• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Słodki Stół Mojej Mamy

Joanna

Słodki Stół Mojej Mamy

(2)

Tradycja - Pieczemy naturalnie i tradycyjnie - według receptur Mojej Mamy. Jesteśmy małą manufakturą, która całe swoje serducho wkłada w wypieki mini słodkoścości i ciast. Trzymamy się starego rzemiosła i przede wszytskim najlepszego smaku.
Rodzinna firma - Jesteśmy małą firmą rodzinną z pasji do rzemieślniczego cukiernictwa. wszytsko wykonujemy własnoręcznie. moja mama, tata, brat, siostra i mój mąż - wszyscy jesteśmy tutaj dla was. Nie korzystamy z usług cukierni czy podwykonawców – to wszystko po to, abyście mogli cieszyć się niepowtarzalnym smakiem, wyglądem i oryginalnością Waszego Słodkiego Stołu.
Jakość i smak - Wszystkie wyroby cukiernicze wykonywane są z najlepszych, naturalnych surowców bez dodatku barwników, środków spulchniających czy tzw. "polepszaczy" stosowanych często w cukierniach. Świeże owoce, aksamitna czekolada, prawdziwe masło i jaja z wolnego chowu - to co nas wyróżnia.
W ofercie: rustykalny słodki stół, domowe ciasta, samorobne lemoniady, babatort (tort babeczkowy), chlebek weselny. Zapraszamy do kontaktu!

1500 zł - 9999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd cukierni

Ceny

Atmosfera

avatar

Angelika P

Rewelacyjny kontakt! Niebo w ustach! Wszystko wykonane z nieziemską starannością <3 Joanna i Dawid - właściciele - widać, że każdy Słodki Stół wykonują indywidualnie pod "widzimisie" klienta. Moja babcia widząc ich stół, ze wzruszeniem mówiła, że "za jej czasów" też takie stoły robiono i cudownie, że to wraca. POLECAM Słodki Stół Mojej Mamy <3 <3 <3

2 lata temu

JU

Joanna U

To, co Państwo wykonali w ramach Słodkiego Stołu na naszym weselu, to było po prostu Mistrzostwo!! Nie było gościa na weselu, który by się nie zachwycił - nie tylko pod względem smakowym ale również wizualnym! Bardzo dziękujemy, bo nasze oczekiwania zostały spełnione w 100%:)!! Bardzo polecamy!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pomysł na słodkie stoły powstał z mojej milości do wypieków przy okazji naszego własnego przyjęcia weselnego. Kiedy wyobrażałam sobie jak będzie wyglądać moje wesele nie myślałam wcale o sukni ślubnej, ale o tym , że musi się pojawić na nim candy bar. I to nie taki stnadardowy, musi być niezwykły: tradycyjny ale rustykalny i naturalny. Tak też się stało. Z pomocą Mojej Mamy wszytsko się udało. Mama cukiernik, Tata piekarz - to nie mogło się nie udać. Ciągle się szkolimy u najlepszywch - specjalnie dla was. Uwielbiamy przyjeżdzać już po przyjęciu i słuchać waszych opinii, to nas buduje i wzmacnia do dalszej pracy. Kiedy to co robimy sprawia wam radość - to dla nas najsłodsza nagroda! Prawdziwa brzoza, mech i juta to zdecydowanie nasz klimat. Naturalnie i rustykalnie. Zapraszamy!

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

2012

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Kiedy po weselu pozostały już tylko puste patery :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

do 7 dni roboczych

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

rustykalny słodki stół, domowe ciasta, samorobne lemoniady, babatort (tort babeczkowy), chlebek weselny

Jaki jest Twój styl?

rustykalny, boho, drzewo, juta, mech, las

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które tak jak my kochają słodkości :)

Kontakt

Słodki Stół Mojej Mamy

website

Gdańsk

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: