POMALUCO

Justyna Łącz

POMALUCO

Rapackiego 45, Grudziądz

(1)

O nas

Nasz zespół zadba o to, abyście Wy i Wasi goście cieszyli się dniem ślubu i w pięknej aranżacji mogli świętować z najbliższymi. Wszystko, co musicie zrobić, to zostawić nam stres związany z dekoracją i pielęgnacją, tak ważnego dla Was dnia. Niezależnie od tego, czy chcecie mieć dekorację wykonaną na zamówienie, przyciągające wzrok kwiatowe kreacje, czy dekoracje tematyczne na swój ślub, dołożymy wszelkich starań, abyście zapamiętali je na zawsze.

Oferujemy usługi dekoracji, które odpowiadają Twoim potrzebom i preferencjom. Rozumiemy, że każde wydarzenie jest wyjątkowe, więc mamy różne pomysły, które pomogą Wam żonglować wyobraźnią, a my pomożemy wprowadzić je w życie. Dokładamy wszelkich starań, aby Wasza uroczytość była piękna, niezapomniana i wyróżniała się na tle innych tematem wymarzonych dekoracji ślubnych.

Jesteśmy dumni z naszej pracy, zapewniając Państwu nasze niezawodne i profesjonalne usługi w najwyższej jakości. Nasi klienci są dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie, na którym umówimy wszelkie szczegóły Waszej uroczystości. Spotkanie może się odbyć w formie online, dzięki czemu możemy dostosować praktycznie każdą porę dnia. Po rozmowie przygotowujemy spersonalizowaną ofertę, która jest niezobowiązująca. Jedyne co musicie poświęcić do momentu podjęcia decyzji o współpracy, to Wasz czas! Dla nas czasem nawet krótka rozmowa wystarczy, aby móc przygotować dla Was ofertę. Wspólnie dopasujemy Wasz budżet i stworzymy niezapomniane chwile.

PRZEDZIAŁ CENOWY

8000 zł - 30000 zł

Oferta - POMALUCO

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Dekorowanie kościoła

Opinie - POMALUCO

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

NF

Nikola F

Justyna i Karolina stanęły na wysokości zadania!🔝🔝🔝 Dekoracje były piękne, a co najważniejsze odzwierciedlały naszą (na początku nie do końca sprecyzowaną) wizję. Dziewczyny dokładnie wysłuchały naszych oczekiwań i wprowadziły wszystko w życie. Bardzo doceniamy, że Justyna i Karolina pilnowały kosztorysu i nie zrujnowały naszego budżetu. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a kontakt był bardzo sprawny. Na wszelkie pytania dostawaliśmy niemal natychmiastową odpowiedź. W dniu ślubu byliśmy pewni, że wszystko będzie wyglądać pięknie i nie musieliśmy się niczym martwić. Justyna i Karolina wykazały się ogromną elastycznością i bez problemu dokonywały zmian w projekcie realizacji. Zarówno miejsce ślubu, jak i sala weselna wyglądały przepięknie w rzeczywistości i na zdjęciach. Z czystym sumieniem i z ręką na sercu polecamy Pomaluco! Nikola & Patryk ❤️

5 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Nasza firma działa od 2022 roku, także jesteśmy świeżą firmą w branży ślubnej. Dzięki temu, wprowadzamy nowe rozwiązania i pomysły, których jeszcze nie było.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferujemy usługi dekoracji, które odpowiadają Twoim potrzebom i preferencjom. Rozumiemy, że każde wydarzenie jest wyjątkowe, więc mamy różne pomysły, które pomogą Wam żonglować wyobraźnią, a my pomożemy wprowadzić je w życie. Dokładamy wszelkich starań, aby Wasza uroczytość była piękna, niezapomniana i wyróżniała się na tle innych tematem wymarzonych dekoracji ślubnych.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każda realizacja jest wyjątkowa i stawia nam wyzwania. Natomiast, zawsze wykonujemy swoją pracę na 101%, gdyż zadowolenie Państwa Młodych jest dla nas najważniejsze.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytania są w sprawie otrzymania oferty. Jak to wygląda u nas? Każda realizacja jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego aby przygotować ofertę potrzebujemy umówić się z Wami na krótkie spotkanie telefoniczne, online bądź na miejscu w celu omówienia wszelkich szczegółów. Dzięki, temu oferta jest spersonalizowana pod potrzeby Państwa Młodych, a my możemy lepiej spełnić Wasze wizje.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferujemy kompleksowe usługi dekoracji miejsca zaślubin, kościoła, miejsc plenerowych oraz miejsca uroczystości. Wszystko w zależności od Waszych potrzeb. Każda realizacja jest dla nas indywidualnym projektem, szytym na miarę Waszych potrzeb.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Jeśli uroczystość odbywa się w szczycie sezonu to im prędzej padnie zapytanie o dostępność terminu, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie on zarezerwowany właśnie dla Was!

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Data oraz miejsce uroczystości. Ilość gości oraz informacje kontaktowe w celu umówienia się na krótką rozmowę.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Kontaktujecie się z nami w celu sprawdzenia, czy termin Waszego ślubu jest dostępny. Następnie umawiamy się na krótkie spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów. Spersonalizowana oferta wraz z wyceną przesyłana jest drogą mailową. Następnie zmieniamy, bądź akceptujemy ofertę. Przy podpisaniu umowy, wpłacamy zadatek. Umawiamy się na wizję lokalną, w której przyjeżdżamy i ustalamy już na miejscu wszelkie szczegóły. Możliwość wniesienia poprawek do umowy. Całość kwoty płacona jest na miesiąc przed uroczystością. My zajmujemy się montażem oraz demontażem. Kontakt z nami jest od momentu tworzenia oferty, aż po usługi posprzedażowe. Dbamy o to, aby Pary Młode czuły się zaopiekowane w tak ważnym dla nich dniu.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Jesteśmy również Certyfikowaną Agencją Ślubną, także świadczymy usługi Konsultanta Ślubnego. Organizujmy śluby od podszewki, jak również wspomagamy Pary Młode konsultacjami czy koordynacją Dnia Ślubu, która jest wisienką na torcie każdego wesela.

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Najczęściej odzywają się do nas Pary Młode, które cenią sobie jakość wykonanych usług oraz zrozumienie. Zawsze słuchamy Waszych potrzeb, a jeśli nie macie swojej wizji, my służymy pomocą i niczym „przyjaciółki od wesela” wspieramy i przeprowadzamy Was przez ten etap, tak aby był on pięknym momentem na całe życie w akompaniamencie pięknych dekoracji. Z miłości do piękna razem stworzymy niezapomniane chwile.

Kontakt - POMALUCO

POMALUCO

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Rapackiego 45 86-300 Grudziądz