Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne

Renata Moszczyńska

Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne

(27)

O nas

Jestem producentem zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych. Stawiam na najwyższą jakość produktów i oryginalne rozwiązania, gwarantujące zadowolenie klienta. Jeżeli szukasz wyjątkowych zaproszeń na ślub i dodatków weselnych, ręcznie wykonanych z najwyższą starannością i ciekawym wzornictwem to jest to oferta dla Ciebie. Wykonuję zaproszenia ślubne, zawiadomienia ślubne, prośby o błogosławieństwo, prośby o świadkowanie, podziękowania dla Gości, podziękowania dla Rodziców, podziękowania dla Świadków, księgi gości weselnych, menu weselne na stoły, karty drinków, winietki na stół, zawieszki na alkohol weselny, plany stołów wraz z numerkami, pudełka na koperty, pudełka na obrączki, kieliszki dla Pary Młodej na alkohol weselny, imiona bądź inicjały na ściankę Państwa Młodych. Wszystkie dodatki weselne dopasowane są stylistycznie i kolorystycznie do wybranych zaproszeń, tworząc wspaniałą kompozycję "smaku" i elegancji.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1 zł - 3000 zł

Oferta - Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne

Wystrój sali

Napisy na stół

3 zł - 100 zł

Numery na stoły

5 zł - 13 zł

Dzięki nim goście od razu skierują się do właściwego stołu, przy którym mają przygotowane miejsce. Możliwość doboru wzoru, koloru papieru, ozdób, np. tasiemek, oraz grafiki, pozwala dopasować numerek do dekoracji sali weselnej. Stanowią duże ułatwienie dla gości weselnych, a także dla obsługi wesela oraz orkiestry.

Zlecenia specjalne

Jestem otwarta na propozycje klienta w tworzeniu nowych wzorów.

Zaproszenia ślubne

2 zł - 20 zł

Trudno wyobrazić sobie udaną uroczystość zaślubin bez wspaniałych gości, z którymi można dzielić radość tych niepowtarzalnych chwil, zaproś lub zawiadom ich w sposób godny i wyjątkowy, aby biorąc zaproszenia ślubne do ręki poczuli, jak ważnymi dla Ciebie są osobami, jak bardzo zależy Ci na ich przybyciu i uświetnieniu Twojego ślubu.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu, który zapada w pamięci na zawsze. Warto zadbać o jego właściwą oprawę. Odpowiednio zaprojektowane i dobrane zaproszenia na ślub są nie tylko wizytówką Pary Młodej, ale także zapowiedzią klimatu uroczystości weselnej, który na zawsze pozostanie sentymentalnym wspomnieniem.
Wybór zaproszeń ślubnych powinien być uzależniony od stylu, kolorystyki i głównego motywu, który będzie myślą przewodnią wesela. Realizowane przeze mnie projekty powstają z pasji, satysfakcji i miłości tworzenia, dzięki czemu owocem mojej pracy jest zawsze unikatowa, ręcznie wykonana papeteria ślubna.
Do wszystkich modeli zaproszeń wykonuję dopasowane stylistycznie artykuły weselne takie jak: winietki na stół, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla świadków, menu weselne, karty drinków, księgi gości, plany stołów wraz z numerkami, pudełka na koperty.

Zawiadomienia ślubne

2 zł - 20 zł

Winietki

1 zł - 3 zł

To wizytówki z imionami i nazwiskami gości uczestniczącymi w przyjęciu weselnym lub bankiecie, pozwalają dobrze zaplanować rozmieszczenie osób, proponując im wskazane przez winietkę miejsce przy stole. Winietki prezentują się doskonale, podnoszą rangę przyjęcia i wprowadzają organizacyjny porządek.
Wskazywanie gościom miejsc przy stołach weselnych z roku na rok zakorzenia się coraz mocniej w naszych zwyczajach weselnych. Artystyczna Pracownia Papieru oferuje Państwu najpiękniejsze i najbardziej oryginalne winietki ślubne. Wachlarz dostępnych wzorów oraz palet kolorystycznych jest bardzo szeroki, w zależności od głównego motywu weselnego, proponuję zarówno tradycyjne, jak i bogato zdobione winietki, a także nowoczesne, rustykalne, boho, glamour, czy tematyczne. Możliwości jest naprawdę wiele, szeroki wybór umożliwi dopasowanie ich do stylu i formy zaproszeń, dzięki czemu osiągną Państwo spójną, piękną kompozycję.

Etykiety i naklejki na alkohol

1 zł - 3 zł

Uświetnią każde przyjęcie weselne, zachęcając jednocześnie do częstego wznoszenia toastów oraz aktywnego uczestnictwa w dobrej zabawie. Wzbudzają zainteresowanie gości, a żartobliwa treść staje się często tematem pierwszych rozmów przy stole, wprowadzając wszystkich w dobry nastrój.
Aby jeszcze bardziej wzbogacić weselny wystrój i zarazem wzbudzić wśród Gości dodatkowe zainteresowanie, warto pomyśleć o ciekawych zawieszkach na butelki z alkoholem, które ostatnimi czasy szturmem podbijają weselne sale. Ich zabawna i intrygująca treść to doskonały sposób do nawiązania pierwszych rozmów przy stole i wstęp do dobrej zabawy przez całą noc. W końcu to wesele, a więc nie może się obyć bez wesołej i szampańskiej zabawy do białego rana!
Oferuję przepiękne zawieszki na alkohol weselny, których wzornictwo, kolorystyka oraz wykonanie rzucą Gości na kolana. Atrakcyjny wygląd i wzornictwo, wpisujące się w wystrój stołu weselnego i dekoracji sali pozytywnie wpływają na odbiór uroczystości przez biesiadników. Oferowane przeze mnie eleganckie zawieszki na wódkę weselną, wyróżnia doskonała jakość wzornictwa, materiałów oraz wykonania. Zawieszone na butelkach sprawiają, że stoły weselne wygląda elegancko i stylowo.

Podziękowania dla gości

2 zł - 6 zł

Subtelne, gustowne pudełeczka na słodycze lub migdały, słoiczki z miodkiem lub migdałami, pierniczki różnej wielkości pokryte masą cukrową, którymi możesz obdarować wszystkich uczestników przyjęcia weselnego i skierować do nich słowa podziękowania za przybycie, za prezenty - na bileciku, który jest dodatkową opcją do pudełeczka/słoiczka/pierniczka.
Na przyjęciu weselnym bardzo miłym gestem jest obdarowanie swoich gości drobnym upominkiem. Podziękowania ślubne dla gości mogą przybrać różną formę: gustownych pudełeczek lub woreczków z organzy ze słodyczami, słoiczków z miodkiem lub migdałami, pierniczków pokrytych masą cukrową. Każde z podziękowań może być wzbogacone o stylowy bilecik, z wiadomością stanowiącą wyrazy wdzięczności za przybycie i wręczone prezenty.
Niektóre rodzaje podziękowań dla gości mogą stanowić część całego zestawu, na który składają się również, np. winietki na stół, zaproszenia, zawieszki na alkohol, a nawet podziękowania dla rodziców.

Podziękowania dla rodziców

40 zł - 100 zł

Ślub z ukochaną osobą jest początkiem nowego etapu życia i doskonałą okazją, aby podziękować rodzicom za miłość, dotychczasową opiekę i pomoc. Kilka ciepłych zdań od ukochanych dzieci, w formie pamiątki o miłej dla oka oprawie, każdemu rodzicowi sprawi ogromną radość i pozwoli wielokrotnie wracać we wspomnieniach do tego szczęśliwego dnia.
Wybrany tekst drukowany jest na blankiecie, a ten umieszczony zostanie w ramce. Podziękowania weselne dla rodziców w tej formie nie tylko znakomicie się prezentują, ale również stanowią doskonałe uzupełnienie bukietu kwiatów lub innego, płynącego prosto z serca prezentu.

Karty menu

8 zł - 15 zł

Bardzo istotnym elementem każdego przyjęcia weselnego jest właściwie ułożone menu weselne. By dopracowany jadłospis robił bardzo dobre wrażenie warto przedstawić go w formie ekskluzywnego menu. Karta dań weselnych ustawiona na stole może mieć zwięzłą formę informacyjną o propozycjach kulinarnych przygotowanych przez szefa kuchni, odpowiednio pogrupowanych potraw lub formę harmonogramu serwowania określonych dań w wybranych przedziałach czasowych.
Oprócz tego, lista dań jest doskonałą formą dekoracji, dlatego warto zadbać o to, by stanowiła wspólną część z winietkami lub dekoracjami, które pojawią się na stole. Menu weselne na stół zapewnia gościom poczucie komfortu i wyjątkowej obsługi.

Plan stołów

80 zł - 250 zł

Doskonale sprawdzi się na przyjęciach weselnych pomagając w odnalezieniu swojego miejsca na sali. Podstawowym elementem planu stołów jest tablica, na której umieszczone są ponumerowane blankiety z listami gości, numer blankietu odpowiada numerowi stołu. Drugim elementem planu są winiety z numerami stołów, dzięki nim, goście od razu skierują się do właściwego stołu.

Plany stołów są istotne w szczególności podczas dużych wesel. Wprowadzają harmonię i porządek w czasie zajmowania miejsc przez gości. Proponowane przeze mnie plany stołów wykonane są starannie i z najwyższej jakości materiałów.
Możliwość doboru wzoru, koloru papieru, ozdób, np. tasiemek, oraz grafiki, pozwala dopasować wybrany plan do dekoracji sali weselnej. Są one czytelne i przejrzyste, a jednocześnie eleganckie i stylowe. Stanowią duże ułatwienie dla gości weselnych, a także dla obsługi wesela oraz orkiestry.

Dekoracja kościoła

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Księga gości

65 zł - 100 zł

Opinie - Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne

4.84

27 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JN

Jolanta N

Wspaniała współpraca, szybka realizacja. Wszystko wykonane zgodnie z moją prośbą. Jestem ogromne wdzięczna za zaproszenia i upominki dla gości na Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego mojej córki. Polecam ze 100% odpowiedzialnością. Jolanta Nawrocka

2 lata temu

LN

Luko N

Bardzo słabo

3 lata temu

NM

Natalia M

Profesjonalizm, perfekcjonizm, najwyższa jakość oraz zawsze uśmiechnięta, pełna energii kobieta... To tylko kilka słów, które wyciągnęłam z worka przepełnionego zachwytem i zadowoleniem, jaki towarzyszy mi po skorzystaniu z usług Pani Renaty. Chcieliśmy TYLKO zaproszenia na ślub... Otrzymaliśmy coś więcej - PRAWDZIWE DZIEŁO, przybrane w miłość i zaangażowanie, które towarzyszyły na każdym etapie realizacji. Oczywiście na samych zaproszeniach się nie skończyło - to co wyczarowała Pani Renata... Jest nie do opisania! To trzeba zobaczyć, dotknąć... Trzeba dostrzec ten uśmiech, który wita już od wejścia... Polecam z całego serca Artystyczną Pracownię Papieru! Tylko uprzedzam, że z usługami Pani Renatki jest tak, jak z czekoladkami - na jednej się nie kończy!!

3 lata temu

MN

Monika N

Cudowna współpraca,jestem zachwycona z jakości wykonania !sam kontakt z Panią bez problemu, mimo że rozmawiałam później pojedyncze sztuki zaproszeń no i samo wesele też się orzesoealo w czasie i winietki też musiałam robić po czasie.Konkretnie szybko i pięknie. Polecam

3 lata temu

ES

Elwira S

Dekoracja spod skrzydeł P. Renaty była spełnieniem moich marzeń. To było coś niesamowitego, kazdy szczegół był zrobiony z dokładna starannością. W kazdym detalu widzialam ile serca i pracy włożyła P. Renata. Ten dzień dzieki niej był spełnieniem moich snów! Dziękuję ?

4 lata temu

avatar

Marta T

Super projekt i wykonanie zawieszek, winietek i zawiadomień. Przemiła obsługa i szybka realizacja zamówienia :) Polecam!

4 lata temu

avatar

Marta

Cudowny projekt winietek i zawieszek, idealnie dopasowany do zaproszeń. Świetny kontakt i obsługa. Profesjonalne wykonanie i materiały. Serdecznie polecam!!! ?

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi nieoficjalnie pracuje od dawna, oficjalnie od niedawna. Od 6 lat prowadziłam współpracę z firmami dekoratorskimi, aż w końcu zdecydowałam się otworzyć własną firmę, aby połączyć przyjemność z pożytecznością. Teraz mogę pomagać spełniać marzenia zdecydowanie większej ilości Par Młodych.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawową ofertą mojej firmy są Zaproszenia ślubne oraz dodatki weselne (podziękowania dla gości, rodziców i świadków, księgi gości weselnych, menu weselne na stoły, karty drinków, winietki na stół, zawieszki na alkohol, plany stołów wraz z numerkami, pudełka na koperty, girlandy z napisem, kieliszki dla Młodej Pary, etykiety na słodki stół, świece i inne art. dekoracyjne). Niepisanymi usługami jest pyszna kawa, profesjonalna obsługa i czas, który na każdą Parę Młodą rezerwuje z zapasem. Wybór odpowiednich przedmiotów wymaga bowiem czasu a w każdym wypadku jest on inny...

Kontakt - Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne

Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Mława

Zobacz innych usługodawców w mieście Mława: