Słodki Stół Mojej Mamy

Joanna

Słodki Stół Mojej Mamy

(5)

O nas

Tradycja - Pieczemy naturalnie i tradycyjnie - według receptur Mojej Mamy. Jesteśmy małą manufakturą, która całe swoje serducho wkłada w wypieki mini słodkoścości i ciast. Trzymamy się starego rzemiosła i przede wszytskim najlepszego smaku.
Rodzinna firma - Jesteśmy małą firmą rodzinną z pasji do rzemieślniczego cukiernictwa. wszytsko wykonujemy własnoręcznie. moja mama, tata, brat, siostra i mój mąż - wszyscy jesteśmy tutaj dla was. Nie korzystamy z usług cukierni czy podwykonawców – to wszystko po to, abyście mogli cieszyć się niepowtarzalnym smakiem, wyglądem i oryginalnością Waszego Słodkiego Stołu.
Jakość i smak - Wszystkie wyroby cukiernicze wykonywane są z najlepszych, naturalnych surowców bez dodatku barwników, środków spulchniających czy tzw. "polepszaczy" stosowanych często w cukierniach. Świeże owoce, aksamitna czekolada, prawdziwe masło i jaja z wolnego chowu - to co nas wyróżnia.
W ofercie: rustykalny słodki stół, domowe ciasta, samorobne lemoniady, babatort (tort babeczkowy), chlebek weselny. Zapraszamy do kontaktu!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 9999 zł

Opinie - Słodki Stół Mojej Mamy

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd cukierni

Ceny

Atmosfera

AW

Agata W

Z całego serduszka polecamy! Asia i Dawid są cudownymi osobami, kontakt z nimi był przyjemnością, a to, co tworzą przechodzi ludzkie pojęcie! 😂 Wszystko jest tak piękne, że aż żal jeść, ale jak już człowiek spróbuje to totalnie przepadnie - PRZEPYSZNE! Do tego cała aranżacja wyglądała świetnie, idealnie dopasowana do stylu wesela 😍 A jak chwilę po obiedzie podeszłam do naszego Słodkiego Stołu, to już nie było połowy słodkości, rozeszły się jak ciepłe bułeczki ❤️

9 miesięcy temu

avatar

Michał

Wszystkie słodkości zniknęły ze stołu bardzo szybko ! Tort i inne ciasta również bardzo pyszne :)

10 miesięcy temu

R

Rafał

Nie ma lepszej firmy w województwie pomorskim jeśli chodzi o torty i słodkie stoły. Jakość, smak, wygląd są u nich priorytetem. Sam nie przepadam za tortami, ale ich tort zmienił moje podejście do tego wyrobu cukierniczego! Ich Słodki stół ma bogatą ofertę. Dodatkowo współpracują z wynajętymi florystyki od dekoracji sali, dzięki czemu cały słodki stół jak i tort idealnie pasuje się w całości. Polecam również na imprezy okolicznościowe inne niż wesela. Firma godna 5 i nawet więcej gwiazdek!

2 lata temu

avatar

Angelika P

Rewelacyjny kontakt! Niebo w ustach! Wszystko wykonane z nieziemską starannością <3 Joanna i Dawid - właściciele - widać, że każdy Słodki Stół wykonują indywidualnie pod "widzimisie" klienta. Moja babcia widząc ich stół, ze wzruszeniem mówiła, że "za jej czasów" też takie stoły robiono i cudownie, że to wraca. POLECAM Słodki Stół Mojej Mamy <3 <3 <3

5 lat temu

JU

Joanna U

To, co Państwo wykonali w ramach Słodkiego Stołu na naszym weselu, to było po prostu Mistrzostwo!! Nie było gościa na weselu, który by się nie zachwycił - nie tylko pod względem smakowym ale również wizualnym! Bardzo dziękujemy, bo nasze oczekiwania zostały spełnione w 100%:)!! Bardzo polecamy!

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

2012

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

rustykalny słodki stół, domowe ciasta, samorobne lemoniady, babatort (tort babeczkowy), chlebek weselny

Kontakt - Słodki Stół Mojej Mamy

Słodki Stół Mojej Mamy

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdańsk

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: