ED Group

Agnieszka Dąbrowska

ED Group

Bałtycka 136, Olsztyn

(1)
Pokaż telefon

Agnieszka Dąbrowska

Firma ED Group czyli Event Design Grup zajmuje się profesjonalną organizacją wydarzeń firmowych (event) oraz wynajmem mebli eventowych (design). W zakresie obsługi klientów weddingowych wynajmujemy oryginalne meble eventowe, które znakomicie zmieniają klimat każdego wnętrza czy też pleneru. Współpracujemy z konsultantami ślubnymi, pracowniami dekoratorskimi jak również bezpośrednio z Parami Młodymi:) Oferujemy różne meble oraz dodatki na wynajem (opis produktów na www.ed-group.pl w zakładce 'design') wraz z dowozem w różne miejsca kraju (głównie województwo warmińsko-mazurskie oraz pomorskie). Proponujemy atrakcyjne ceny!
Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: design@ed-group.pl
tel: 698 624 644
www.ed-group.pl

15 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wystrój sali

15 zł - 1500 zł

Proponujemy wynajem nowoczesnych i stylowych mebli, dzięki którym zmienimy nastrój i charakter miejsca, w którym organizujesz swoje Wydarzenie.
Nasze krzesła transparentne są znakomitym uzupełnieniem dekoracji w każdym stylu, podnosząc ich jakość.
Stwórz też niepowtarzalną przestrzeń do relaksu przy pomocy mebli eco, modułów barowych i naszych dodatków (czarne bordery, wazony, poduszki).

Krzesła transparentne - ceny już od 15 zł/szt przy zamówieniu min 100 szt + koszt transportu

Dekoracja pleneru do sesji

15 zł - 1500 zł

Plener to miejsce idealne nie tylko do organizacji sesji, ale również na zaślubiny.
Już niejedna para młoda zakochała się w naszych transparentnych krzesłach, które doskonale prezentują się na tarasach czy w innych urokliwych wnętrzach. Proponujemy również wynajem modułów barowych, mebli chilloutowych czy innych dodatków (poduszki, szklane wazony i świeczniki).
Ceny już od 15 zł/szt przy zamówieniu min 100 szt krzeseł + koszt transportu. Zapraszamy!

Dekoracja kościoła

15 zł - 150 zł

Możemy uzupełnić Twoją stylizację świetnymi krzesłami transparentnymi. Spójrz na nasze zdjęcia:) i zarezerwuj transparentne krzesła w interesującym Cię terminie.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AK

Aleksandra K

Przy realizacji ogromnego przedsięwzięcia do współpracy zaprosiłam ED GROUP. Bardzo szybko okazało się, że mam do czynienia z zespołem profesjonalistów: dbanie o każdy szczegół, wsparcie, służenie pomocą i radą, to dla tej firmy standard pracy. Nigdy jeszcze, żadna z firm świadczących tego typu usługi nie spełniła moich oczekiwań w 100%, natomiast ED GROUP udało się to zrobić w mgnieniu oka! Dziękuję ED GROUP! Do zobaczenia przy kolejnych realizacjach!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej ofercie znajdują się unikatowe meble na wynajem:)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy jedyną w regionie firmą, która wynajmuje designerskie meble takie jak transparentne, oryginalne krzesła; meble z palet w stylu eco design czy też podświetlane moduły barowe.

Kontakt

ED Group

Bałtycka 136 11-041 Olsztyn

83 km od Elbląga

Poniedziałek

08:30-16:30

Wtorek

08:30-16:30

Środa

08:30-16:30

Czwartek

08:30-16:30

Piątek

08:30-16:30

Sobota

09:00-17:00

Niedziela

09:00-17:00

Godziny otwarcia biura: pon - pt 8:30 - 16:30 Dowóz wynajmowanych mebli odbywa wg indywidualnych ustaleń 7 dni w tygodniu

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w pobliżu: