ARTKA - Dekoracje Artystyczne
ARTKA - Dekoracje Artystyczne Pruszków
(25)
Zobacz profil
Zielona Awangarda
Zielona Awangarda Warszawa
(16)
Zobacz profil
Pastelowe Kwiatki
Pastelowe Kwiatki Warszawa
(13)
Zobacz profil
MagEvents - Dekoracje
MagEvents - Dekoracje Kraków
(1)
Zobacz profil
Decofloress

Anna Jabłońska

Decofloress

Działkowa 171/12, Pruszków

(1)

O nas

Od 7 lat zajmujemy się oprawą florystyczną ślubów, dlatego wiemy, że to właśnie kwiaty stanowią najpiękniejszą oprawę każdej ceremonii. Dodają uroku kościołom i nadają niepowtarzalny charakter plenerowi. Kwiaty to najpiękniejszy prezent, jaki może zrobić sobie Para Młoda w tym najważniejszym dla niej dniu. Chcemy i możemy Wam w tym pomóc, Drodzy Narzeczeni.

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 9000 zł

Oferta - Decofloress

Dekoracja kościoła

500 zł - 5000 zł

Cena uzależniona od rodzaju kwiatów.

Wystrój sali

1000 zł - 9000 zł

Cena uzależniona od rodzaju kwiatów.

Dekoracja auta

200 zł - 500 zł

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 9000 zł

Cena uzależniona od rodzaju kwiatów.

Opinie - Decofloress

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

EC

Ewelina C

Wymarzona współpraca i najlepsza obsługa oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie przygotowań do ślubu :) Każdy szczegół, każda nowa koncepcja omawiane były kilkukrotnie tak aby nie było wątpliwości co do efektu końcowego. Ustalenia to jedno natomiast efekt końcowy na sali to było coś czego nikt z nas się nie spodziewał - pięknie, elegancko, z dbałością o każdy element dekoracji. Współpracę wspominamy bardzo dobrze, polecamy każdemu z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem że będzie to idealny wybór !!! Jeszcze raz dziękujemy :)

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi - lubię konfrontować pomysły, uzgadniać szczegóły, proponować rozwiązania. Cieszy mnie też efekt końcowy, kiedy i ja, i Państwo Młodzi jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pewnie nie będę oryginalna, jeśli powiem, że wszystko zaczęło się od mojego własnego ślubu. Wtedy zrozumiałam, że praca przy takim przedsięzwięciu może sprawić ogrom satysfakcji. Już od kliku lat z entuzjazmem zajmuję się florystyką ślubną i nie sądzę, by moja pasja do kwiatów i dekoracji miała się kiedyś wypalić.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuję już od 7 lat. Po takim czasie mogę powiedzieć, że w tej pracy monotonia nie istnieje.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W swojej pracy cenię detal, dlatego na podorędziu zawsze mam mnóstwo designerskich dodatków, które dobieram w taki sposób, aby stworzyć indywidualną oprawę ceremonii. Każda para ma swój niepowtarzalny charakter, który staram się oddać za pomocą dekoracji.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej lubię moment składania życzeń świeżo upieczonym małżonkom - kiedy widzę ich uśmiech na twarzy, czuję zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Zazwyczaj wspólnie z narzeczonymi zastanawiamy się, jak powinna wyglądać oprawa ich ślubu. Pary czasem mają mocno sprecyzowaną wizję dekoracji, a czasem oczekują mojej podpowiedzi. Najwięcej czasu zajmuje mi przygotowanie spójnej koncepcji, którą następnie wcielam w życie - jest to końcowy etap wykonania zlecenia, ale najważniejsze jest dla mnie solidne zaplanowanie dekoracji w taki sposób, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera: zaplanowanie dekoracji i realizację wizji ustalonej z narzeczonymi. Jestem w stanie przygotować każdy element oprawy florystycznej ślubu - przystroić kościół, salę weselną, zapewnić dodatki do garderoby (bukiety, butonierki), przyozdobić samochód, udekorować ślub plenerowy. Nie boję się wyzwań i uważam, że jestem w stanie sprostać nawet najbardziej śmiałym wizjom.

Jaki jest Twój styl?

Jestem zwolenniczką minimalizmu. Uważam, że często mniej znaczy więcej. Doceniam detal oraz jakość i tym kieruję się w swojej pracy.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każda para jest inna, każda ma inny charakter, ale jedna rzecz łączy wszystkich moich klientów - obawa o to, czy ich ceremonia będzie tak piękna, jak to sobie wyobrażają. Nie mam wpływu na wiele czynników, które składają się na to, że dzień ich ślubu będzie niezapomniany, ale mam wpływ na jeden, bardzo istotny aspekt - na oprawę florystyczną. I zawsze dokładam wszelkich starań do tego, by kwiaty i dekoracje towarzyszące Młodym w tym ważnym dniu, stanowiły najpiękniejsze tło dla ich przysięgi.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mój wymarzony ślub to możliwość pełnej realizacji mojej wizji - od momentu planowania, poprzez kupno pasujących kwiatów i dodatków, skończywszy na własnoręcznym przygotowaniu dekoracji. Oczywiście taki scenariusz to marzenie, ale warto marzyć :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak. Ania i Filip dali mi całkowicie wolną rękę zarówno w kwestii zaplanowania ceremonii, jak i w kwestii wykonania dekoracji. Jestem przekonana, że kredyt zaufania, którym mnie obdarzyli, zaprocentował niesamowicie oryginalną oprawą, która pasowała do ich charakterów i jednocześnie pozwoliła mi na realizację zawodowych aspiracji. Jestem im za to bardzo wdzięczna.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje mi się z osobami, które wiedzą, czego chcą, które mają swoją wizję i przy tym nie są zamknięte na moje propozycje. Myślę, że taka obopólna otwartość bardzo sprzyja udanej współpracy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zawsze uśmiecham się, kiedy przypominam sobie trudności z udekorowaniem pewnego samochodu. Pan młody chciał, aby jego samochód był świetnie przygotowany do powierzonego mu zadania, dlatego bardzo skrupulatnie wyczyścił auto i bardzo dokładnie je nawoskował. Nie przewidział tylko jednej rzeczy: że na tak dobrze nawoskowanym samochodzie nie będą chciały trzymać się dekoracje. Kiedy kolejne kwiaty zaczęły odpadać od karoserii, zrobiło się naprawdę gorąco. Na szczeście sytuację udało się opanować na czas i pięknie przystrojone auto dowiozło młodych z kościoła na wesele.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstszym pytaniem, które pada z ust pary młodej jest pytanie "ile to kosztuje?" :) Nigdy nie mam dla nich jednoznacznej odpowiedzi - wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań, którym staram się sprostać zawsze z takim samym zapałem.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Uważam, że klienci powinni wiedzieć, że praca z kwiatami to praca bardzo wymagająca. Rośliny to nie rzeczy. Potrzebują odpowiedniego traktowania, odpowiedniej temperatury - zwłaszcza latem. Godziny spędzone w chłodni dają się czasem we znaki, ale końcowy efekt potrafi wynagrodzić nawet największe trudy ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze to wybrać odpowiednią osobę - taką, która poważnie podejdzie do naszych oczekiwań i która nie tylko ma spójną wizję naszej ceremonii, ale potrafi zrealizować ją od początku do końca profesjonalnie. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nie ma miejsca na pomyłki czy niedociągnięcia.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją mocną stroną jest umiejętność pogodzenia swojej wizji z oczekiwaniami Młodych. Kompromis to bardzo ważna część mojej pracy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Do oprawy ceremonii ślubnych zawsze podchodzę tak, jakby to był mój własny ślub. W mojej pracy nie ma miejsca na pomyłki - każde zlecenie traktuję odpowiedzialnie i zawsze doprowadzam do końca z sukcesem. Nic mnie tak nie cieszy, jak zadowolenie Pary Młodej. Lubię sprawiać, że ludzie są szczęśliwi :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moją ofertę wyróżnia to, że każde zlecenie traktuję jak wyzwanie. Nie mam gotowych rozwiązań, nie tworzę katalogów. Każdy ślub i każda para mają swój indywidualny charakter, który staram się oddać jak najlepiej.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Najbardziej podobają mi się zdjęcia z zeszłorocznego ślubu Eweliny i Daniela. Przygotowywałam wtedy dekoracje sali weselnej, samochodu, apartamentu, domu Panny Młodej i dodatki dla narzeczonych oraz świadków. Kiedy patrzę na fotografie z tego wydarzenia, czuję satysfakcję z tego, że miałam możliwość nadać jednolity charakter tak wielu aspektom jednego wydarzenia.

Kontakt - Decofloress

Decofloress

Działkowa 171/12 05-808 Pruszków

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

Atelier Marzeń
Atelier Marzeń Siedlce
(11)
Zobacz profil
BrodaZaprasza
BrodaZaprasza Radom
(25)
Zobacz profil
Kwiatowo Zakręcona
Kwiatowo Zakręcona Radom
(1)
Zobacz profil
Kwiaciarnia Strelicja Monika Baran
Kwiaciarnia Strelicja Monika Baran Warszawa
(1)
Zobacz profil

Zobacz innych usługodawców w mieście Pruszków: