• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Detale na Bale
Detale na Bale Gdańsk
(1)
Zobacz profil
FloveR & deko
FloveR & deko Wejherowo
(6)
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
Zobacz profil
SPEŁNIENIE Pracownia artystyczno-dekoratorska
SPEŁNIENIE Pracownia artystyczno-dekoratorska Żary
(1)
Zobacz profil
MALAWI

Agnieszka Kierznikiewicz

MALAWI

(2)

Dla klientów, którzy cenią elegancję wyczarujemy bajkowy klimat z nutą skrywanej namiętności i pasji.Ślub, WESELE,Rocznica Ślubu albo może zaręczyny? – To ważne wydarzenia w naszym życiu. Jesteśmy po to aby pomoc Państwu te podniosłe i ważne chwile przeżyć w bajkowym nastroju. Z przyjemnością podejmiemy się przygotowania Sali na państwa uroczystość, kierując się gustem klientów, aby nadać magii państwa wybranej Sali.
Rodzinne wydarzenia jednoczą ludzi, a kwiatowe dekoracje idealnie pasują do tego typu okazji, stwarzając wyjątkowa atmosferę i podniosły nastrój. Dekoracje to ważny element takiego spotkania gdyż stanowią dla niego malownicze tło. Nasze dekoracje są radosne a jednocześnie stanowią kompozycyjna całość. Gra kolorami była naszym wyzwaniem od początku, kolor daje radość życia. Zobacz nasze realizację.

80 zł - 4800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja auta

80 zł - 450 zł

MalawiDecor studio oferuje Parom Młodym dekorację ślubną samochodu. Do dekoracji auta ślubnego wykorzystujemy sztuczne oraz świeże kwiaty. Parze Młodej zaproponujemy ciekawe ich wykorzystanie w różnego typu kompozycjach .W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego typu wstęgi, kokardy oraz wiele opcji ślubnej dekoracji kwiatowej.Tablice rejestracyjne do wyboru dla Par młodych.

Dekoracja kościoła

300 zł - 1500 zł

Dekorację kościoła oferujemy już od 300zł,ostateczna cena zależy od wybranej kompozycji oraz zakresu oferty.
» Dekoracja krzeseł i klęcznika,
» Dekoracja ławek w alei ślubnej (kokardy, zasłonięcie ławek tiulem poprzez wykonanie łuków, stroiki z żywych kwiatów, stroiki firmowe MalawiDecor)
» Podkreślając romantyczny charakter dekoracji proponujemy Państwu aleję świec wzdłuż ławek.
» Wykonujemy kompozycje kwiatowe – ołtarzowe
» Biały dywan do 20m

Wystrój sali

800 zł - 4800 zł

Dekoracja miejsca przyjęcia weselnego jest harmonijnym połączeniem tego, co w danym wnętrzu niezmienne, z indywidualnymi oczekiwaniami Pary Młodej. Najważniejszym miejscem uroczystości jest miejsce, które zajmuje Młoda Para. Dobrze zaprojektowana dekoracja właśnie w tym punkcie rozpoczyna cały proces tworzenia. Charakter takiej oprawy powinien być idealnym odzwierciedleniem stylu, w jakim chcemy utrzymać daną uroczystość. Taka decyzja wiąże się zazwyczaj z osobowością każdego człowieka, która wpływa jednocześnie na kształt całej oprawy ślubnej.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. :
Dekoracje stołu prezydialnego i miejsca za Młodą Parą
Dekoracje Kwiatowe
Pokrowce na krzesła z szarfami lub kokardami
Dekoracje tkaninowe
Oświetlenie
Bezprzewodowe oświetlenie LED
Dodatki ślubne: winietki, tablice z planem ustawienia stołów, menu, dekoracje serwetek, ozdobne kieliszki, podziękowania dla gości i rodziców oraz wiele innych.

Wiązanka ślubna + Butonierka

90 zł - 350 zł

Bukiet ślubny wykonamy dla Pani Młodej z ogromną przyjemnością. Indywidualny charakter bukietu uzyskujemy wprowadzając niepowtarzalne połączenia kolorystyczne, dodając ulubione kwiaty Panny Młodej, jak również proponując obowiązujące trendy florystyczne. Jako uzupełnienie bukietu ślubnego dla Panny Młodej proponujemy kwiatowy wianek, wykonany z żywych kwiatów, butonierkę dla Pana Młodego oraz bukiet dla świadkowej.
Ceny bukietów ślubnych zaczynają sie od 90 zł. Dokładna cena bukietu ślubnego uzależniona jest od wielkości wybranej kompozycji, modelu oraz kwiatów z jakich ma być wykonany.
- Małe bukiety ślubne: 90 - 170 zł
- Bukiety z wielu rodzajów kwiatów z dodatkami: 150 - 220 zł
- Bukiety Premium (storczyki, calla, wiele zdobień): 200- 350 zł

-Kwiaty w podziękowaniu dla rodziców 70 - 170zł
-Kosze z kwiatami dla rodziców: mały 80zł duży 180zł
-Butonierka dla Pana Młodego 10-20zł

Zlecenia specjalne

Zajmujemy się również konsultingiem ślubnym. Oferujemy kompleksową organizację ślubu. Dla Par, które podjęły się już organizacji oferujemy dopięcie poszczególnych elementów najważniejszego dnia. Ostatnia opcja to koordynacja dnia ślubu i wesela - wspólnie stworzymy scenariusz, a potem to my będziemy czuwać by wszystko było idealne.

Dekoracja pleneru do sesji

300 zł - 2500 zł

ZREALIZUJEMY TWÓJ POMYSŁ NA WYMARZONY ŚLUB PLENEROWY
Plener wyceniamy indywidualnie.
Posiadamy do wynajecia: namiot na ślub lub drewniany stelaż (altane).
Realizujemy również śluby w wybranych przez Państwa miejscu ( po wcześniejszej weryfikacji).

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

DO

Dominika O

Serdecznie polecam współpracę z firmą Malawi Decor. Miałam tę przyjemność w trakcie organizacji wesela - pełen profesjonalizm, zrozumienie wizji, dobre pomysły i idealna realizacja oraz umiejętność opanowania w kryzysowych sytuacjach :-)

1 rok temu

Źródło: Facebook

MM

Maja M

Pani Agnieszka była z nami od samego początku organizacji naszego ślubu ?? Pośredniczyła zarówno w kontakcie z właścicielami i menadżerem sali weselnej w której odbywała się uroczystość jak i z podwykonawcami takimi jak: DJ, fotograf, barmani czy cukiernia. Rewelacyjny kontakt, szybki oraz bardzo profesjonalny! Bardzo ciepła i przesympatyczna osoba! Organizacja tak stresującego wydarzenia jak slub, przy Pani Agnieszce jest czysta przyjemnością ???? Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Jest kopalnia wiedzy, pomysłów oraz inspiracji które każda para doceni w dniu ślubu! Jej pomoc oraz profesjonalizm jest nie do opisania oraz nie do zastąpienia! Dzięki niej nasz ślub odbył się na najwyższym poziomie! Polecam z całego serca ❤️ Jeszcze raz dziękujemy!!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubimy spełniać MARZENIA NASZYCH PAR i co tydzień cieszyć się ich szczęściem.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pracujemy w branży gastronomiczno - hotelarskiej od ponad 10lat; każda z Nas zajmowała się organizacją wesel w różnych miejscach m.in: w Hotelu Haffner w Sopocie; w Hotelu Skipper w Rewie, w Domu bankietowym Grinholc, w Winnicy Nawrot, Przystań Mechelinki itd.Pasja i doświadczenie popchneło nas do własnej firmy. Dziś "Organizujemy,doradzamy i wspólnie osiągamy zamierzony Cel."

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracuje z Parami młodymi od 14 lat łącząc pracę zawodową z firmą.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Możesz być pewny, że na Twoim ślubie będą tylko ŚWIEŻE KWIATY Tworząc dekoracje kwiatową, inspirujemy się Twoją historią miłości, Twoimi życzeniami i najnowszymi trendami w świecie florystyki ślubnej. Pracujemy głównie na własnym sprzęcie tj: wazony,świeczniki, materiały, choć przy dużych realizacjach współpracujemy z innymi firmami dekoratorskimi.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Magia PIEWSZEGO TAŃCA - tak! Jest on symbolem skonsumowania małżeństwa i podkreśla pierwsze wspólne zaangażowanie w jakąś sprawę, pierwszy wspólny wysiłek. Kiedy panna młoda przyjmuje od pana młodego zaproszenie do tańca przyjmuje również jego samego na resztę życia. Cudowna chwila i moja ulubiona;-)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Ogólna zasada jest taka, że całość przygotowań rozpoczyna się pięć dni wcześniej od zamówienia kwiatów. Sprowadzone (z kraju lub z zagranicy) kwiaty przychodzą dzień przed ślubem i wtedy ja już się nimi zajmuję. Bywa, że zastanawiam się, gdzie ten ogrom kwiatów przechować;-) Każdy pojedynczy kwiat trzeba obejrzeć i oczyścić, np. w przypadku róży zdjąć kolce. Dzień i noc przed ślubem to czas intensywnych przygotowań. Część pracy jednak dopiero można wykonać w sam dzień ślubu, nieraz już o 6 rano. Wszystko zależy od rozmachu dekoracji i czasu samego ślubu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferujemy oprawę dekoracyjną, florystyczną oraz świetlną ŚLUBÓW I WESEL. Każde wydarzenie potrafimy niebanalnie „ubrać” i sprawić, że na długo pozostanie w pamięci. Mamy wyobraźnię i nie boimy się z niej korzystać. Zaskoczymy każdego. Spójność, konsekwencja oraz harmonia to jest to do czego dążymy przy każdym powierzonym nam projekcie.

Jaki jest Twój styl?

Nasze dekoracje są radosne JAK RADOSNY JEST DZIEŃ ŚLUBU; radosne a jednocześnie stanowią kompozycyjna całość. Gra kolorami była naszym wyzwaniem od początku, KOLOR DAJE RADOSĆ ŻYCIA. Zobacz nasze realizację. Rodzinne wydarzenia jednoczą ludzi, a kwiatowe dekoracje idealnie pasują do tego typu okazji, stwarzając wyjątkowa atmosferę i podniosły nastrój. Dekoracje to ważny element takiego spotkania gdyż stanowią dla niego malownicze tło.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Moje Pary młode mają jedną wspólną cechę - SĄ ZAKOCHANE ;-)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzone wesele?;-) chciałabym zorganizować wesele na świeżym powietrzu między drzewami, bluszczem i polnymi ścieżkami...gdzie połączy się klimat eleganckich stołów z naturą!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda Para jest dla nas Ważna! do dziś z niektórymi Parami się przyjaźnimy ;-)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każdą Parą młodą potrafię współpracować ;-) ale najlepiej układ mi się z Parami, które mają wspólną pasję, które wiedzą w którą stronę chcą iść i są otwarte na nowinki; a ja im w tym wszystkim pomagam!

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Z uśmiechem wspominam Parę młodą, której podczas pierwszego tańca towarzyszył pupil.Piesek nie odstępował zakochanych,czym zdobył sympatię wszystkich i bawił się do białego rana z Gośćmi;-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary młode w dzisiejszych czasach interesują się nowinkami, inspirują naturą i otoczeniem do wyboru dekoracji, co nas bardzo cieszy. My najczęściej odpowiadmy na pytania co ze sobą łączyć, czym zaskoczyć Gosci weselnych, jak umiejętnie rozsadzic Gości przy stołach,no i jakie ilości napoi zabezpieczyć. Doradzamy na każdej płaszczyźnie FLORYSTYCZNEJ, GASTRONOMICZNEJ I NOCLEGOWEJ, gdyż dzięki naszym sugestiom,poleceniom wiele Par zaoszczędza czas i pieniądze.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

FLORYSTYKA - GASTRONOMIA - HOTELARSTWO - PODWYKONAWCY ATRAKCJI w każdej gałęzi lub wybranej jednej gałęzi przez Was mogę pomoc ;-)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wybierając wykonawcę ślubnego trzeba pamiętać o dobrej komunikacji . Ważne aby czuć, że jesteśmy w rękach profesjonalistów.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie / Komunikacja z Parą / Uśmiech ;-)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Profesjonalizm/ znajomość rynku gastronomiczno-noclegowego w Trójmieście / zmysł estetyczny / miłość do kwiatów / otwartość na ludzi i ich wizję ślubu

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

SPERSONALIZOWANA / TREND EKOLOGICZNY / CZAS DLA PARY MŁODEJ

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Paweł Domagała Weź nie pytaj

Kontakt

MALAWI

website

Gdynia

Polecani z kategorii dekoracja kościoła

Blossom. Flowers & decoration
Blossom. Flowers & decoration Kraków
(1)
Zobacz profil
One Day by Marta Nestorowicz
One Day by Marta Nestorowicz Opole
(15)
Zobacz profil
ZIELONY GAJ Kwiaciarnia Awangardowa
ZIELONY GAJ Kwiaciarnia Awangardowa Elbląg
(16)
Zobacz profil
Lemart Mariola Szymczak
Lemart Mariola Szymczak Wieruszów
Zobacz profil