Dj na wesele Mława

Liczba ofert: 5

Liczba ofert: 5

Wyczyść
DJ PAWROY  Duet - obsługa imprez okolicznościowych

DJ PAWROY Duet - obsługa imprez okolicznościowych Wybór Par Młodych

Płońsk Dj na wesele Zespoły weselne

Dojeżdzam do Mławy

(7)
Edyta W - Miałam okazję być na weselu, na którym oprawą muzyczną zajęli się właśnie Dj PAWROY Duet . Jestem pod ogromnym wrażeniem - super zabawa a kolejnego dnia poprawiny - też było świetnie. Dwa dni zabawy z tym Duetem - naprawdę było warto . Polecam !!
  • Biesiada
  • Własne oświetlenie
1700 zł Ceny od
14 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
DJ J&m Mława

DJ J&m Mława

Mława Dj na wesele

W okolicy Mławy

DJ Wodzirej Animator!!!

DJ Wodzirej Animator!!!

Działdowo Dj na wesele

Dojeżdzam do Mławy

(3)
Anna O - Pełen profesjonalizm! Masa pozytywnej energii i głowa pełna pomysłów- tak mogę opisać tą wspaniałą ekipę! dzisiaki zachwycone-a to najlepszy dowód na to, że dzięki Wam impreza była wspaniała! dziękujemy!!!!
  • Biesiada
  • Wesele dwujęzyczne
1800 zł Ceny od
12 zdjęć Ilość zdjęć
Djcesar i Wodzirej

Djcesar i Wodzirej

Ciechanów Dj na wesele

Dojeżdzam do Mławy

Czym różni się DJ na wesele od zespołu ??? Gram wyłącznie oryginalne przeboje co gwarantuje, że utwory brzmią bez zarzutu i bez obaw, że mogą nie spełniać oczekiwań Klienta. Zespół ma ograniczony repertuar i często utwór jest daleki od oryginału. Ze mną jest możliwość koncertu życzeń , każdy znajdzie coś co najbardziej lubi i chce usłyszeć w tym wyjątkowym dniu. Zapytacie dlaczego Dj? Jest szereg powodów. Po pierwsze: będziecie się bawili przy oryginalnej muzyce, bez obaw, że nie spodoba się Wam wykonanie danej piosenki przez zespół. Po drugie: usługa Dj’a jest bardziej przystępna cenowo i uniwersalna. I wreszcie po trzecie: Dj Caesar to gwarancja dobrej i udanej zabawy. Muzykę i scenariusz imprezy zawsze ustalam z Klientami. Każdy z Klientów przesyła mi playlistę swoich ulubionych utworów, które chciałby usłyszeć podczas swojej imprezy. Na weselu, podczas pierwszego tańca może być zagrane wszystko, nawet mix. Poprowadzę muzycznie: wesela poprawiny imprezy firmowe studniówki bale sylwestrowe bankiety urodziny plenery Repertuar oraz styl prowadzenia, dopasowywany jest według życzeń do każdej okoliczności. Największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej… hity lat 60, 70, 80… muzyka taneczna XX i XXI wieku… rock&roll, twist… muzyka latynoamerykańska… muzyka włoska… i wiele innych… https://www.weselezklasa.pl/dj-caesar/

  • Oprawa muzyczna wesela
  • Poprawiny
7 zdjęć Ilość zdjęć
DJ W MUSZCE

DJ W MUSZCE

Ciechanów Dj na wesele Zespoły weselne

Dojeżdzam do Mławy

Dj na Wesele lub Poprawiny - Elegancko, Kulturalnie, Naprzeciw Oczekiwaniom. Na Weselach od prawie 10 lat. Specjalizacja - połączenie tadycyjnego polskiego wesela z aktualnymi trendami przyjęć, przy zachowaniu odpowiedniego smaku. Własne zaplecze sprzętowe dla 1-1000 gości, własna audioteka dla gości w wieku 1-100 lat. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie ;).

  • Oprawa muzyczna wesela
  • Poprawiny
15 zdjęć Ilość zdjęć
5 / 5 z 3 opinii

Sprawdź inne oferty: