• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
Utrwalanie bukietów ślubnych w świecy - Feel of Nature by ROMA

Romana Zając

Utrwalanie bukietów ślubnych w świecy - Feel of Nature by ROMA

Ul. Śremska 20L, Świątniki

(1)
Pokaż telefon

Mam na imię Romana i uwieczniam bukiety ślubne zatapiając ich kwiatki w ściankach uroczych i ekskluzywnych świeco-lamipionów. Bukiet ślubny jest dla nas kobiet bardzo ważny i cenny, niestety też bardzo nietrwały. Uważam, że zasługuje na piękną oprawę nawet wóczas gdy już jest po ślubie. Jeśli cenisz praktyczne pamiątki i lubisz uporządkowaną przestrzeń wokół siebie, to takie rozwiązanie jest dla CIebie ;-). Doszłam do wniosku, że po co trzymać zakurzony, kruszący się bukiet, jeśli można o niego zadbać i zatrzymać na dłużej w postaci uroczej, pamiątkowej świecy.
Świece ślubne są wyjątkowe, skrywają w sobie energię tego jedynego Dnia, zachowują nasze cudne bukiety w fajnej formie na dłużej.

159 zł - 249 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

EK

Emma K

Jestem zachwycona samą ideą i podejściem Pani Romany, polecam gorąco! Mam mega pamiatkę, Jestem przeszczęśliwa, że mam swój bukiet zachowany na wieki, a po wypaleniu będe miała z niego lampion

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W mojej pracy najbardziej lubię radość Panny Młodej z posiadania uwiecznionego bukietu ślubnego. To jest magia kiedy wracają informację zwrotne typu: "wyszło pięknie, taka pamiętka że szok! Na maksa się cieszymy z tej świecy ! Jejciu, ale bosko. Cudownie wyszły te róże! Dla takich chwil warto żyć i tworzyć te ślubne świece. To energia, która mnie uskrzydla i daje siłę do działania i tworzenia dalej ;-)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Na początku prowadziłam pracownie ręcznie tworzonych świec. Pewnego dnia wpadałam na pomsł, aby pracowac na bukietach ślubnych i dawać im drugie życie. Pierwszą świecę przygotowałam w prezencie i okazało się, że Panie Młode właśnie tego potrzebują.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

,...od 2017roku

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ulubiony moment ślubu to chwila, kiedy Młodzi patrzą sobie świadomie głęboko w oczy i drżącym głosem mowią "TAK"

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

NA wykonanie świecy potrzebuję od 14-stu do 30-stu dni. Wiele zależy od rodzaju kwiatków użytych do zrobienia bukietu i ich predyspozycji do suszenia. W sezonie, kiedy zamówień jest jeszcze więcej, czas na zrealizowanie zlecenia sie wydłuża.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta dla Młodych to usługa uwieczniania bukietów ślubnych w świecach. Świece ślubne przygotowuję w dwóch wielkościach w zależności od preferencji. Najczęściej do pracowni dostarczane są żywe bukiety, które suszę samodzielnie. W przypadku obfitych bukietów oprócz świec towrzę również pachnące garderobianki z kwiatkami oraz pachnidełka do kominków. W wyjątkowych przypadkach pracuję także na bukietach już zasuszonych. Dla tych, którzy chcą sprezentować taką usługę utrwalania bukietu innej parze, mam w ofercie bony podarunkowe na duże i małe świece.

Jaki jest Twój styl?

Cenię sobie minimaliz i prostotę, jednak w przypadku ślubnych świec zawsze staram się aby jak najbardziej przypominały bukiet ślubny Panny Młodej

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zauważyłam, że wszyscy moi ślubni klienci są podeksytowani i wyjątkowi. Lubię tę ich wyjątkowość. To taka ślubna magia, kóra nigdy nie powinna miec końca ;-)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ja pracuję z Parą Młodą, kiedy już najczęściej jest po tym Wielkim Dniu. Chciałabym natomiast pracować z ludźmi szczęśliwymi, spełnionymi, którzy chcą cały czas uczyć się dbać i pielęgnowac swoją relację, aby miłości i spełnienia nie było końca, ponieważ taka dobra energia przelewa się na cały świat i służy nam wszystkim.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pamiętam parę, która przed podróżą poślubną podwiozła mi bukiet i zaobserwowałam pomiędzy nimi taką wyjątkową i głęboką więź. Ich spojrzenia były nadzwczaj wyjątkowe, a szacunek, wdzięczność i harmonia jakimi sie darzyli utkwiły mi w pamięci do dziś.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię pracę z otwartymi ludźmi, którzy jasno deklarują swoje oczekiwania i nie boją się pytać:-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

1, Jak i kiedy dostarczyć bukiet? Najlepiej jak najszybciej. Im bukiet ma lepszą kondycję, tym zasuszone kwiatki są piękniejsze. Każdej chętnej Parze Młodej przekazuje instrukcje jak przygotować bukiet do wysyłki 2. Jaką wielkość świecy wybrać? Dowolnie wg preferencji i zasobności portfela. Przy dużych kwiatach w bukiecie, zaleca się wybierać dużą świece. 3. Ile świec można przygotowac z bukietu? Czasem nawet kilka. Wszystko zależy od zasobności bukietu. 4. Czy świeca jest zapakowana? Tak, każda świeca jest zapakowana w elegancki kartonik i zawiera instrukcję palenia. 5. Jak wypala się świeca? Świeca wypala się do środka tworząć otwór. Z czasem kiedy płomień chowa się do środka świecy otwór zaczyna się poszerzać tworząc coraz to bardziej rozświetlony lampion. Ścianki świecy palonej zgodnie z intrukcja pozostają nienaruszone. Świeca posiada wtopioną niepalną izolację, która zabezpiecza suszone kwiatki przed temperaturą.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Prowadzenie pracowni ręcznie tworzonych świec, wymaga ode mnie dużej wrażliowści i poczucia estetyki, dziękuję że bardzo często czuję ich obecność oraz że dobrze nam się ze sobą współpracuje

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Doświadczenie, oryginalość i odpowiedzialność

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją mocną stroną jest fakt, że tworzę świece ślubne według autorskiego pomysłu oraz że jestem jedyna w tym co robię.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

..., ponieważ postaram się zrobić wszystko, aby jak najlepiej i najpiękniej uwiecznić bukiet ślubny. Pracuję według swojego pomysłu i jestem jedyna w Polsce, która zachowuje bukiety ślubne na dłużej.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

jakością, stylem oraz pomysłem. To jedyna pracownia, która uwiecznia bukiety ślubne

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Nie mogę się zdecydować: Michael Bolton - "When a Man Loves a Woman" i Ed Sheeran „Thinking Out Loud”

Wolne terminy

Kontakt

Utrwalanie bukietów ślubnych w świecy - Feel of Nature by ROMA

website facebook instagram

ul. Śremska 20L 62-022 Świątniki

128 km od Wrocławia

321 km od Krakowa

279 km od Warszawy

180 km od Łodzi

262 km od Gdańska

18 km od Poznania

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

Sobota

09:00-13:00

Zobacz innych usługodawców w mieście Mosina: