ED Group

Agnieszka Dąbrowska

ED Group

Bałtycka 136, Olsztyn

(1)
Pokaż telefon

Firma ED Group czyli Event Design Grup zajmuje się profesjonalną organizacją wydarzeń firmowych (event) oraz wynajmem mebli eventowych (design). W zakresie obsługi klientów weddingowych wynajmujemy oryginalne meble eventowe, które znakomicie zmieniają klimat każdego wnętrza czy też pleneru. Współpracujemy z konsultantami ślubnymi, pracowniami dekoratorskimi jak również bezpośrednio z Parami Młodymi:) Oferujemy różne meble oraz dodatki na wynajem (opis produktów na www.ed-group.pl w zakładce 'design') wraz z dowozem w różne miejsca kraju (głównie województwo warmińsko-mazurskie oraz pomorskie). Proponujemy atrakcyjne ceny!
Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: design@ed-group.pl
tel: 698 624 644
www.ed-group.pl

15 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wystrój sali

15 zł - 1500 zł

Proponujemy wynajem nowoczesnych i stylowych mebli, dzięki którym zmienimy nastrój i charakter miejsca, w którym organizujesz swoje Wydarzenie.
Nasze krzesła transparentne są znakomitym uzupełnieniem dekoracji w każdym stylu, podnosząc ich jakość.
Stwórz też niepowtarzalną przestrzeń do relaksu przy pomocy mebli eco, modułów barowych i naszych dodatków (czarne bordery, wazony, poduszki).

Krzesła transparentne - ceny już od 15 zł/szt przy zamówieniu min 100 szt + koszt transportu

Dekoracja pleneru do sesji

15 zł - 1500 zł

Plener to miejsce idealne nie tylko do organizacji sesji, ale również na zaślubiny.
Już niejedna para młoda zakochała się w naszych transparentnych krzesłach, które doskonale prezentują się na tarasach czy w innych urokliwych wnętrzach. Proponujemy również wynajem modułów barowych, mebli chilloutowych czy innych dodatków (poduszki, szklane wazony i świeczniki).
Ceny już od 15 zł/szt przy zamówieniu min 100 szt krzeseł + koszt transportu. Zapraszamy!

Dekoracja kościoła

15 zł - 150 zł

Możemy uzupełnić Twoją stylizację świetnymi krzesłami transparentnymi. Spójrz na nasze zdjęcia:) i zarezerwuj transparentne krzesła w interesującym Cię terminie.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AK

Aleksandra K

Przy realizacji ogromnego przedsięwzięcia do współpracy zaprosiłam ED GROUP. Bardzo szybko okazało się, że mam do czynienia z zespołem profesjonalistów: dbanie o każdy szczegół, wsparcie, służenie pomocą i radą, to dla tej firmy standard pracy. Nigdy jeszcze, żadna z firm świadczących tego typu usługi nie spełniła moich oczekiwań w 100%, natomiast ED GROUP udało się to zrobić w mgnieniu oka! Dziękuję ED GROUP! Do zobaczenia przy kolejnych realizacjach!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej ofercie znajdują się unikatowe meble na wynajem:)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy jedyną w regionie firmą, która wynajmuje designerskie meble takie jak transparentne, oryginalne krzesła; meble z palet w stylu eco design czy też podświetlane moduły barowe.

Kontakt

ED Group

website facebook

Bałtycka 136 11-041 Olsztyn

83 km od Elbląga

Poniedziałek

08:30-16:30

Wtorek

08:30-16:30

Środa

08:30-16:30

Czwartek

08:30-16:30

Piątek

08:30-16:30

Sobota

09:00-17:00

Niedziela

09:00-17:00

Godziny otwarcia biura: pon - pt 8:30 - 16:30 Dowóz wynajmowanych mebli odbywa wg indywidualnych ustaleń 7 dni w tygodniu

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w pobliżu: