Wodzireje.pl

Szymon Puławski

Wodzireje.pl

(21)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Olsztyńska Grupa Wodzirejów. Prowadzimy wesela od 2003 roku. Oferujemy profesjonalnych Wodzirejów, Djów, nagłośnienie, oświetlenie. Cechuje nas takt i kultura oraz pomysłowość i dynamika prowadzenia. Dodatkowo Fotobudka, dekoracja światłrm, ciężki dym.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5000 zł

Oferta - Wodzireje.pl

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 5000 zł

Cena zależna od wielu czynników, nie wahaj się zapytać o ofertę dla Ciebie!

Poprawiny

1000 zł - 2000 zł

Opinie - Wodzireje.pl

4.99

21 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość muzyki

ML

Magdalena L

Trochę czasu minęło od naszego wesela, ale nie zapomniałam. Chcielibyśmy serdecznie podziękować duetowi Szymon i Tomek którzy byli z nami w tym szczególnym dniu. Praca i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Goście zachwyceni jak i zaskoczeni programem który był przygotowany dla nas. Z całego serducha ❤️❤️ polecamy wszystkim Wodzireje.pl. Jeżeli macie jakieś wątpliwości polecam spotkać się osobiście i porozmawiać z Szymonem, a gwarantuje że zdecydujecie się właśnie na nich!!! Program weselny przygotowany tak żeby nikt się nie nudził, zachęca wszystkich gości do zabawy 🥰🥰 Życzymy Wam żeby Wasz terminarz weselny był zawsze zapełniony na maxa. Pozdrawiamy Magdalena i Łukasz

2 miesiące temu

DD

Daniela D

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Super poprowadzone wesele, goście również chwalili muzykę i prowadzenie. Bardzo fajne zabawy integracyjne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

7 miesięcy temu

KI

Katarzyna I

Szymon był wodzirejem na naszym weselu 18 czerwca 2022. Wesele na 100 osób, przy czym goście o różnych gustach muzycznych i w różnym wieku. Utrudnieniem do zachęcenia ludzi do zabawy na parkiecie mogła być pogoda, która trafiła nam się piękna. Na szczęście Szymon ma metody na zachęcenie weselników do aktywnej zabawy :) Razem z mężem spędziliśmy prawie cały wieczór / noc na parkiecie i cały czas z nami bawili się goście. DJem na imprezie był Tomek, który dobrze odczytywał nastroje gości i dobierał muzykę. Dla nas to był piękny czas i świetna zabawa, a po weselu dostaliśmy bardzo dużo pozytywnych komentarzy odnośnie do wodzireja i DJa od naszych gości. Szymona i Tomka możemy polecić z całego serca!

1 rok temu

KK

Kasia K

Braliśmy ślub w październiku i pomimo dosyć ponurej aury Szymon i Tomek rozruszali wszystkich gości tak, że parkiet był przez cały czas pełen. Dużo osób bawiło się na naszym weselu po raz pierwszy z wodzirejem i byli po prostu zachwyceni, podobnie zresztą jak ja i mój mąż. Zabawy były prowadzone umiejętnie i z klasą, nikt, nawet osoby, które przyszły same, nie poczuł się pominięty. Zaangażowani byli wszyscy goście. Muzyka nie grała za głośno tak, że przy stolikach można było swobodnie porozmawiać nawet przy trwających tańcach ale też nie za cicho i można było się super bawić. Szymon świetnie wyczuwał nastroje gości. Wszystko bardzo bardzo profesjonalnie, więc polecamy z czystym sumieniem. Wszyscy goście do dnia dzisiejszego z zachwytem wspominają to wesele,jako jedno z najlepszych, na jakim byli :D Podobnie jak my,człowiek chciałby przeżyć to jeszcze raz i tak świetnie się bawić :D Pozdrawiamy! Kasia i Arek

1 rok temu

PS

Patrycja S

Jestem przeszczęśliwa i zachwycona poziomem zabawy, którą poprowadził Szymon na naszej uroczystości weselnej! Goście praktycznie ciągle na parkiecie do samego końca, nietuzinkowe i kulturalne żarciki wodzireja, świetna atmosfera pełna elegancji i duuuużego luzu, słuchanie i spełnienie naszych drobnych oczekiwań. Ogólnie polecam zdać się zupełnie na doświadczenie Szymona, taka decyzja to był strzał w dziesiątkę. Chcielibyśmy przeżyć tę imprezę jeszcze raz. Dzięki chłopaki, to było mistrzostwo świata! 🤩🔥❤️

2 lata temu

PS

Paulina S

Jeśli ktoś szuka ekipy, która rozrusza towarzystwo - to niech od razu dzwoni do Szymona! Impreza z chłopakami to petarda! Nasze małe wesele przypadło w trudnym czasie (pandemia i te sprawy), a mimo to udało nam się cudownie bawić do rana. Szymon ma super podejście do ludzi - śmiejemy się, że chyba kamień namówiłby na tańce. :P Jeśli zaś macie jakieś swoje własne wizje wesela to nie bójcie się pytać, nawet o drobiazgi. A na weselu zgadzajcie się nawet na propozycje niespodzianki - nie zawiedziecie się! Polecamy Wodzirejów z całego serduszka! :)

3 lata temu

MK

Marta K

Nasze wesele było najlepsze na jakimkolwiek byłam, głównie dzięki wodzirejom! ❤️ jeśli wodzireje cokolwiek proponują zgadzajcie się na to! Mieliśmy wątpliwości co do poloneza, a wszyscy goście byli zachwyceni! Polecam z całego serca! ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Aktywnie prowadzimy wesela od 2003 roku, wtedy też powstała strona Wodzireje.pl

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wysoka jakość usługi. Doświadczenie o klasyczna elegancja wodzirejów oraz otwartość na spełnianie oczekiwań Pary Młodej to gwarancja udanego wesela.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Imprezy na wielu salach i potrzeba ich nagłośnienia, zwłaszcza imprezy na kilku piętrach.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy można zaproponować swoją muzykę i zabawy. Odpowiadamy: Przed każdym weselem przeprowadzamy wywiad z Nowożeńcami, mogą wtedy podać swoje ulubione utwory. Chętnie poznamy Państwa wizję zabaw, zastrzegamy sobie jednak prawo do nieprzeprowadzania zabaw, których "nie czujemy" lub nie pasują do naszej wizji. Staramy się zachęcić do korzystania z naszego doświadczenia i renomy powstałej dzięki prowadzeniu wesel w określony sposób.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Usługę wodzireja, dja, nagłośnienie i oświetlenie. Dodatkowo posiadamy fotobudkę, możemy wykonać dekorację ścian światłem.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Zwykle zajęte terminy mamy przynajmniej na rok w przód, szansa na wolny termin zwłaszcza latem jest dużo większa przy rezerwacji terminu z dwuletnim wyprzedzeniem.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, zwykle Państwo Młodzi dostarczają do 30 swoich piosenek, dedykacji, które staramy się zaprezentować.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Potrzebujemy kilku metrów kwadratowych powierzchni z gniazdkiem elektrycznym w niedalekiej odległości.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak! Zabawy i inne formy integracji to nasza domena! Wszystkie zabawy są kulturalne i ciekawe oraz skierowane do wszystkich uczestników wesela.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Umowa jest do godziny 4.00. Istnieje możliwość przedłużenia za dopłatą.

Wolne terminy

Kontakt - Wodzireje.pl

Wodzireje.pl

website facebook youtube instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7422011254

10-699 Olsztyn

135 km od Gdańska

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz Dj-ów w pobliżu: