Perfect Decor

Monika i Natalia

Perfect Decor

(1)

O nas

Nasz zespół składa się z młodych i kreatywnych osób, które z pasją podchodzą do wszystkich zamówień, traktując każde z nich indywidualnie. Jako konsultanci ślubni staramy się wychodzić naprzeciw Państwa wymaganiom i oczekiwaniom ponieważ zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

Jesteśmy otwarci na nowe trendy i propozycje, które chętnie wprowadzamy w życie. Ale przede wszystkim jesteśmy ludźmi, którzy mają świadomość jakie znaczenie mają niektóre dni w życiu każdego z nas, staramy się więc dodać im blasku wkładając serce w każde realizowane zamówienie.Wyróżnia nas dbałość o szczegóły dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne elementy poczynając od zaproszeń poprzez dekoracje, a kończąc na takich drobiazgach jak kotyliony. Wszystko dopasowane jest zarówno pod względem stylu jak i kolorystyki, zgodnie z wyobrażeniem i pragnieniami Klienta. Istnieje więc możliwość dopasowania do siebie wszystkich przedmiotów znajdujących się w galerii.

Oferta - Perfect Decor

Dekoracja kościoła

300 zł - 900 zł

Dekoracja auta

80 zł - 250 zł

Opinie - Perfect Decor

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

NL

Natalia L

Super dbałość o szczegóły, dekoracje bardzo dopracowane i wszystko zgodnie z ustaleniami Pary Młodej (byłam jako świadkowa na weselu). Panie z firmy Perfect Decor bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i pracy, obserwowałam całość usług ponieważ sama również chcę skorzystać w przyszłości i zatrudnić Perfect Decor do obsługi mojego wesela. Polecam :)

5 lat temu

Kontakt - Perfect Decor

Perfect Decor

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Nysa