Biliq Deliciouse
Biliq Deliciouse Opole
(11)
Zobacz profil
Pracownia Słodki Duet
Pracownia Słodki Duet Warszawa
(22)
Zobacz profil
CUKIERNIA ELITE
CUKIERNIA ELITE Poznań
Zobacz profil
Pracownia Słodkiej Babeczki
Pracownia Słodkiej Babeczki Wschowa
Zobacz profil
Słodki Stół Mojej Mamy

Joanna

Słodki Stół Mojej Mamy

(2)

Tradycja - Pieczemy naturalnie i tradycyjnie - według receptur Mojej Mamy. Jesteśmy małą manufakturą, która całe swoje serducho wkłada w wypieki mini słodkoścości i ciast. Trzymamy się starego rzemiosła i przede wszytskim najlepszego smaku.
Rodzinna firma - Jesteśmy małą firmą rodzinną z pasji do rzemieślniczego cukiernictwa. wszytsko wykonujemy własnoręcznie. moja mama, tata, brat, siostra i mój mąż - wszyscy jesteśmy tutaj dla was. Nie korzystamy z usług cukierni czy podwykonawców – to wszystko po to, abyście mogli cieszyć się niepowtarzalnym smakiem, wyglądem i oryginalnością Waszego Słodkiego Stołu.
Jakość i smak - Wszystkie wyroby cukiernicze wykonywane są z najlepszych, naturalnych surowców bez dodatku barwników, środków spulchniających czy tzw. "polepszaczy" stosowanych często w cukierniach. Świeże owoce, aksamitna czekolada, prawdziwe masło i jaja z wolnego chowu - to co nas wyróżnia.
W ofercie: rustykalny słodki stół, domowe ciasta, samorobne lemoniady, babatort (tort babeczkowy), chlebek weselny. Zapraszamy do kontaktu!

1500 zł - 9999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd cukierni

Ceny

Atmosfera

avatar

Angelika P

Rewelacyjny kontakt! Niebo w ustach! Wszystko wykonane z nieziemską starannością <3 Joanna i Dawid - właściciele - widać, że każdy Słodki Stół wykonują indywidualnie pod "widzimisie" klienta. Moja babcia widząc ich stół, ze wzruszeniem mówiła, że "za jej czasów" też takie stoły robiono i cudownie, że to wraca. POLECAM Słodki Stół Mojej Mamy <3 <3 <3

1 rok temu

JU

Joanna U

To, co Państwo wykonali w ramach Słodkiego Stołu na naszym weselu, to było po prostu Mistrzostwo!! Nie było gościa na weselu, który by się nie zachwycił - nie tylko pod względem smakowym ale również wizualnym! Bardzo dziękujemy, bo nasze oczekiwania zostały spełnione w 100%:)!! Bardzo polecamy!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pomysł na słodkie stoły powstał z mojej milości do wypieków przy okazji naszego własnego przyjęcia weselnego. Kiedy wyobrażałam sobie jak będzie wyglądać moje wesele nie myślałam wcale o sukni ślubnej, ale o tym , że musi się pojawić na nim candy bar. I to nie taki stnadardowy, musi być niezwykły: tradycyjny ale rustykalny i naturalny. Tak też się stało. Z pomocą Mojej Mamy wszytsko się udało. Mama cukiernik, Tata piekarz - to nie mogło się nie udać. Ciągle się szkolimy u najlepszywch - specjalnie dla was. Uwielbiamy przyjeżdzać już po przyjęciu i słuchać waszych opinii, to nas buduje i wzmacnia do dalszej pracy. Kiedy to co robimy sprawia wam radość - to dla nas najsłodsza nagroda! Prawdziwa brzoza, mech i juta to zdecydowanie nasz klimat. Naturalnie i rustykalnie. Zapraszamy!

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

2012

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Kiedy po weselu pozostały już tylko puste patery :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

do 7 dni roboczych

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

rustykalny słodki stół, domowe ciasta, samorobne lemoniady, babatort (tort babeczkowy), chlebek weselny

Jaki jest Twój styl?

rustykalny, boho, drzewo, juta, mech, las

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które tak jak my kochają słodkości :)

Kontakt

Słodki Stół Mojej Mamy

Gdańsk

Polecani z kategorii cukiernia

Torty Małgosi
Torty Małgosi Kłodzko
(9)
Zobacz profil
Fairy Cake - Pracownia Wypieków Artystycznych
Fairy Cake - Pracownia Wypieków Artystycznych Chorzów
(6)
Zobacz profil
Malinowa Żelka
Malinowa Żelka Wadowice
(15)
Zobacz profil
Sweets by Kinka Nowy Sącz
(15)
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: