale można do nas dzwonić również w innych godzinach. Byle nie po 22, bo wcześnie wstajemy :)

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: