KwietnySalon
KwietnySalon Chorzów
(4)
Zobacz profil
Flowers Kamelia
Flowers Kamelia Mikołów
(10)
Zobacz profil
Adenium
Adenium Bielsko-Biała
(39)
Zobacz profil
PRACOWNIA ZIELONA KROPKA
PRACOWNIA ZIELONA KROPKA Żywiec
(25)
Zobacz profil
Fiorissimo - Studio florystyczne

Joanna Kłobucka Skorobogata

Fiorissimo - Studio florystyczne

(13)

O nas

Dusza artystyczna

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 50000 zł

Opinie - Fiorissimo - Studio florystyczne

5

13 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AP

Aldona P

Pani Joanna jest niesamowita. Lepszej oprawy florystycznej nie można sobie wyobrazić. Stres przed ślubem był ogromny ale wiedziałam, że o dekoracje i kwiaty mogę być spokojna. Z całego serca polecam Panią Joannę. Dziękujemy❤️

1 rok temu

BS

Beata S

Pani Joanna, przygotowała oprawę florystyczną ślubu Naszych dzieci. Wszystkie aranżacje zostały przygotowane przepięknie. Bardzo polecamy!

1 rok temu

MB

Maja B

Chcieliśmy bardzo podziękować Asi za stworzenie niepowtarzalnego charakteru na naszym weselu! Współpraca była cudowna, na prawdę świetny kontakt oraz ta energia i głowa pełna pomysłów! Asia jest artystką z powołania, naświetliliśmy tylko motyw przewodni wesela i już niczym nie musieliśmy się martwić. Wszystko do siebie pięknie pasowało a efekt finalny oczarował gości, a w szczególności nas! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kawał przepięknej roboty ♥️

1 rok temu

Źródło: Facebook

MS

Magdalena S

Polecam Panią Asię z całego ❤️! Od pierwszego spotkania wychodziła na przód moim marzeniom odnośnie dekoracji, a sala w dniu wesela była magiczna! Pani Asia zadba o każdy szczegół i zrobi wszystko, żeby było idealnie!

2 lata temu

Źródło: Facebook

EK

Ewelina K

Polecam Panią Asię :) wykonała przepiękne aranżacje ? zarówno na sali weselnej jak i w kościele ? bukiet ślubny wykonała identyczny taki jak chciałam ze zdjęcia ?? Kobieta ma gust i zna się na rzeczy ???Bardzo dziękuje Pani Asiu ???

2 lata temu

Źródło: Facebook

KJ

Kinga J

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Joanną przy Naszym ślubie oraz przyjęciu w Scena Kulinarna Art Restaurant. Pani Joanna czytała nam w myślach :) Oprawa ceremonii zaślubin w ogrodzie była najpiękniejsza pod słońcem! A aranżacja przyjęcia weselnego była dopracowana w każdym nawet najmniejszym szczególe. Dobór kwiatów oraz dodatków sprawił, że Nasze przyjęcie było wyjątkowe w swoim rodzaju i to dzięki Pani Joannie i jej ogromnemu talentowi oraz wyczuciu estetyki. Polecam z całego serca współpracę z Panią Joanną :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

MT

Marzena T

Najlepsza florystka ??? jaką znam. Cudowne wyczucie gustu. Dziękujemy za przepiękne aranżacje w tym najważniejszym dla nas dniu i za spełnienie wszystkich zachcianek i naszych pomysłów ! ❤️. Jesteś niezastąpiona w tym co robisz ?. Z całego serca polecamy panią Asię.

2 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Fiorissimo - Studio florystyczne

Fiorissimo - Studio florystyczne

44-100 Gliwice

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

Anabet
Anabet Gliwice
Zobacz profil
AtrakcyjneWesele
AtrakcyjneWesele Gliwice
Zobacz profil
KochamyPrezenty.pl
KochamyPrezenty.pl Gliwice
Zobacz profil
HappyEvent24 - napis LOVE, napis MIŁOŚĆ ; czerwony dywan
HappyEvent24 - napis LOVE, napis MIŁOŚĆ ; czerwony dywan Gliwice
Zobacz profil