Black Brush Creative Monika Koniuszewska

Monika Koniuszewska

Black Brush Creative Monika Koniuszewska

Wojniaki 11A, Chełm

(2)

O nas

Black Brush Creative- firma, która świadczy usługi plastyczno- artystyczne, dekoratorskie, florystyczne, a także usługi szkoleniowe w formie warsztatów z różnych technik plastycznych. Specjalizuje się w dekoracjach ślubnych i weselnych oraz dekoracjach plenerowych do sesji fotograficznych. W swojej ofercie posiadam szeroki wachlarz usług. Od zaproszeń ślubnych po aranżacje sali weselnej.
Zapewniam, że spełnię Wasze marzenia najpiękniejszego i wyjątkowego ślubu oraz wesela. Będzie to cudowny czas nie tylko dla Was i Waszych najbliższych, ale również dla mnie.
Oferta:
Dekoracje:
Dekoracje stołów i sal
Dekoracje kościołów
Dekoracje Urzędu Stanu Cywilnego
Dekoracje plenerowe
Florystyka:
Kompozycje w naczyniach
Bukiety wiązane w ręku
Florystyka ślubna
Kompozycje z roślin suszonych i sztucznych
Dekoracje
Personalizacja obuwia:
Obuwie sportowe, miejskie (custom sneakers)
Obuwie do ślubu
Makijaż:
Makijaż okolicznościowy
Makijaż dzienny
Makijaż artystyczny
Malowanie twarzy
Body painting
Rękodzieło:
Decoupage
Powertex
Sztuka żywicy
Mixmedia
Mydełka
Świece
Scrapbooking
Zaproszenia
Dodatki ślubne
Pamiątki Pierwszej Komunii i Chrztu Świętego
Malowanie na motocyklach
Do wypożyczenia:
Auto do ślubu
Dekoracje pojazdów
Krzesła do kościoła
Dekorację kościoła
Dekoracje sali
Ścianki za Parą Młodą
Biżuteria ręcznie robiona.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5 zł - 6000 zł

Oferta - Black Brush Creative Monika Koniuszewska

Dekoracja auta

100 zł - 2000 zł

Nie da się ukryć, że ślub należy do najważniejszych wydarzeń w naszym życiu i to jak on będzie wyglądał zależy w głównej mierze od nas samych. Dlatego też dobrze jest zadbać o każdy szczegół, nawet ten najdrobniejszy i z pozoru nic nieznaczący. Jednym z nich jest dekoracja samochodu (lub innego pojazdu do ślubu). Oferuję Państwu dekoracje od klasycznej elegancji po ekstrawaganckie i bardzo odważne kompozycje. Zapewniam, że każda młoda para znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a ja zrobię wszystko żeby spełnić Państwa oczekiwania.
Wykonuję dekoracje zarówno z kwiatów sztucznych, ręcznie robionych jak i z kwiatów żywych. Kwiaty ręcznie robione to jedyna taka propozycja na rynku ślubnym. Wykonuję je z pianki foamiran, którą ręcznie maluję. Kolorystyka może być naturalistyczna lub zupełnie abstrakcyjna, która tworzy bardzo oryginalny, niepowtarzalny, baśniowy charakter całej kompozycji. Wykonane i pomalowane kwiaty pokrywam lakierem, do wybory mat lub połysk. Ozdabiam kryształkami, cyrkoniami lub brokatem według życzenia pary młodej. Najczęściej samochody dekorowane są kompozycjami kwiatowymi układanymi w auto corsach o różnej wielkości. Od mini auto corso po tzw. auto rondella. Zazwyczaj kompozycje kwiatowe mocuje się w centralnej części maski lub z boku. Można także wykonać dwie mniejsze aranżacje i przytwierdzić je po przekątnej maski. W auto corso kwiaty przez cały czas są zaopatrzone w wodę, dlatego na długo zachowują swoją świeżość. Do dekoracji samochodu proponuję również tzw. kształtki, czyli wiele różnych form z gąbki florystycznej np. serca różnej wielkości, pełne lub puste w środku; koła- ringi; auto obrączki; poduszki; cylindry; kule; mini deco. Przy klamkach samochodu umieszcza się niewielkie dekoracje zaopatrzone w kokardkę, wianuszki, bukieciki. Pięknie prezentuje się także dekoracja w postaci girlandy. Do wyboru girlanda płaska, półokrągła lub okrągła. Można ją ułożyć w kształcie litery "V" na masce samochodu, wzdłuż przedniej szyby, na dolnym obramowaniu tylnej szyby wzdłuż linii nadkoli oraz odcinkami na bokach samochodu. Innym typem dekoracji ślubnej jest aranżacja całej powierzchni samochodu, do której używa się pojedynczych kwiatów. Dla osób odważnych i z dużą fantazją proponuję zabawne i nietypowe sposoby ozdabiania samochodu. Ostatnio modne stały się dekoracje z kul ze styropianu pokryte materiałem roślinnym np. płatkami kwiatów. Uznaniem cieszą się także dekoracje linearne, transparentne z wyraźnym przebiegiem linii. Najczęściej do dekoracji samochodu stosuje się te kwiaty, które ma panna młoda w bukiecie ślubnym. Dla każdej młodej pary dobiorę dekorację odpowiednią do gustu, charakteru ceremonii, a także pory roku.
Posiadam w swojej ofercie wypożyczenie dekoracji samochodu wykonanej ze sztucznych kwiatów jak również ręcznie robionych. Istnieje możliwość modyfikacji gotowej kompozycji pod indywidualne preferencje pary młodej.

Dekoracja kościoła

600 zł - 5000 zł

Dekoracje roślinne w kościołach powinny być umiarkowane, proste, bez przepychu. Tylko i wyłącznie z kwiatów żywych. Powinny odpowiadać godności miejsca świętego. Najczęściej dekoruje się ołtarz główny, tabernakulum, ołtarze boczne, ławki, miejsca przeznaczone dla pary młodej, kazalnicę. Dekoracje składają się głównie z białych kwiatów, które symbolizują niewinność. Naturalnym uzupełnieniem i tłem dla kwiatów jest zieleń cięta. Na życzenie pary młodej i przy akceptacji księdza używa się także kwiatów w innych kolorach, przeważnie pastelowych, choć niekiedy zdarza się także zamówienie na śmiałe ostre barwy, w odważnych kontrastowych zestawieniach. Przy planowaniu dekoracji należy uwzględnić styl wnętrza kościoła. W nowoczesnych kościołach proponuję formę przestrzenną,ozdobioną niewielką liczbą kwiatów. Do jej wykonania używam metalowych stelaży, konstrukcji z dużych gałęzi drzew i krzewów oraz pędów. Proste naczynia na kwiaty, ogromne szklane walce, misy, betonowe koryta. W takich naczyniach najlepszy efekt osiągają aranżacje w stylu formalno-linearnym z użyciem dużych pędów o nieregularnym pokroju oraz pionowych grup roślin powtarzających się rytmicznie lub rozmieszczonych w sposób pozornie nieuporządkowany. W nowoczesnych surowych wnętrzach dobrze prezentują się aranżacje w stylu dekoracyjnym z dużą ilością kwiatów w klasycznych układach. Aranżacje w stylu formalnym, czyli regularne geometryczne bryły pokryte materiałem roślinnym. Roślinny dywan wykonany z trawy z rolki, ułożony przed ołtarzem i ozdobiony pojedynczymi kwiatami. A także rząd jednakowych roślin doniczkowych, czy większe rośliny doniczkowe o wyrazistych formach. Większość świątyń charakteryzuje się klasycznym wnętrzem, do którego pasują przede wszystkim tradycyjne aranżacje roślinne w stylu dekoracyjnym, kwiaty w "szlachetnych" naczyniach, eleganckie bukiety w szklanych lub ceramicznych wazonach, kompozycje jednostronne, układy w kształtach wachlarza i trójkąta symetrycznego, kwiaty zebrane w dwie bliźniacze kompozycje, kompozycje w skrzynkach, rośliny uprawiane w pojemnikach np. formowane drzewka oraz girlandy. Kwiaty są zawsze świeże, odpowiednio przygotowane i kondycjonowane aby zachowały swój piękny wygląd jak najdłużej. Zawsze dobrze ułożone i dopasowane zarówno do wnętrza, jak też charakteru uroczystości.

Dekoracja pleneru do sesji

1000 zł - 4000 zł

Wystrój sali

1000 zł - 6000 zł

Podziękowania dla gości

5 zł - 20 zł

Podziękowania dla rodziców

100 zł - 500 zł

Zaproszenia ślubne

5 zł - 20 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

300 zł - 700 zł

Zlecenia specjalne

100 zł - 1000 zł

Opinie - Black Brush Creative Monika Koniuszewska

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

J

Joanna

Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Monikę dla osób planujących ślub. Usługa wykonana na wysokim poziomie, bezproblemowy kontakt.

1 rok temu

L

Lukasz

Szczerze możemy polecić Panią Monike. Pełen profesjonalizm i zmysł artysty :)

2 lata temu

Kontakt - Black Brush Creative Monika Koniuszewska

Black Brush Creative Monika Koniuszewska

Wojniaki 11A 22-100 Chełm

Poniedziałek

07:00 -17:00

17:00 -21:00

Wtorek

07:00 -17:00

17:00 -21:00

Środa

07:00 -17:00

17:00 -21:00

Czwartek

07:00 -17:00

17:00 -21:00

Piątek

07:00 -17:00

17:00 -21:00

Sobota

06:00 -15:00

15:00 -22:00

Niedziela

06:00 -15:00

15:00 -22:00