Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Bella-Arte Pracownia Artystyczna
Bella-Arte Pracownia Artystyczna Przemyśl
(6)
Zobacz profil
Lojesia - personalizacje ręcznie malowane
Lojesia - personalizacje ręcznie malowane Mrągowo
(3)
Zobacz profil
Detale na Bale
Detale na Bale Gdańsk
(1)
Zobacz profil
POSTWOOD

Alicja Domańska

POSTWOOD

Oferuję dekoracje na ślub i wesele. Wśród standardowej oferty znajdują się:
koła z imionami Młodej Pary i innymi dowolnymi napisami, toppery na tort weselny (spersonalizowane, ale też graficzne i z popularnymi napisami), imiona i inicjały na stół weselny, pudełka na obrączki, drzewka i albumy jako podziękowanie dla rodziców, wieszaki dla Młodych, skrzynki na wino jako podziękowanie dla świadków i wyjątkowych gości, pieczątki ozdobne. Ofertę stale rozszerzam i chętnie podejmuję się nowych i indywidualnych zamówień.
Materiały, jakie najczęściej wykorzystuję, to: drewno (ze względu na łatwość obróbki przeważnie jest to sklejka), pleksi kolorowe i bezbarwne, lustro akrylowe oraz filc.
Zadbajcie, by Wasze wesele było wspaniałym przeżyciem, ja zaś postaram się, by jego estetyczna oprawa była na wysokim poziomie.

3 zł - 200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Toppery na tort

10 zł - 120 zł

W naszej ofercie znajdują się toppery tekstowe i graficzne oraz połączenie obydwu. Toppery uniwersalne dostępne są w stałej ofercie, która jest stale rozszerzana. Wykonujemy również toppery spersonalizowane, ich projekty przygotowujemy zgodnie z wytycznymi Klientów.
Toppery wykonujemy z drewna i z akrylu / pleksi (również lustra akrylowego - toppery lustrzane). Cena uzależniona jest od materiału, z jakiego topper został wykonany (drewniane są tańsze), rozmiaru i stopnia skomplikowania. Najtańsze są ze standardowej oferty, droższe spersonalizowane, które wymagają jednorazowo więcej pracy.

Napisy na stół

30 zł - 65 zł

Imiona, inicjały, personalizowane napisy, np. z nazwiskiem. Napisy posiadają podstawkę, dzięki czemu stabilnie stoją na stole weselnym. Można je później wykorzystać jako dekorację w domu.

Numery na stoły

3 zł - 20 zł

Numery na stół wykonujemy z drewna i akrylu. Na nóżce i z podstawką.

Podziękowania dla rodziców

80 zł - 200 zł

Jako Podziękowanie dla Rodziców proponuję spersonalizowane drzewka na drewnianym lub płóciennym podkładzie i albumy na zdjęcia.

Wystrój sali

3 zł - 100 zł

Nie oferujemy usługi dekorowania ...
Proponujemy wykonanie drewnianych dekoracji sali weselnej. Wśród nich są:
- ringi / koła z dowolnym tekstem i grafiką do dekoracji ścianki za Młodą Parą, w tym imionami Młodej Pary;
- napis na krzesła Młodej Pary, Świadków, Rodziców;
- imiona lub inicjały Młodej Pary na stół weselny;
- numery na stoły;
- winietki;
- drewniane napisy i cytaty wycinane do dekoracji ścian sali weselnej;
- dekoracja Słodkiego Stołu i Wiejskiego Stołu: napisy, caketoppery;
- winietki;
- podziękowania dla gości weselnych;
- podziękowania dla rodziców, świadków.

Dekoracja auta

40 zł - 60 zł

Drewniane tablice rejestracyjne ze standardowym napisem: Młoda Para, Państwo Młodzi, Nowożeńcy oraz spersonalizowane z imionami Młodej Pary i datą ślubu.
Cena dotyczy 2 sztuk tablic.

Dekoracja kościoła

20 zł - 50 zł

Napisy drewniane do dekoracji krzeseł w kościele dla Nowożeńców, Świadków, Rodziców.
Tabliczki z hymnem o miłości.

Podziękowania dla gości

3 zł - 10 zł

Magnesy drewniane jako podziękowanie dla gości weselnych z dowolnie wygrawerowanym tekstem.

Dekoracja pleneru do sesji

5 zł - 200 zł

Wycinane napisy i inne dekoracje na samodzielnego dekorowania przedmiotów.
Wycinane napisy / teksty, tabliczki drewniane z grawerowanym lub naklejanym tekstem.

Dekorowanie sali

3 zł - 100 zł

Proponujemy drewniane dekoracje sali weselnej. Wśród nich są:
- ringi / koła z dowolnym tekstem i grafiką do dekoracji ścianki za Młodą Parą, w tym imionami Młodej Pary;
- napis na krzesła Młodej Pary, Świadków, Rodziców;
- imiona lub inicjały Młodej Pary na stół weselny;
- numery na stoły;
- winietki;
- drewniane napisy i cytaty wycinane do dekoracji ścian sali weselnej;
- dekoracja Słodkiego Stołu i Wiejskiego Stołu: napisy, caketoppery;
- kosze ratunkowe dla gości weselnych;
Wykonuję również indywidualne zlecenia związane z dekoracją sali weselnej.

Zlecenia specjalne

50 zł - 1000 zł

Podejmujemy się również nietypowych zleceń. Każde takie zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Zaproszenia ślubne

7 zł - 13 zł

Drewniane zaproszenia, z głębokim i ciemnym grawerem (laserowy odpowiednik druku). Personalizacja gratis. Zaproszenia mogą być zapakowane w kopercie lub jucie. Do zaproszeń proponujemy dodatki jak: RSVP, magnes Save the date.

Winietki

3 zł - 8 zł

Winietki dla gości weselnych mogą być w kształcie wyciętych imion lub imion i nazwisk gości. Wykonujemy również winietki w dowolnym kształcie z grawerowanymi imionami (i nazwiskami).

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Wykonuję nie tylko produkty związane ze ślubem i weselem. Są wśród nich również pocztówki i wizytówki drewniane, dekoracje do domu i do firmy, gadżety reklamowe. Tym, co kocham w swojej pracy, to nieograniczona możliwość tworzenia nowych produktów i sposobów ich wykonania. Dla mnie moja praca jest nie tylko przyjemnością, ale i odpoczynkiem ;)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jak to często bywa, sprawił to przypadek. Przez profil jednego z mediów społecznościowych trafiła do mnie koleżanka przyszłej Panny Młodej, która zajmowała się dekoracją sali weselnej z zapytaniem o wykonanie kilku ringów i toppera. Z ogromną przyjemnością zaprojektowałam i wykonałam te produkty, i ... wsiąknęłam na dobre w branżę ślubną.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Moja firma jest firmą młodą (niecałe 2 lata działalności). Pierwsze zamówienie zostało zrealizowane ponad rok temu. Nie jest to może okres, który robi wrażenie, ale mam nadzieję, że moje zaangażowanie przy współpracy wynagradza Klientom ten niewielki "defekt" ;)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dekoracje wykonuję na nowoczesnym ploterze laserowym CO2. Największy pojedynczy element, jaki mogę wyciąć/wygrawerować, to 90 x 60 cm.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Są dwa momenty, kiedy się wzruszam. Obydwa są powiązane z rodzicami Młodej Pary. Pierwszy, gdy Ojciec prowadzi Pannę Młodą do ołtarza. Drugi na weselu, gdy Młodzi dziękują swoim rodzicom bądź to wręczając im przygotowane dla nich niespodzianki albo też dla nich śpiewając.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Od 1 do 10 dni roboczych od przyjęcia zamówienia / akceptacji projektu - w zależności od tego, co nastąpi później. Jeśli jest to produkt z regularnej oferty od przyjęcia zamówienia do jego wysyłki nie powinno minąć więcej niż 4 dni robocze. Przy produktach spersonalizowanych, które wymagają akceptacji projektów termin ten jest dłuższy i jest liczony od momentu akceptacji projektu (nie od momentu złożenia zamówienia). Ostateczny termin wykonania zlecenia zależy od stopnia skomplikowania, wielkości zlecenia i ilość zleceń w danym momencie. Termin wykonania zlecenia może też być ustalony indywidualnie do potrzeb Klienta.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Wykonuję drewniane dekoracje, których oferta jest stale poszerzana. Wśród nich są: - dekoracje na ściany sali weselnej, w tym na ściankę za Młodą parą; - imiona i inicjały Młodej Pary na stół weselny; - toppery na tort weselny; - drewniane dekoracje na stół weselny, Słodki Stół, Wiejski Stół; - wieszaki dla pani Młodej i Pana Młodego; - pudełka i tacki na obrączki; - koszyki ratunkowe dla gości weselnych.

Jaki jest Twój styl?

Nie ograniczam się do jednego stylu. Choć najczęściej moje dekoracje z racji wykorzystywanego materiału, kwalifikują się do stylu rustykalnego, to w mojej ofercie pojawia się elementy złote i srebrne, które wykorzystywane są przy stylu nowoczesnym.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ponieważ produktem, z którym mi się najlepiej pracuje jest drewno, to taki, który obfitowałby w dekoracje i elementy drewnie.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Specyfika mojej pracy i oferowanych przeze mnie produktów związanych z branżą weselną, to raczej kontakt mailowy lub telefoniczny. Dlatego też trudno przywołać mi w pamięci jakiś szczególny przypadek. Na pewno jest i pozostanie mi w pamięci osoba, dzięki której rozpoczęłam swoją przygodę z branżą ślubną.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Każdy Klient jest dla mnie ważny i dla każdego mam duże pokłady zaufania i cierpliwości. Niemniej jednak miło jest jeśli osoba, dla której mam wykonać produkt, potrafi choć w w kilku słowach przekazać swoje oczekiwania.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Moi Klienci (przynajmniej Ci, z którymi miałam przyjemność do tej pory pracować) mają sprecyzowane potrzeby i wystarcza im przedstawiana przeze mnie oferta. Niemniej jednak, aby pytania nie pozostawić bez odpowiedzi - "Jaki jest czas oczekiwania na wykonanie". Moja odpowiedź uzależniona jest od ilości zamówień w momencie otrzymania takiego pytania.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Moim skromnym zdaniem jego dostępność (może niekoniecznie 24 godziny na dobę (każdy musi kiedyś spać ;) i dotrzymywanie warunków realizacji.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Szybkość realizacji zamówienia, co w branży ślubnej nie jest standardem.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

To trudne dla mnie pytanie. Niemniej jednak mogę zapewnić, że do każdej współpracy podchodzę z takim samym zaangażowaniem bez względu na wielkość zamówienia. Jeśli wykonuję produkty personalizowane zawsze przygotowuję co najmniej 3 wersje do wyboru (chyba, że Klient ma sprecyzowane potrzeby), które można później bez limitu modyfikować. Otwarta też jestem na nietypowe, indywidualne zamówienia.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Na pewno otwartością na realizację nowych projektów i nieskończoną ilość modyfikacji przy projektowaniu. Moim zadaniem jest, aby każdy Klient był zadowolony z wykonanych przeze mnie produktów.

Wolne terminy

Kontakt

POSTWOOD

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

W niedziele nie wykonuję zleceń, nie odbieram telefonów i nie odpowiadam na wiadomości. W soboty rzadko wykonuje zlecenia, niemniej jednak w miarę możliwości odbieram telefony i odpowiadam na wiadomości.

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

ZIELONY GAJ Kwiaciarnia Awangardowa
ZIELONY GAJ Kwiaciarnia Awangardowa Elbląg
(16)
Zobacz profil
Mobilny Florysta Anna Rudko
Mobilny Florysta Anna Rudko Radzyń Chełmiński
(3)
Zobacz profil
MIŁOŚĆ
MIŁOŚĆ Olsztyn
Zobacz profil
Event Design Group
Event Design Group Olsztyn
(1)
Zobacz profil