Wodzireje.pl

Szymon Puławski

Wodzireje.pl

(17)
Pokaż telefon

Olsztyńska Grupa Wodzirejów. Prowadzimy wesela od 2003 roku. Oferujemy profesjonalnych Wodzirejów, Djów, nagłośnienie, oświetlenie. Cechuje nas takt i kultura oraz pomysłowość i dynamika prowadzenia. Dodatkowo Fotobudka, dekoracja światłrm, ciężki dym.

3000 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 5000 zł

Cena zależna od wielu czynników, nie wahaj się zapytać o ofertę dla Ciebie!

Poprawiny

1000 zł - 2000 zł

Opinie

5

17 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość muzyki

PS

Patrycja S

Jestem przeszczęśliwa i zachwycona poziomem zabawy, którą poprowadził Szymon na naszej uroczystości weselnej! Goście praktycznie ciągle na parkiecie do samego końca, nietuzinkowe i kulturalne żarciki wodzireja, świetna atmosfera pełna elegancji i duuuużego luzu, słuchanie i spełnienie naszych drobnych oczekiwań. Ogólnie polecam zdać się zupełnie na doświadczenie Szymona, taka decyzja to był strzał w dziesiątkę. Chcielibyśmy przeżyć tę imprezę jeszcze raz. Dzięki chłopaki, to było mistrzostwo świata! 🤩🔥❤️

2 miesiące temu

PS

Paulina S

Jeśli ktoś szuka ekipy, która rozrusza towarzystwo - to niech od razu dzwoni do Szymona! Impreza z chłopakami to petarda! Nasze małe wesele przypadło w trudnym czasie (pandemia i te sprawy), a mimo to udało nam się cudownie bawić do rana. Szymon ma super podejście do ludzi - śmiejemy się, że chyba kamień namówiłby na tańce. :P Jeśli zaś macie jakieś swoje własne wizje wesela to nie bójcie się pytać, nawet o drobiazgi. A na weselu zgadzajcie się nawet na propozycje niespodzianki - nie zawiedziecie się! Polecamy Wodzirejów z całego serduszka! :)

1 rok temu

MK

Marta K

Nasze wesele było najlepsze na jakimkolwiek byłam, głównie dzięki wodzirejom! ❤️ jeśli wodzireje cokolwiek proponują zgadzajcie się na to! Mieliśmy wątpliwości co do poloneza, a wszyscy goście byli zachwyceni! Polecam z całego serca! ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

AR

Adrian R

najlepsi pod słońcem, rozbujali wesele aż do końca polecam ❤

2 lata temu

Źródło: Facebook

MH

Magdalena H

Polecamy w 100%!!! Najlepsi wodzireje jakich poznaliśmy. Bez problemu udało im sie wyciągnąć na parkiet i do zabawy wszystkich gości. W każdą zabawę wkładali mnóstwo energii i uśmiechu, a istotne rzeczy konsultowali z nami na bieżąco. Nic dodać nic ująć, pełen profesjonalizm! ? Dziękujemy za cudowną zabawę do rana!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Artur P

Dziękujemy Wam bardzo! Dla nas była to niezapomniana noc! :) Dostarczyliście wszystkim gościom mega wrażeń, tańców bez końca i bólu stóp :D. Szymon potrafił wyciągnąć na parkiet nawet najbardziej opornych gości a przy tym nie był nachalny. Wszyscy nasi weselnicy pozytywnie wspominali prowadzenie przez Was tej imprezy i gier! Dziękujemy raz jeszcze! Pozdrawiamy i polecamy Wodzireje.pl!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MC

Martyna C

Spuchnięte, obolałe stopy, bóle mięśni (o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia) - to oznaka tego jak dobrze bawiliśmy się na własnym weselu ? Nie schodziliśmy z parkietu, aby nie stracić ani chwili tej świetnej zabawy. Widzireje.pl zadbali o integrację naszych gości i wsłuchiwali się we wszystkie nasze prośby. Energicznie, z klasą i bardzo kreatywnie. Świetne zabawy, dobra muzyka, super kontakt - to wszystko pozwoliło na stworzenie niezapomnianego klimatu imprezy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tę noc i serdecznie Was pozdrawiamy :) Do białego rana tylko z Wami!! Gorąco polecamy! Martyna i Damian

2 lata temu

Źródło: Facebook

HT

Hubert T

Razem z Żoną zdecydowanie polecamy! Współpraca z Wodzireje.pl to od początku czysta przyjemność, a prowadzone przez nich nasze wesele było wręcz idealne! Niesamowita atmosfera oraz wspaniałe, wciągające zabawy wspominane są przez naszych gości do dzisiaj. Pełen profesjonalizm:) Dziękujemy!!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

DP

Darek P

Współpraca z chłopakami to zawsze kawał fajnej, sympatycznej i profesjonalnej pracy! Chłopaki ogarniają temat! ;-)

2 lata temu

Źródło: Facebook

BW

Basia W

Polecam z całego serca. Nasze wesele było mieszane angielsko polskie - poradzili sobie w 100%! Zabawa była aż do białego rana.

2 lata temu

Źródło: Facebook

EV

Edyta V

Dziękujemy za wspaniale poprowadzone wesele ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

EB

Emilia B

Jesteśmy zachwyceni - wszystko tak jak powinno być :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Mar M

Profesjonalizm i kultura osobista to jedne z wielu zalet tego duetu. Z całego serca polecam.

2 lata temu

Źródło: Facebook

PD

Paweł D

Prowadzenie imprezy na wysokim,profesjonalnym poziomie. Panowie bardzo angażują się w swoją pracę czego efektem był zawsze pełny parkiet i uśmiechnięci goście.

2 lata temu

Źródło: Facebook

JL

Joanna L

Serdecznie polecam firmę wodzireje.pl, nie tylko zajeli się oprawą muzyczną wesela, ale i ślubu ! Genialny Pan Radosław pomógł nam z logistyką całego ślubu i wesela doradzał, podpowiadał i prowadził fantastycznie całe te zamieszanie ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŁL

Łukasz L

Już 2 razy bawiłem się na weselu prowadzonym przez Wodzireje.pl w tym raz było to moje własne wesele. Wszyscy goście zachwyceni, wybawieni, muzyka zgodna z naszymi gustami, polecam wszystkim ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Aleksandra S

Polecam w 100% i z całą odpowiedzialnością! Klasa i profesjonalizm a zarazem świetna zabawa. Odpowiednie osoby na odpowiednich miejscach :) Dziękujemy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubimy ludzi. Lubimy patrzeć jak się bawią i bawić się razem

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W 1999 roku Szymon Puławski, założycie Grupy pojechał na swoje pierwsze Warsztaty dla Wodzirejów. Potem pojawiały się sporadyczne doświadczenia uczestnictwa w weselach aż w 2003 roku powstała marka Wodzireje.pl.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 2003 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nagłośnienie głównie marki RCF (bardzo dobry włoski producent), konsola Pioneer, mikrofony Shure, Sennheiser. Oświetlenie firm Showtec (ruchome głowice, Colorstage, ruchome głowice), sterowanie Martin M-Series.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wejście Pary Młodej na salę, Polonez, którego zatańczenie proponujemy, Pierwszy Taniec, romantyczny świetlisty taniec.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Gramy do 4.00 lub 5.00.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Usługę wodzireja, dja, nagłośnienie i oświetlenie. Dodatkowo posiadamy fotobudkę, możemy wykonać dekorację ścian światłem.

Jaki jest Twój styl?

Swobodny, dynamiczny, wesoły a przy tym kulturalny.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Zakochanymi, wesołymi, otwartymi i ufającymi nam.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie, elastyczność, kultura, dobra muzyka

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Prowadzimy tylko świetne wesela!

Wolne terminy

Kontakt

Wodzireje.pl

website facebook youtube instagram

10-699 Olsztyn

135 km od Gdańska

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: