• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Cukiernia Matusz

Mateusz Skórok

Cukiernia Matusz

Historia naszej Cukierni sięga lat 30 zeszłego stulecia, kiedy to pierwszy zakład w naszej rodzinie założył pradziadek. Wiążąc losy pokoleń zasłużyliśmy na miano firmy rodzinnej. Dziś już czwarte pokolenie cukierników dba o zachowanie tradycji cukierniczych na Śląsku. Od lat nasz szeroki asortyment nie uległ modyfikacjom smakowym, a nasze wyroby cukiernicze nadal zaskakują klientów jakością i oryginalnością.

6 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Muffiny

6 zł - 15 zł

Tort

400 zł - 1300 zł

Cena uzależniona jest od ilości porcji oraz od wybranej dekoracji i jej pracochłonności.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kreatywność, samorealizacja, poszukiwania nowych rozwiązań i pomysłów oraz zadowolenie klientów.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasza Cukiernia obsługuje klientów weselnych od 30 lat.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każdy tort jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Przygotowania dekoracji trwają czasami kilka dni, inne torty dekorujemy w ciągu kilku godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę i wykonanie wyrobów cukierniczych na wesele: tort weselny, paczki dla gości, słodkie upominki, słodkie stoły oraz ciasta.

Jaki jest Twój styl?

Od 3 sezonów ślubnych najczęściej wykonujemy torty Naked Cake dekorowane owocami lub żywymi kwiatami. Obserwujemy aktualne trendy w modzie ślubnej i na bieżąco modyfikujemy naszą ofertę o nowe wzornictwo.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

1.Kiedy zamawiać tort weselny? - 2 miesiące przed planowanym weselem 2.Jakie są smaki tortów? - Posiadamy pełną game smaków kremów i śmietan 3.Czy wykonujemy torty na życzenie? - Oczywiście torty wykonujemy na życzenie. Można do nas również podsyłać zdjęcia. 4.Jakie są wielkości tortu weselnego? - Dla 60-70 osób- 3 piętra. Dla 80,90 lub 100- 4 piętra. Dla 110,120 lub 130- 5 pięter.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

W naszej pracy jesteśmy mocno elastyczni. Nasze torty powstają z udziałem Par Młodych, według ich pomysłów i wskazówek. Wychodzimy z założenia, że jest to Wasz dzień i dokładamy starań żeby sprostać Waszym wymaganiom.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Historia naszej Cukierni sięga lat 30 zeszłego stulecia, kiedy to pierwszy zakład w naszej rodzinie założył pradziadek. Od lat nasz szeroki asortyment nie uległ modyfikacjom smakowym, a nasze wyroby cukiernicze zaskakują klientów jakością i oryginalnością.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Staramy się spełnić oczekiwania klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że dekoracje cukiernicze nie mają dla nas tajemnic.

Kontakt

Cukiernia Matusz

website

Mysłowice

Poniedziałek

07:00 -17:00

Wtorek

07:00 -17:00

Środa

07:00 -17:00

Czwartek

07:00 -17:00

Piątek

07:00 -17:00

Sobota

07:00 -13:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: