Artibo®
Artibo® Warszawa
(23)
Zobacz profil
FlowerPassion - Dekoracje
FlowerPassion - Dekoracje Kraków
Zobacz profil
Flo4You - dekoracje ślubne
Flo4You - dekoracje ślubne Kraków
Zobacz profil
Studio dekoracji Bella Rosa
Studio dekoracji Bella Rosa Kraków
Zobacz profil
PERFECT MARIA MACHETA

Maria Macheta

PERFECT MARIA MACHETA

(19)

O nas

Na początku ślub…
Wykonując dekoracje dbamy o każdy szczegół sprawiając, aby ten dzień był najpiękniejszym w Waszym życiu, a goście byli pod ogromnym wrażeniem. Tworzymy niezapomniany nastrój, wykorzystując odpowiednio dobrane elementy dekoracyjne oraz piękne kwiaty. Wszystko to utrzymane w odpowiednim klimacie, oddającym powagę miejsca w jakim jesteśmy oraz podkreślającym kolor przewodni uroczystości.
…a później wesele!
Z profesjonalizmem i zaangażowaniem udekorujemy salę weselną, restaurację, remizę, plener oraz każde inne wybrane przez Was miejsce. Spotykamy się z naszymi Klientami kilkukrotnie, słuchamy sugestii, aby jak najlepiej poznać oczekiwania Młodej Pary. Doradzamy, ale zawsze ostatnie zdanie należy do Was. W naszej ofercie znajdują się różne artykuły dekoracyjne, których używamy zgodnie z klimatem całej uroczystości. W związku z tym, że oferta jest ciągle poszerzana, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Pozwólcie sprawić, aby Wasz ślub był naszym kolejnym powodem do dumy!
Ale to nie jeszcze nie wszystko...
...po uroczystym i pełnym wzruszających chwil ślubie, czas na odrobinę szaleństwa! Zapraszamy do fotobudki! Masa gadżetów, green screen oraz spersonalizowane tła na zdjęciach sprawią, że będzie to przepiękna pamiątka dla Was i dla gości. I to wszystko od ręki, na miejscu.

Konfucjusz powiedział „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu…„ My takimi szczęśliwcami jesteśmy. Kochamy to, co robimy i dążymy Z PASJĄ DO PERFEKCJI.

Serdecznie zapraszamy, ekipa PERFECT

PRZEDZIAŁ CENOWY

600 zł - 3000 zł

Oferta - PERFECT MARIA MACHETA

Dekoracja auta

60 zł - 200 zł

Dekoracja 4 klamek - 30 zł
Dekoracja maski 1 punkt - od 10 do 20 zł
Papierowe tablice rejestracyjne (do wyboru z kilkudziesięciu wzorów) - 2 szt - GRATIS

Dekoracja kościoła

600 zł - 1500 zł

Uwaga: Każdy pakiet zawiera koszty pracy, wypożyczenia wszystkich wymienionych artykułów dekoracyjnych, ich dowozu oraz odbioru i sprzątanie kościoła po ceremonii. NIE ZAWIERA KOSZTU KWIATÓW (za kwiaty użyte do dekoracji przedstawiamy rachunki, nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji, istnieje możliwość dostarczenia własnych kwiatów - jest to spowodowane olbrzymią rozbieżnością ich cen. Z doświadczenia możemy uznać, że średnia cena kwiatów sezonowych do przygotowania 5 kompozycji w kościele waha się między 300 - 500 zł)

Pakiet podstawowy - 600 zł:
- ubiór 4 krzeseł oraz klęcznika białym materiałem, wstążką w wybranym kolorze oraz kwiatami
- ubiór ławek białym, wiszącym materiałem, wstążką w wybranym kolorze oraz kwiatami
- alejka wzdłuż kościoła z płatków róż (żywych lub sztucznych)
- alejka wzdłuż kościoła z latarenek stojących lub wiszących na stojakach wraz ze świecami zwykłymi lub LED, szklanych cylindrów ze świecami zwykłymi, pływającymi lub LED, świec na plastrach drewna, kul kwiatowych - bez względu na ich ilość
- ubiór poręczy lub drzwi przed wejście do kościoła białym materiałem, wstążkami w wybranym kolorze oraz kwiatami
- wykonanie kompozycji kwiatowej na ołtarz główny plus czterech mniejszych (ołtarze boczne oraz miejsca po obydwu stronach tabernakulum)

Do pakietu podstawowego można dobrać dodatkowo:
- biały lub czerwony dywan (jest gruba wykładzina eventowa, nie jest to dywan papierowy, jednorazowy) przez całą długość kościoła + 12 zł/m
- wypożyczenie i ubiór 4 białych krzeseł chaviari + 100 zł
- wypożyczenie tabliczek z wersetami Hymnu do Miłości - 16 sztuk wraz ze stojakami + 100 zł

W przypadku kilku ślubów w jednym dniu i jednym kościele, koszty są dzielone na wszystkie Pary Młode.

Dekoracja pleneru do sesji

300 zł - 1000 zł

Ceny ustalane indywidualnie.

Wystrój sali

500 zł - 4000 zł

Uwaga: Poniżej przedstawione są koszty pracy, wypożyczenia wszystkich wymienionych artykułów dekoracyjnych, ich dowozu oraz odbioru. NIE ZAWIERAJĄ KOSZTU KWIATÓW (za kwiaty użyte do dekoracji przedstawiamy rachunki, nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji, istnieje możliwość dostarczenia własnych kwiatów), jest to spowodowane olbrzymią rozbieżnością w ich cenie.

- Wykonanie dekoracji stołu prezydialnego (kompozycja kwiatowa, świece) od 100 zł do 200 zł
- Wykonanie kompozycji kwiatowej na stoły dla gości - 40 zł/szt
- plus wypożyczenie wazonu martini o wysokości 50 cm - 15 zł/szt
- plus wypożyczenie stojaka geometrycznego o wysokości 70 cm - 20 zł/szt
- plus wypożyczenie stojaka geometrycznego o wysokości 70 cm z jego dodatkową
dekoracją - 20 zł/szt
- Wykonanie ścianki za stołem prezydialnym: każda z proponowanych opcji zawiera w cenie materiały,
kurtynę LED (kolor biały ciepły lub zimny), koło z inicjałami, napisem MAŻ i ŻONA lub innym, dekoracja
kwiatami i inna ustalona:
- na stelażu metalowym zwykłym: 300 zł
- na stelażu z belek drewna (tzw stemple): 300 zł
- ścianka z drzwi: 4000 zł
- na stelażu metalowym w formie heksagonu: 350 zł
- ścianka pikowana glamour: 400 zł
- Wypożyczenie świeczników (rożne rodzaje) plastrów drewna, słoików, wazonów, latarenek, butelek z podświetleniem LED, szklanych cylindrów z podświetleniem LED, lustrzanych podstawek, drewnianych skrzynek, wiszących, szklanych kul i innych - od 10 zł do 30 zł/szt
- Wypożyczenie białej pergoli wraz z przystrojeniem - 100 zł
- Wypożyczenie tablicy powitalnej (na drewnianej sztaludze, drewnianym lub metalowym stelażu) wraz z wydrukiem z wybranym motywem i przystrojeniem - 120 zł
- Wypożyczenie stelaża metalowego, drewnianej sztalugi lub lustra na plan stołów wraz z wydrukiem z wybranym motywem i przystrojeniem - 120 zł
- Dekoracja kieliszków i kieliszków do szampana - 10 zł/4szt
- Dekoracja serwetek na sali weselnej - 1 - 3 zł/szt
- Wypożyczenie obrusów i bieżników - cena ustalana indywidualnie

Księga gości

Przy wynajmie fotobudki na 2,3 lub 4 godziny księga gości jest w cenie.

Naklejki na buty

Gratis przy dekoracji kościoła :)

Numery na stoły

5 zł - 10 zł

Numery złote, drewniane, w ramkach - cena za 1 szt

Wiązanka ślubna + Butonierka

100 zł - 150 zł

Podana cena za komplet: Bukiet Panny Młodej, Świadkowej (wymiennie na wianek lub korsarz na rękę) oraz 2 butonierki wraz z dowozem pod wskazany adres w dniu uroczystości. NIE ZAWIERA KOSZTU KWIATÓW.

Zlecenia specjalne

Ustalane indywidualnie

Opinie - PERFECT MARIA MACHETA

5

19 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

DW

Diana W

Bardzo, bardzo, ale to bardzo polecam usługi Marysi 🙂 Jej zaangażowanie w dekoracje i bukiety jest tak wielkie, że nie było możliwości żeby się coś nie udało, nasze wizje dekoracji spełniła w 100% 😍 mój bukiet (jako panny młodej) przeszedł moje oczekiwania był poprostu cudowny i taki jaki sobie wymarzyłam, dodatkowo kwiaty tak świeże, że po 2 tygodniach bukiet nadal jest w całości 🥰 Marysia wkłada całe serce w to co tworzy, flowerbox i wianek oraz butonierka, wszystko perfekcyjnie zgrane 😀 Polecam każdemu !❤️❤️❤️

2 lata temu

AB

Aleksandra B

Perfekcjonistka w każdym calu, zgodnie z szyldem, a przy tym dobra dusza, wspierająca na każdym etapie tworzącej się wizji tego idealnego dnia. Profesjonalistka do zadań specjalnych. Spełni każde marzenie zbzikowanej na punkcie kwiatów panny młodej (i zadowoli wymagającą mamę kwiaciarkę), czy to będą tradycyjne dekoracje w stylu ukraińskim, romatyczne boho, czy glamour z nutką nowoczesności. Nie śpi po nocach, pracuje, zamienia garaż w dżunglę, wyszukuje najlepsze kwiaty, żeby osiągnąć ten niesamowity efekt wow! Tworzy piękne, gustowne bukiety ślubne i nowoczesną dekorację samochodu. Dekoruje całą salę od świeczników, latarenek i obrusów po serwetki. Do tego świetna animatorka fotobudki, powstająca przy jej udziale księga gości ubawiła mnie do łez i do łez wzruszyła. Widać, jak świetnie goście się bawili przy jej wypełnianiu. Było dokładnie tak jak sobie wymarzyłam, a nawet lepiej. To jest bezcenne. Dziękuję za wszystko!

3 lata temu

AO

Agnieszka O

Pani Maria jest nie tylko świetna w swoim fachu ale także wspaniałym człowiekiem! zadbała nie tylko o piękny wystrój samochodu i kościoła, cudowne prezenty dla rodziców ale też dbała o nasz spokój psychiczny :) z dokładnością i starannością zrealizowała wszystkie moje "widzimisie" (np krzesła dla pary młodej bez oparcia żeby suknia mogła swobodnie rozłożyć się na podłodze kościoła), konsultując ze mną każdy szczegół :) pomogła nawet w momencie, gdy skrzypaczka z organistą grali nie ten utwór, który był wcześniej ustalony..z całego serca polecam!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz dziękujemy!!!!!!!! :)))))))))))))))

3 lata temu

PH

Paulina H

Serdecznie polecamy współpracę z Marysią. Wykonane przez nią dekoracje kościoła i sali weselnej zachwyciły naszych Gości. Przygotowany bukiet ślubny był przepiękny. Obsługa fotobudki na najwyższym poziomie - mamy teraz wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć i wpisów gości :) Marysia była otwarta na nasze pomysły, chętnie podpowiadała nam różne rozwiązania i była w pełni zaangażowana w wykonywaną pracę. Doceniamy jej spokój i życzliwość. Pozdrawiamy, Paulina i Piotr

4 lata temu

AL

Agnieszka L

Fantastyczne prace! Wszystko wykonane z największą starannością. Zgodnie z ustalonym terminem! Nic tylko polecać!

5 lat temu

Źródło: Facebook

DB

Damian B

Elegancko wszystko perfekcyjne dopracowane w najmniejszym detalu. Polecam naprawdę warto

5 lat temu

Źródło: Facebook

KR

Kamil R

Polecam w 100%! U Marysi zamówiliśmy fotobudkę i bukiety. Wszystko było idealnie dopracowane :) Pełen profesjonalizm! Widać, że praca, którą wykonuje sprawia jej wiele radości i zależy jej, żeby Państwo Młodzi byli bardzo zadowoleni. POLECAM KAŻDEMU !!!

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od kilku lat, własną firmę prowadzę od 1,5 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zarówno dekorację kościoła jak i sali można podzielić na podstawową jak i poszerzoną.

Kontakt - PERFECT MARIA MACHETA

PERFECT MARIA MACHETA

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kraków

Polecani z kategorii dekoracja sali

Piękna Chwila
Piękna Chwila Kraków
Zobacz profil
Zielony Stół
Zielony Stół Kraków
Zobacz profil
n.dekoracje.slubne
n.dekoracje.slubne Kraków
Zobacz profil
Twoje Wesele Marzeń
Twoje Wesele Marzeń Kraków
Zobacz profil